Poprzedni
Następny

[Wideo] Peachtree Audio nova150 – stereo po amerykańsku | prezentacja Top Hi-Fi

Nova150 to wzmacniacz zintegrowany, który świetnie balansuje pomiędzy solidną dawką detali a dźwiękiem przyjemnym w odbiorze i łatwo przyswajalnym. Bogaty zestaw złącz czyni z tej integry urządzenie wyjątkowo uniwersalne i funkcjonalne, a oryginalna obudowa mieści w sobie przedwzmacniacz, wzmacniacz mocy, przetwornik cyfrowo-analogowy oraz wzmacniacz słuchawkowy. Więcej o tym jak brzmi Peachtree Audio nova150 oraz o tym, z jakimi kolumnami warto posłuchać tego wzmacniacza, dowiecie się z dzisiejszego odcinka. Serdecznie zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Yamaha MusicCast R-N2000A | prezentacja Top Hi-Fi

Rose RS520 - multimedialny kombajn | prezentacja Top Hi-Fi

NAD C 3050 LE - wzmacniacz w stylu retro | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: