Poprzedni
Następny

[Wideo] PSB Speakers Alpha IQ vs. KEF LSX II – TOP POJEDYNKI | Top Hi-Fi

W dzisiejszym Top Pojedynku dwa modele głośników aktywnych: PSB Speakers Alpha IQ oraz KEF LSX II. Z jednej strony szeroka scena i świetne soprany PSB z drugiej masywne, bardziej imprezowe brzmienie głośników KEF. Obydwa modele oferują m.in. łączność Wi-Fi za pomocą Airplay 2. Dodatkowo PSB Speakers Alpha IQ oferują takie rozwiązania jak Tidal Connect czy Spotify Connect, których nie znajdziemy w KEFach. Więcej o różnicach dotyczących brzmienia i funkcjonalności dowiecie się z niniejszego materiału. Zapraszamy serdecznie!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.


Zobacz również inne filmy dostępne na kanale Top Hi-Fi

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio, jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 706 S3 – kolumny podstawkowe dla wymagających | prezentacja Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins Factory Tour - Worthing | Seria 800 D4 Signature | Top Hi-Fi

HEGEL H390 – brzmienie, które uzależnia | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Nowość Bestseller
Alpha P5

Alpha iQ

PSB Speakers
Głośniki podstawkowe
As low as 2 750 zł Regular Price 3 000 zł i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: