Marka: House of Marley

No Bounds XL black (EM-JA017-BK)

Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

No Bounds XL

No Bounds XL oferuje najwyższą wydajność i żywotność baterii w serii głośników zewnętrznych stworzonych przez House of Marley.

Najważniejsze cechy:

  • 16 godzinna żywotność baterii,
  • funkcja PowerBank,
  • możliwość sparowania ze sobą dwóch głośników w system 2 kanałowy,
  • 360-stopniowy dźwięk.

Idealny kompan

Tradycyjnie dla marki House of Marley ten bezprzewodowy głośnik został wykonany z proekologicznych materiałów. No Bounds XL został zaprojektowany, aby spełniać oczekiwania zapalonych wędrowców i ludzi aktywnych obdarzonych pasją do muzyki. Długi czas pracy baterii i możliwość ładowania telefonu za pomocą No Bounds XL sprawia, że nawet podczas całodziennej wyprawy nie umilkną dźwięki  ulubionych piosenek z tego wodo- i kurzoodpornego głośnika .

House of Marley No Bounds XL

Funkcje dodatkowe

No Bounds XL posiada wbudowany mikrofon, który sprawia, że po sparowaniu z telefonem głośnik zmienia się w zestaw głośnomówiący. Gniazdo Aux-In umożliwia podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku, a możliwość sparowania z drugim głośnikiem zmienia taka parę w wodoodporny mini-zestaw stereo. Długi czas pracy, do 16 godzin, oraz funkcja PowerBank powoduje, że No Bounds XL –jak sama nazwa wskazuje - przekracza granice wyznaczone przez inne urządzenia tego typu. Funkcja szybkiego ładowania pozwala sprawnie i szybko uzupełnić energię w akumulatorach litowo-jonowych.

House of Marley No Bounds XL

Proekologiczne materiały

Głośniki No Bounds są wykonane z tkaniny Marley Rewind ™, silikonu Regrind, korka Regrind i aluminium. Tkanina Rewind™ jest trwałym, wysokiej jakości materiałem, utkanym z substancji i surowców pochodzących z recyklingu to mieszanka 30%  odzyskanej bawełny organicznej,  30%  konopii i 40% recyklingowanego PET. Korek jest odnawialnym, biodegradowalnym i w 100% naturalnym materiałem. Uzyskuje się go w wyniku przyjaznego dla środowiska procesu zbioru, który zapewnia drzewom dalsze życie. Silikon Regrind™ jest specjalnie opracowanym materiałem pozyskiwanym poprzez odzyskiwanie i upcykling odpadów poprocesowych i postprodukcyjnych.

House of Marley No Bounds XL


House of Marley to produkty audio, których podstawowym przesłaniem jest kontynuacja dziedzictwa Boba Marleya – w promocję i rozwój marki zaangażowani są jego dzieci i wnuki. Marce przyświecają trzy podstawowe wartości zgodne z filozofią Boba Marleya:

- JAKOŚĆ DŹWIĘKU i WYKONANIA, ponieważ muzyka zawsze powinna brzmieć pięknie, a produkty audio muszą być trwałe

- WYJĄTKOWY DESIGN, ponieważ zasługujesz na to, aby wyróżniać się w tłumie

- POSZANOWANIE NATURY - produkty Marley są wykonywane z ekologicznych materiałów w dużej mierze pochodzących z recyklingu

Specyfikacja House of Marley No Bounds XL black (EM-JA017-BK)

WiFiNie
AirPlayNie
BluetoothTak
Port USBNie
Wbudowany dockNie
Rodzaj złączaBrak
Wejście analogoweTak (Mini Jack)
Wejście cyfroweBrak
PilotNie
Inne16 godzin pracy na baterii, IP67, Quick Charge

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: