Poprzedni
Następny

Obszerny test głośnika Devialet Gold Phantom na stronie stereolife.pl

Gold Phantom zostawia daleko w tyle inne systemy audio. Oszałamiający swoją mocą i parametrami znalazł się w rękach Tomasza Karasińskiego, redaktora naczelnego portalu stereolife.pl. Swoimi wrażeniami podzielił się z czytelnikami.

Devialet Gold Phantom

Gold Phantom to konstrukcja, która stworzyła nową kategorię produktów audio: Implosive Sound Center (implozyjne centrum dźwięku). To system, który całkowicie zmienił sposób słuchania muzyki, gwarantując domownikom moc oraz emocje.

Emocje towarzyszyły mu od momentu kiedy został zaprezentowany- 4500 W mocy, maksymalne ciśnienie akustyczne na poziomie 108 dB, pasmo przenoszenia rozciągające się od 14 Hz do 27 kHz, małe zniekształcenia i wyczynowe brzmienie zamknięte w obudowie o objętości 6 litrów, wykończonej 22-karatowym złotem.

Emocji nie brakuje też w tekście pióra Tomasza Karasińskiego. Gold Phantom sprawia, że muzyka żyje, pulsuje tu i teraz, a nam po prostu chce się jej słuchać. (…) jest pięknym i zaawansowanym technicznie produktem, dla którego w tej chwili ciężko jest znaleźć konkurenta.

Zapraszamy do lektury.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

 1. Promocja Bestseller
  Gold Phantom

  Gold Phantom

  Devialet
  Głośniki multiroom
  Cena promocyjna 10 999 zł Normalna cena 11 999 zł

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: