Poprzedni
Następny

"Wiosna 2017” w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Ogólnopolska sieć salonów Top Hi-Fi & Video Design przywitała tegoroczną wiosnę akcją promocyjną „Wiosna 2017”. Aż do końca czerwca br. słuchawki, zestawy hi-fi i głośniki bezprzewodowe będą dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Aby ułatwić zakup sprzętu specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy także promocję „Raty 50 × 0%”.

 Promocja wiosenna

W salonach Top Hi-Fi & Video Design wystartowała akcja promocyjna „Wiosna 2017”. W ramach akcji na klientów czekają liczne urządzenia audio-wideo – słuchawki, głośniki bezprzewodowe i systemy hi-fi – w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu każdy miłośnik muzyki może z łatwością skomponować swój domowy i przenośny system muzyczny. Ofertę urządzeń dostępnych w ramach akcji „Wiosna 2017” można znaleźć na naszej stronie internetowej https://www.tophifi.pl/zestawy-wiosenna-promocja.html

Aby ułatwić spełnienie marzeń o najwyższej jakości dźwięku w ramach akcji „Wiosna 2017” przygotowaliśmy także promocję „Raty 50 × 0%”. Pozwala ona kupić wybrane przez siebie produkty oraz specjalnie przygotowane na tę okazję zestawy – bez prowizji, bez odsetek i bez żadnych dodatkowych kosztów. Promocja będzie trwała do 30 czerwca 2017 r. lub do wyczerpania zapasów i obejmuje urządzenia, których cena zakupu mieści się w granicach od 5000 zł do 30 000 zł.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: