Poprzedni
Następny

[Wideo] Audeze LCD-2 Classic - słuchawki planarne | prezentacja i opinia

Od czasu premiery w 2009 roku otwarte, wokółuszne słuchawki planarne Audeze LCD-2 były ulubionym wyborem wymagających melomanów na całym świecie. Amerykańska firma na bazie sukcesu tej konstrukcji postanowiła zaprezentować lżejszą wersję tego kultowego modelu, czego efektem jest zaawansowany model LCD-2 Classic. Stanowi on odpowiedź na liczne głosy użytkowników tęskniących za ciepłym brzmieniem sprzed dekady.
W dzisiejszym filmie przyglądamy się bliżej słuchawkom od amerykańskiego innowatora, słynącego z produkcji słuchawek planarnych. Zapraszamy na film.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Głośniki i systemy mini - Top Trendy Hi-Hi w 2022 roku | Poradnik

Słuchawki bezprzewodowe - Top Trendy Hi-Hi w 2022 roku | Poradnik

3 sposoby na słuchanie muzyki z Internetu | Zimowe inspiracje 2021
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: