Poprzedni
Następny

Słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-M50xBT2 – testy, opinie i recenzje

„Gdy coś jest dobre, to się tego nie zmienia, tylko ulepsza” – to zdanie napotkaliśmy w różnych miejscach być może wielokrotnie. Podejście projektowe bazujące na stopniowym ulepszaniu znanej już formuły to częste zjawisko w świecie dobrego brzmienia. Opierając się na uznanym brzmieniu przewodowych słuchawek ATH-M50x, dokładnie to samo zrobili inżynierowie Audio-Techniki – japońskiego producenta sprzętu audio. Czy nowa wersja znanego klasyka to wciąż uniwersalny model dla każdego melomana? Sprawdź, jak słuchawki ATH-M50xBT2 wypadły w rozmaitych testach i jakimi opiniami się cieszą wśród branżowych mediów, jak i użytkowników. Zobacz też filmy, które przygotowaliśmy o tym modelu i dowiedz się, gdzie możesz go kupić.

Audio-Technica ATH-M50xBT2 - spis treści

Audio Technica ATH-M50xBT2 - wbudowany wewnętrzny wzmacniacz słuchawkowy jest dostatecznie wydajny

ATH-M50xBT2 - recenzja Top Hi-Fi

Kilka kluczowych cech na początek:

 • druga generacja słuchawek bezprzewodowych bazująca na niezwykle popularnym modelu studyjnym ATH-M50x

 • zamknięta, wokółuszna konstrukcja obudowy zapewniająca skuteczną izolację pasywną od zewnętrznych dźwięków

 • energooszczędna łączność Bluetooth 5.0 z obsługą kodeków SBC, AAC i LDAC

 • tryb parowania wielopunktowego umożliwiający sprawne przełączanie się między dwoma urządzeniami Bluetooth

 • naturalny dźwięk z przetworników dynamicznych o średnicy 45mm

 • możliwość personalizacji brzmienia w aplikacji mobilnej Audio-Technica Connect

 • dookólne mikrofony MEMS dla lepszej jakości połączeń telefonicznych

 • wydajna bateria zapewniająca do 50 godzin bezprzewodowego odtwarzania dźwięku

Wygląd i komfort użytkowania

Konstrukcja jak i sam wygląd drugiej generacji bezprzewodowych ATH-M50x sięga historią do stycznia 2014 roku, gdy zaprezentowano przewodowy pierwowzór testowanego modelu. Określenie, że design jest powtarzalny można zatem w tym przypadku traktować jako komplement. Słuchawki prezentują się dość utylitarnie, bezpośrednio nawiązując do legendarnego studyjnego modelu Audio-Techniki. Równie powtarzalnymi aspektami, co sam wygląd są także ergonomia i komfort noszenia przez długi czas. Główną widoczną różnicą jest obecność portu USB-C, który zastępuje starszy standard micro-USB w poprzedniej generacji słuchawek.

To klasycznie wyglądający model wykorzystujący bezprzewodową łączność Bluetooth

Obudowa wykonana z matowego tworzywa przekłada się na możliwie niską masą, która wynosi jedynie 307 gramów. Do wyboru są dostępne dwa warianty kolorystyczne – klasyczna czerń i nowocześnie prezentujący się ciemnoniebieski odcień nazwany przez producenta „Deep Sea”. Każdy z nich prezentuje się bardzo dobrze, a brak zmian w wyglądzie skupia uwagę na walorach użytkowych. Te stoją na bardzo dobrym poziomie. Słuchawki dopasowują się głowy dzięki sprawdzonemu, wielokierunkowemu mechanizmowi pałąka. Całość obraca i rozkłada się w sporym zakresie, dzięki czemu łatwo znaleźć ustawienie dopasowane do każdego użytkownika. Zakres regulacji będzie przydatny również do przenoszenia sprzętu. ATH-M50xBT2 można ułożyć na płasko lub maksymalnie zwinąć regulację pałąka i złożyć resztę w kompaktowy, półokrągły kształt. Wszystko to podkreśla mobilny charakter słuchawek, przydając się w codziennym użytkowaniu. Oprócz niskiej masy, na komfort noszenia korzystnie wpływają nauszniki. Są odpowiedniej grubości, zapewniając dobre dopasowanie do kształtów głowy wokół ucha. W połączeniu z zamkniętą konstrukcją słuchawek otrzymujemy skuteczną izolację pasywną od zewnętrznych dźwięków, a także dobrą dynamikę niskich tonów. O charakterze brzmienia powiemy dużo więcej w oddzielnej części tekstu.

Podobnie jak w poprzedniej generacji, odświeżony model posiada bardzo dobrej jakości elementy sterujące. Wszystkie przyciski umieszczono na krawędzi obudowy lewej słuchawki. Łatwo wyczuć je pod palcem, a każdy klawisz daje wyraźną odpowiedź przy kliknięciu. W rezultacie bezwzrokowa obsługa słuchawek dla większości użytkowników będzie kwestią kilku pierwszych godzin obcowania. Tuż obok gniazda mini-jack 3.5 umieszczono trzy podłużne przyciski do regulacji głośności, sterowania odtwarzaniem, a także włączaniu zasilania. Oddzielny, okrągły klawisz przypisano do aktywowania wybranego asystenta głosowego. Funkcja ta będzie się różnić w zależności platformy na jakiej działa nasz smartfon. Użytkownicy iOS skorzystają z pełnej funkcjonalności Siri, natomiast osoby z urządzeniami mobilnymi opartymi na Androidzie mogą obsługiwać Asystenta Google. Całościowo, funkcje słuchawek na poszczególnych przyciskach rozłożono następująco:

 • kliknięcie środkowego klawisza – pauza/odtwarzanie multimediów

 • kliknięcie i przytrzymanie środkowego klawisza (2 sekundy) – włączenie/wyłączenie słuchawek

 • kliknięcie klawisza „+” lub „–„ - regulacja głośności podczas odsłuchu treści oraz rozmów telefonicznych

 • kliknięcie i przytrzymanie klawisza „+” lub „–„ – odpowiednio następny lub poprzedni utwór/powrót do początku aktualnie odtwarzanego utworu

 • kliknięcie przycisku asystenta głosowego – włączenie/wyłączenie wbudowanego mikrofonu podczas rozmów telefonicznych

 • kliknięcie i przytrzymanie przycisku asystenta głosowego - aktywuje Siri lub Google Assistant w zależności od posiadanego smartfonu

W słuchawkach Audio Technica zastosowano dynamiczne przetworniki elektroakustyczne

W przypadku testowanego modelu mała ilość zewnętrznych zmian wizualnych jest komplementem. Audio-Technica skorzystała ze sprawdzonej formuły na komfortowe słuchawki nauszne o dopracowanej ergonomii. ATH-M50xBT2 można rozpoznać wzrokowo tylko w jeden sposób - patrząc na ulepszone połączenie USB-C. Poza tym, odświeżona wersja przejmuje wszystkie pozytywne aspekty poprzednika, a tak naprawdę protoplasty bezprzewodowej wersji, czyli klasycznych ATH-M50x. Solidne wykonanie w połączeniu z lekkością konstrukcji i możliwościami regulacji słuchawek w trzech osiach to recepta na sukces.

Współpraca z telefonem- łączność bezprzewodowa i przewodowa

Słuchawki oferują rozbudowane możliwości połączeniowe, dopasowując się do preferencji użytkownika. ATH-M50xBT2 zaprojektowano w oparciu o bezprzewodową łączność Bluetooth w energooszczędnym standardzie 5.0. Choć Audio-Technica stworzyła dedykowaną aplikację (o jej funkcjonalności jeszcze wspomnimy), to szybkie parowanie słuchawek nie wymaga jej instalowania. Stabilność połączenia i odpowiednią dynamikę brzmienia zapewnia obsługa kodeków bezprzewodowych AAC, SBC oraz LDAC. Z przydatnych opcji dostępna jest też funkcja parowania wielopunktowego. Umożliwia ona jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami źródłowymi – na przykład laptopem i smartfonem. W przypadku drugiego z nich słuchawki będą gotowe do prowadzenia połączeń telefonicznych, automatycznie pauzując treści odtwarzane z komputera.

W przesyle sygnału audio pomaga świetny kodek LDAC

Legendarny model japońskiej marki wyposażono w funkcjonalność Low Latency Mode. By aktywować tryb niskiego opóźnienia Bluetooth, niezbędne jest zainstalowanie wspomnianej aplikacji mobilnej Audio-Technica Connect. Oprogramowanie jest dostępne bezpłatnie na systemy operacyjne Android oraz iOS. Aplikacja pozwala również ustawić korekcję brzmienia lub zmodyfikować balans głośności między lewym, a prawym kanałem.

Odświeżony bezprzewodowy model Audio-Techniki kryje nowe, podwójne mikrofony typu MEMS. Słuchawki wykorzystują technikę kształtowania wiązki oraz poprawione przetwarzanie sygnału mowy, by zapewnić czystą jakość połączeń audio. W praktyce dookólne mikrofony MEMS są sprawdzonym rozwiązaniem stosowanym w różnych słuchawkach bezprzewodowych, co przekłada się bardzo dobrą słyszalność podczas rozmów telefonicznych. Testowany model jest szczególnie sensowny do tego celu, jeśli spojrzymy na żywotność z dala od ładowarki.

Czas pracy na baterii

Kompaktową konstrukcję słuchawek połączono z bardzo wydajną baterią. Litowo-polimerowe ogniwo umożliwia nawet 50 godzin ciągłego odtwarzania dźwięku przez Bluetooth. Wynik podany przez producenta jest osiągalny w realnym użytkowaniu utrzymując głośność na poziomie między 40, a 50% co wystarcza do komfortowych odsłuchów muzyki i podcastów. Tak wydajna bateria stawia ATH-M50xBT2 wśród najdłużej działających modeli bezprzewodowych dostępnych obecnie na rynku. Dodatkiem uprzyjemniającym obsługę słuchawek jest automatyczne wyłączanie, jeśli urządzenie nie jest sparowane z telefonem, komputerem lub innym źródłem przez maksymalnie 5 minut.

Dużym plusem jest funkcja szybkiego ładowania. Podłączenie na 10 minut zapewnia nawet 3 godziny odtwarzania. Ładowanie odbywa się przez złącze USB-C, a 100% poziomu baterii uzyskamy po około 3,5 godziny. W komplecie producent dołącza odpowiedni przewód.

Wrażenia odsłuchowe

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, Audio-Technica korzysta ze sprawdzonej formuły – połączenie dobrze kontrolowanego basu, wyrazistych wokali i energicznej prezentacji wysokich tonów. Testowany model zapewnia brzmienie zbliżone do modelu przewodowego ATH-M50x, równoważąc techniczne aspekty z ogólną przyjemnością odbioru każdego gatunku muzyki.

Zastosowane w ATH-M50xBT2 dynamiczne przetworniki elektroakustyczne o średnicy 45mm generują unikalną tonację – całościowo brzmienie jest umiarkowanie jasne, barwne i energiczne. W sposób charakterystyczny dla japońskiego producenta, położono spory nacisk na jakość oraz ilość górnego pasma. Umiejętne zrównoważenie energii tego zakresu z podkreślonym basem i przejrzystymi wokalami tworzy brzmienie o mocnych technikaliach, jednocześnie gwarantując wciągające wrażenia odsłuchowe.

Modelu ATH M50xBT2 warto posłuchać osobiście

Pierwszym aspektem przykuwającym uwagę jest bliska prezentacja dźwięku. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę zamkniętą konstrukcję obudowy w tym modelu. Szczególnie studyjne, intymne wrażenie generuje muzyka z dobrze nagranymi wokalami, a reszta warstw nagrania jest dobrze ułożona. W brzmieniu cały czas panuje porządek i przejrzystość, co podkreśla rozdzielczość dźwięku. ATH-M50xBT2 podają do uszu odbiorcy optymalną ilość detali – jest na tyle dobrze, by cieszyć się nagraniami, a jednocześnie nie przemęczać nadmiernie jaskrawym, przesyconym tonalnie brzmieniem. Słuchając gatunków elektronicznych czy rocka odczujemy możliwości tego modelu pod względem reprodukcji niskich tonów. Sama ich ilość, odczuwalna głębia i masa akustyczna to przydatne cechy, które łatwo docenić na co dzień. Jednocześnie energiczny charakter nieco się uspokaja, gdy zmienimy repertuar na coś innego – na przykład jazzowe, łagodne kompozycje czy akustyczne nagrania bazujące na niewielkiej liczbie instrumentów. Dół pasma zna swoje miejsce szeregu, tworząc dynamiczną podstawę dźwięku.

Audio-Technica słynie z przywiązania do jakości średnich tonów w swoich słuchawkach. Praktycznie każdy model japońskiego producenta, który testowaliśmy był pod tym względem ambitny proporcjonalnie do zakresu cenowego w jakim konkuruje. Ten dobry trend jest kontynuowany w ATH-M50xBT2. Szczelna konstrukcja obudowy sprawia, że wokale i dźwięki instrumentów są prezentowane na pierwszym planie, odczuwalnie najbliżej uszu. Łatwo odnieść wrażenie jakbyśmy byli wraz z artystami w studio podczas sesji nagraniowej. Brzmienie środkowego pasma jest barwne, różnorodne i prezentowane z lekko ocieploną, łagodną tonacją. Podobnie jak poprzednia generacja, nowy bezprzewodowy model pozytywnie zaskakuje pod względem rozdzielczości. Wokale są optymalnie dociążone, nasycone szczegółami do stopnia, który pozwala odkryć niektóre utwory w nowym „wydaniu”.

Szczegółowość podkreślono wyrazistą górą. Harmonijnie współgra ona z nasyconą prezentacją średniego zakresu. Talerze perkusji, wysokie dźwięki gitary i inne intensywne dźwięki są przekazywane z odpowiednią energią oraz wglądem w szczegóły. Wrażenie napowietrzenia jest odczuwalne, ale też nie nadmierne – słuchawki zachowują tu kontrolę, nie stając się przesadne ostre. Całościowo górne pasmo jest wyraziste, cały czas obecne, a zarazem dobrze kontrolowane względem średnich tonów. W rezultacie testowane słuchawki są interesującą opcją dla kogoś, kto słucha różnorodnej muzyki przez wiele godzin w dniu – zarówno przy pracy jak i do odprężenia się czy konsumowania treści takich jak podcasty. Brzmienie pozostaje dobrze dociążone wyrazistym basem, zachowując odpowiedni poziom detali oraz muzykalnej gładkości odbioru. Warto dodać, że słuchawki obsługują też przewodowe połączenie, co pozwala podłączyć je do zewnętrznego źródła sygnału innego niż smartfon. Entuzjaści brzmienia tego modelu mogą z czasem chcieć skorzystać ze wzmacniacza słuchawkowego, który rozwinie możliwości dynamicznych przetworników podkreślając ich dynamikę oraz szczegółowość. Nasze testy przeprowadziliśmy w oparciu o połączenie Bluetooth, a taki tryb będzie najczęściej używanym wśród nabywców. Jakość komponentów sprawia, że testowane słuchawki są wciąż należą do najciekawszych brzmieniowo modeli w swoim segmencie cenowym.

Model ATH M50xBT2 to bestseller w swoim przedziale cenowym

Podsumowanie recenzji Top Hi-Fi

Japonia poza unikalną kulturą czy jedzeniem jest też kolebką filozofii kaizen – sam wyraz oznacza „poprawa” lub „zmiana na lepsze”. Takie podejście stosują też inżynierowie Audio-Techniki. Producent z kraju kwitnącej wiśni konsekwentnie rozwija sprawdzone rozwiązania techniczne, co przekłada się na coraz lepsze brzmienie i funkcjonalność tworzonych urządzeń.

ATH-M50xBT2 wnoszą istotne zmiany w ergonomii użytkowania – jak port USB-C czy nowy system mikrofonów. Jednocześnie zachowują kluczowe cechy ich pierwowzoru, zapewniając brzmienie zbliżone do modelu przewodowego. Świetny czas pracy na jednym ładowaniu i wszystkie pozostałe cechy tworzą niezwykle uniwersalne słuchawki bezprzewodowe do codziennego użytkowania. Szukając czegoś w tej kategorii warto sprawdzić możliwości ATH-M50xBT2. Zasługują na rekomendację!

Jeśli planujesz zakup pierwszych słuchawek bezprzewodowych lub wymianę obecnie posiadanych na nowe, zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi modelami Audio-Technica oraz inny marek dostępnych w naszej ofercie. W dokonaniu trafnego wyboru może być pomocny oficjalny blog Top Hi-Fi & Video Design oraz Strefa Wiedzy. Znajdziesz tam poradniki, porównania, testy oraz nowe wieści ze świata hi-fi. Sprzęt, który budzi Twoje zainteresowanie można obejrzeć na żywo i przetestować w jednym z naszych salonów. Serdecznie zapraszamy!

ATH-M50xBT2 - recenzja „Audio”

Słuchawki ATH-M50xBT2 to druga generacja cenionego nausznego modelu z serii M firmy Audio-Technica. Konstrukcja ta wyposażona jest w duże, 45-milimetrowe przetworniki elektroakustyczne, które zapewniają brzmienie zbliżone do legendarnych słuchawek studyjnych tego producenta – ATH-M50, po raz pierwszy zaprezentowanych na targach NAMM w 2007 roku. Sprawdziliśmy jak jeden z najnowszych bezprzewodowych modeli firmy Audio-Technica wypadł w teście redakcji magazynu „Audio”.

Audio-Technica ATH-M50xBT2

Redaktor testujący słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 wspomina o technicznych zmianach, jakie wprowadzono w porównaniu z pierwszą wersją modelu, czyli ATH-M50xBT:

Poprawiono sekcję mikrofonów (do rozmów telefonicznych i asystentów głosowych), wprowadzono nowoczesne złącze USB oraz tryb parowania wielopunktowego.

Nie zabrakło też wzmianki o jakości wykonania słuchawek ATH-M50xBT2:

Słuchawki są lekkie, większość elementów wykonano z plastiku, ale nic nie trzeszczy nawet przy dużym wyginaniu i rozciąganiu. Muszle są owalne, przeguby umożliwiają ich obracanie nawet o ponad 180 stopni. (...) Szyny regulacyjne bazują na metalowej taśmie z wyraźną podziałką. Wypełnienie poduszek jest sprężyste i dość miękkie, pady obszyto sztuczną skórą.

Audio-Technica ATH-M50xBT2

Testujący zwrócił uwagę na kodeki, jakie obsługują słuchawki:

Zestaw systemów kodowania jest nietypowy – oprócz obowiązkowego SBC jest też AAC (z myślą o sprzęcie Apple), a urządzenia z Androidem wycisną najwięcej dzięki doskonałemu standardowi LDAC. W takiej sytuacji brak najpopularniejszego dzisiaj wariantu aptX jest ciekawostką już niegroźną. Tryb kodowania wybieramy w aplikacji mobilnej.

Audio-Technica ATH-M50xBT2

Wrażenia z odsłuchów modelu ATH-M50xBT2 redaktor magazynu „Audio” opisał następująco:

Postęp w technice głośnikowej i szeroka dostępność kolumn grających co najmniej przyzwoicie, a często szczegółowo (…), osłabiła przewagę słuchawek na tym polu. Jednak odzyskuje ją ATH-M50xBT2, popisując się nie tylko wnikliwością, nie tylko wydobywaniem detalu, ale wprost jego eksponowaniem, doświetlaniem, nabłyszczaniem – tak aby nic nam nie umknęło.

Ciepłej płynności i łagodnej analogowości trzeba szukać gdzie indziej, jednak sam producent zapowiada dźwięk „studyjny” i faktycznie zmierza do tego celu bezwzględnie, osiągając wyjątkowe rezultaty przy umiarkowanej cenie.

Pełny tekst recenzji dostępny jest w numerze 5/2022 magazynu „Audio”. Możesz go przeczytać również TUTAJ.

ATH-M50xBT - recenzja „Hi-Fi Class”

Możliwości słuchawek Audio-Technica ATH-M50xBT2 sprawdziła również redakcja magazynu Hi-Fi Class.

Redaktor zwrócił uwagę na towarzyszącą słuchawkom aplikację:

„Na pochwały zasługuje aplikacja przygotowana przez Audio-Technikę (doskonałe wrażenie robi jej minimalistyczny interfejs). Pozwala ona na personalizację i dostosowanie parametrów (equalizer) pracy słuchawek do swoich preferencji”.

Aplikacja zapewnia dostęp do licznych przydatnych funkcjonalności:

„Wyróżniającą się funkcją jest tryb niskiego opóźnienia (Low Latency Mode), który pozwala zachować synchronizację dźwięku z obrazem, gwarantując tym samym płynną transmisję strumieniową. Świetnie sprawdza się to np. podczas oglądania filmów czy grania w gry. Ponadto dostępny jest tryb Side Tone (High/Low), który pozwala na odsłuch własnego głosu w słuchawkach podczas prowadzenia połączeń telefonicznych czy wideorozmów”.

Audio-Technica ATH-M50xBT2

Pod względem brzmienia użytkownik może liczyć na „zrównoważoną, zgrabnie ułożoną całość”:

„Balans tonalny jest typowy dla Audio-Techniki – mamy do czynienia z dźwiękiem spójnym, świeżym i otwartym, pełnym i witalnym, niepozbawionym zarówno odrobiny ciepła, jak i szczegółów. Bas jest dobrze kontrolowany, pewny i solidny. (…).Nie zawodzi także ekspresja środkowej części pasma. Charakteryzuje ją płynność, łagodność i przejrzystość akustyczna. Instrumenty oraz wokale mają ładną barwę i są pozbawione śladów chropawości. (…) Przejście w zakres sopranów jest spójne i nie budzi najmniejszych zastrzeżeń. Selektywna, detaliczna i precyzyjna góra nie wpuszcza pomiędzy instrumenty zbyt wiele powietrza i aury, ale też nie razi sztucznością i wyostrzeniem, dzięki czemu nawet długie odsłuchy nie powodują fatygi.”.

W podsumowaniu można przeczytać, że ATH-M50xBT2 są trafionym wyborem dla wszystkich tych, którzy szukają słuchawek o „kulturalnym, angażującym, precyzyjnym i zarazem barwnym brzmieniu”.

ATH-M50xBT2 - wideo-recenzja

ATH-M50xBT2 - opinie

Zastanawiasz się nad zakupem słuchawek nausznych, a jednocześnie zależy Ci na wysokiej jakości dźwięku i bogatej funkcjonalności? ATH-M50xBT2 będą dobrym wyborem. Sprawdź, co inni sądzą o urządzeniu Audio-Technica.

Fanom firmy nie trzeba ich zachwalać, osobom korzystającym dotychczas z tańszych, generycznych produktów, jakich pełno dziś na rynku, w ciemno można je polecić.

Źródło: antyweb.pl

Rewelacja! Najlepiej grające słuchawki do kwoty 1000 zł! Ergonomia i wygoda noszenia to także czołówka. Odpuścili może ciut na jakości materiałów, no ale nie można mieć wszystkiego w takim budżecie. Dla mnie faworyt nawet powyżej tysiąca. Grają wyśmienicie i wcale nie tak typowo po japońsku. Jest troszkę więcej basu i głębi.

Ocena: 5/5

Źródło: Opinie na tophifi.pl

Każdy, kto szuka doskonale brzmiących słuchawek w tym przedziale cenowym, powinien wypróbować Audio-Technica ATH-M50xBT2. Prosty charakter sprawia, że słucha się ich z przyjemnością, a długi czas pracy na baterii z opcjonalnym gniazdem słuchawkowym zapewnia nieskomplikowane wrażenia muzyczne.

Ocena: 4/5

Źródło: soundguys.com

ATH-M50xBT2 - gdzie kupić?

Audio-Technica kieruje swój bezprzewodowy model do szerokiej grupy odbiorców. ATH-M50xBT2 bazując na sprawdzonej platformie w postaci przewodowej wersji tego modelu dodają funkcjonalność użyteczną na co dzień – stabilną łączność Bluetooth, dobrej jakości wbudowane mikrofony i ponadprzeciętną żywotność na jednym ładowaniu. Uniwersalny charakter brzmienia, który pokochało wiele użytkowników połączono z rozsądna wyceną. Słuchawki są dostępne w naszej ofercie w cenie regularnej 999 złotych.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: