Poprzedni
Następny

Bowers & Wilkins prezentuje P9 Signature, swoje najlepiej brzmiące i najbardziej luksusowe słuchawki w historii

Bowers & Wilkins przedstawia P9 Signature. To dotychczas najlepiej brzmiące i najbardziej luksusowe słuchawki w historii firmy, które zostały stworzone, aby uświetnić 50. rocznicę działalności Bowers & Wilkins. 

Zaprojektowane z myślą o melomanach, P9 Signature zapewniają unikatowe i doskonałe emocje dźwiękowe. Wykorzystując specjalnie opracowane rozwiązania techniczne model ten gwarantuje precyzję podczas odtwarzania wysokich tonów i nadzwyczajny bas, podkreślając spektakularne doświadczenie dźwiękowe. Opracowane przez ten sam zespół specjalistów, który stworzył wiodące zestawy głośnikowe 800 D3, P9 Signature są największymi słuchawkami wokółusznymi Bowers & Wilkins i urzeczywistniają całe akustyczne i wzornicze doświadczenie, jakie firma zdobyła podczas 50 lat swojej działalności.

Bowers & Wilkins P9 Signature

Krystalicznie czyste brzmienie jest m.in. konsekwencją innowacyjnego umiejscowienia przetworników, które zostały zamocowane tak, aby zapewnić naturalniejsze wrażenia akustyczne. Użytkownik słyszy dźwięk tak, jakby raczej słuchał stereofonicznego zestawu głośnikowego, a nie słuchawek, z poziomem obrazowania, głębi i przejrzystości, który rzeczywiście zapiera dech w piersiach.

Zwiększający wytrzymałość pasek nagłowny jest pomysłowo oddzielony od obu muszli słuchawkowych, dzięki czemu ogranicza możliwość zniekształcenia dźwięku przez niepożądane wibracje, a jednocześnie zapewnia najwyższy poziom komfortu. Takie podejście do konstrukcji i wyboru materiałów można dostrzec również w najnowszej generacji zestawów głośnikowych z serii 800 Diamond.

Każdy komponent P9 Signature został wykonany z najlepszych materiałów – żaden element nie pochodzi z innych konstrukcji, lecz został przygotowany specjalnie dla tego modelu. Wszystkie podzespoły zaprojektowali inżynierowie Bowers & Wilkins, aby doskonale współpracowały ze sobą i pozwalały zapewnić najwyższej jakości doświadczenie dźwiękowe.
Słuchawki wykończone są włoską skórą Saffiano, przy zastosowaniu techniki "stemplowania", która nadaje materiałowi charakterystyczny kraciasty wzór. Pianka z funkcją pamięci, wypełniająca kołnierze muszli wokółusznych, pomaga odizolować zewnętrzny hałas i wraz z upływem czasu dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika, zapewniając akustyczne uszczelnienie i gwarantując niewiarygodny komfort użytkowania.

Bowers & Wilkins P9 Signature

Aluminiowe ramiona P9 Signature sprawiają, że słuchawki idealnie sprawdzają się podczas słuchania muzyki poza domem, co zawdzięczają innowacyjnej i wytrzymałej składanej konstrukcji. Idealnym towarzyszem dla słuchawek jest luksusowe etui. Pokryte alcantarą, przypominającą w dotyku zamsz, oraz detalami ze skóry Saffiano, chroni słuchawki, jednocześnie odzwierciedlając ich piękno.

Wraz z P9 Signature dostarczane będą wysokiej jakości przewody, idealnie sprawdzające się zarówno w domu, jak i poza nim. Ponadto projektanci opracowują kabel Lightning, który na początku 2017 r. zostanie bezpłatnie udostępniony wszystkim użytkownikom, którzy zarejestrowali swoje słuchawki P9 na stronie internetowej www.bowers-wilkins.com.
P9 Signature jest odważnym manifestem. Model ten zapewnia poziom głębi i przejrzystości brzmienia, który na nowo tworzy reguły mobilnego słuchania muzyki i jest idealnym uświetnieniem pięciu dekad akustycznej doskonałości firmy Bowers & Wilkins.


Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: