Poprzedni
Następny

[Wideo] Wzmacniacz zintegrowany ROSE RA180 – steampunk, który potrafi oczarować | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku przyglądamy się bliżej wyjątkowemu urządzeniu. HiFi Rose RA180 to wzmacniacz zintegrowany pracujący w klasie AD, który wyróżnia się oryginalnym designem, high-endowym dynamciznym i pełnym adrenaliny brzmieniem oraz budzącymi respekt 4 x 200 watami mocy. Rose RA180 robi wrażenie absolutnie pod każdym względem – od designu, przez brzmienie, a na funkcjonalnościach kończąc. Więcej o każdym z tych aspektów oraz o kolumnach, z którymi Rose RA180 zgrywa się lepiej niż dobrze – dowiecie się z niniejszego materiału. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

ProAc K6 - perła angielskiego High-Endu  | prezentacja Top Hi-Fi

Wzmacniacz zintegrowany LUXMAN L-507Z: wyrafinowanie i ewolucja techniczna | prezentacja Top Hi-Fi

ELAC Concentro S 503 - głośniki z Niemiec klasy hi-end | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

RA180

RA180

Rose
Wzmacniacze zintegrowane
Special Price 27 999 zł Regular Price 28 999 zł i
Prosimy o kontakt

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: