Poprzedni
Następny

Bang & Olufsen Beosound Explore w atrakcyjnej cenie

Beosound Explore to przenośny głośnik bezprzewodowy. Dzięki solidnej, odpornej na zarysowania, kurz i wodę obudowie z anodyzowanego aluminium oraz gumowanej podstawie z głośnika możesz korzystać niemal wszędzie – od błotnistego pola kempingowego, po piaszczystą plażę. Teraz ten wyjątkowy model marki Bang & Olufsen możesz kupić już za 699 zł! Niższa cena na model Beosound Explore obowiązuje do 3 września 2023 roku.

Bang & Olufsen Beosound Explore

Głośnik Beosound Explore to projekt sztokholmskiej pracowni Above, wyprodukowany w firmowej fabryce Bang & Olufsen, ulokowanej w duńskim Struer. Powstał z myślą o z myślą o odtwarzaniu dźwięku w niemal każdych warunkach. Przed uszkodzeniem na skutek upadku urządzenie dodatkowo chroni starannie opracowana konstrukcja wewnętrzna. Wbudowany wydajny akumulator zapewnia nawet do 27 godz. bezprzewodowej pracy. Dzięki kompatybilności z aplikacją mobilną Bang & Olufsen możesz wpłynąć na to jak brzmi i jak działa głośnik Beosound Explore.

Bang & Olufsen Beosound Explore

Odporny na kurz i wodę

W kompaktowej konstrukcji wyróżniającej się nowoczesnym designem zastosowano materiały klasy premium, które zapewniają urządzeniu nie tylko elegancki wygląd, ale przede wszystkim odporność mechaniczną. Stopień ochrony w wypadku modelu Beosound Explore to IP67 co oznacza, że głośnik jest odporny na kurz i zalanie – wytrzymuje nawet 30-minutowe zanurzenie w wodzie na głębokości do 1 m.

Bang & Olufsen Beosound Explore

Zabierz go tam, gdzie chcesz

Beosound Explore to przenośny głośnik Bluetooth (5.2), wyposażony w wygodny w obsłudze panel dotykowy. Urządzenie mieści się w dłoni. To zasługa m.in. cylindrycznej obudowy, odpornej na zarysowania. Podczas spacerów czy wakacyjnych wędrówek głośnik można wygodnie przypiąć do paska lub plecaka. Mimo solidnej i wytrzymałej powłoki zewnętrznej Beosound Explore jest stosunkowo lekki – waży 631 g, co powoduje, że nie będzie przeszkadzał nawet podczas trudnych górskich wypraw.

Bang & Olufsen Beosound Explore

Wysokiej jakości brzmienie i duża moc

Głośnik zachwyca nie tylko solidnością wykonania, ale także swoim brzmieniem, w tym m.in. zaskakująco mocnym basem, jak na urządzenie o takich gabarytach. Odpowiednio wyprofilowana maskownica pozwala dostarczyć dźwięk dookólny (True360), który wytwarzany jest przez dwa przetworniki szerokopasmowe, każdy o średnicy 45 mm oraz wzmacniacz klasy D o mocy 2 x 30 W. Pojedynczy egzemplarz Beosound Explore jest w stanie nagłośnić pomieszczenie o powierzchni nawet od 30 m2. Na tym jednak nie koniec! Urządzenie obsługuje także tryb stereo – użytkownik ma możliwość sparowania dwóch głośników Beosound Explore w celu odtwarzania dźwięku dwukanałowo.

Zobacz również nasz film o Bang & Olufsen Beosound Explore, czyli „głośniku do zadań specjalnych”:

Zapraszamy do salonów

Możliwości głośnika bezprzewodowego Beosound Explore, który teraz dostępny jest w niższej cenie, możesz sprawdzić w praktyce w naszych salonach Top Hi-Fi & Video Design. Dostępni na miejscu Eksperci pomogą Ci w przetestowaniu urządzenia i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: