Poprzedni
Następny

Sonoro – poznaj stylowe audio prosto z Niemiec

Założona w 2006 roku Sonoro to ceniona niemiecka firma, opracowująca swoje produkty pod okiem doświadczonych inżynierów w Neuss w Nadrenii Północnej-Westfalii. Wyjątkowy sprzęt audio, stworzony przez wybitnych projektantów, spełnia oczekiwania miłośników dobrego brzmienia na całym świecie. Urządzenia Sonoro cieszą się uznaniem nie tylko ze względu na estetykę, ale także funkcjonalność i doskonałą jakość dźwięku, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Sonoro audio prosto z Niemiec

Sonoro łączy niemiecką myśl techniczną z bogatym doświadczeniem w projektowaniu sprzętu audio po to, aby oferując wysokiej jakości produkty móc podnosić komfort życia swoich klientów.

Stereo przede wszystkim

Zróżnicowana gama produktów Sonoro obejmuje przede wszystkim kompaktowe radioodbiorniki, systemy mini i urządzenia typu „all-in-one”. Niemiecki producent ma w swoim portfolio także kolumny, a nawet gramofony. Dzięki urządzeniom Sonoro możesz cieszyć się odtwarzaniem ulubionych utworów w łazience lub kuchni, ale także zbudować wszechstronny i funkcjonalny system stereo, idealny do salonu lub sypialni.

Sonoro

Wyjątkowe urządzenia, wyjątkowa oferta

Zróżnicowana oferta Sonoro obejmuje wiele designerskich urządzeń. Wśród kompaktowych radioodbiorników polecamy m.in. model Sonoro Stream, który sprawdzi się doskonale m.in. w kuchni czy w łazience.

Sonoro to także stereofoniczne mini systemy audio – modele wyposażone w obsługę nie tylko radia FM, DAB+ czy internetowego, ale również funkcje sieciowe i łączność Bluetooth. W tej kategorii warto zwrócić uwagę m.in. na model Primus. Jeśli w swoim kompaktowym systemie audio potrzebujesz dodatkowo odtwarzacza CD, wówczas doskonałym wyborem będzie Meisterstuck.

Sonoro gramofon

Niemiecki producent ma w ofercie także konstrukcję typu „all-in-one”, do której wystarczy podłączyć kolumny głośnikowe, aby cieszyć się wysokiej jakości brzmieniem. Mamy tu na myśli model Maestro, który można obsługiwać za pomocą urządzenia mobilnego z zainstalowaną aplikacją UNDOK.

Z Maestro doskonale współgrają ­– zarówno pod względem designu, jak i brzmienia – kolumny tego producenta. Do wyboru są: podstawkowa Orchestra i podłogowa Grand Orchestra. Charakterystycznym elementem obydwu modeli jest tweeter typu AMT (Air Motion Transformer), zapewniający szczegółową reprodukcję wysokich tonów.

Dopełnieniem portfolio niemieckiej marki jest gramofon Platinum. Sprawdzi się on zarówno wśród miłośników dobrego brzmienia, jak i początkujących melomanów, którzy w gramofonie szukają także nowoczesnych rozwiązań, takich jak złącze USB czy moduł Bluetooth ze wsparciem dla kodeka aptX.

Sonoro

Zapraszamy do salonów

Sprzęt marki Sonoro dostępny jest nie tylko online, na stronie internetowej tophifi.pl, ale także w naszych salonach Top Hi-Fi & Video Design. Obecni na miejscu #EksperciDobregoBrzmienia chętnie pomogą Ci w wyborze urządzenia Sonoro dopasowanego do Twoich wymagań, a także doradzą w kwestii konfiguracji systemu stereo opartego na sprzęcie tego niemieckiego producenta. Co więcej, każdy z naszych salonów dysponuje specjalnym pomieszczeniem odsłuchowym, gdzie wybrane modele możesz sprawdzić w praktyce.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: