Aktualności


Aktualności

Pass Labs w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Wzmacniacz o mocy 1000 W, rewolucyjny układ SuperSymmetric, a przede wszystkim wierne i zapierające dech w piersiach brzmienie – to tylko kilka faktów, dzięki którym firma Pass Labs zyskała miano ikony w świecie audio klasy high-end. Od maja br. urządzenia amerykańskiego producenta dostępne są w ofercie sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design.

wzmacniacz-moczy-pass-labs

Pass Laboratories, firma założona przez Nelsona Passa, to niemal od samego początku ikona świata high-end i marzenie wielu wymagających audiofili. Bezkompromisowe konstrukcje opracowane na przestrzeni ostatniego ćwierćwiecza nieustannie stanowią punkt odniesienia dla innych producentów urządzeń audio i urzeczywistniają ideę naturalnego, pełnego detali i przestrzenności brzmienia.

Od samego początku w polskiej ofercie znajdą się urządzenia, w oparciu o które będzie można zbudować nawet najbardziej wyszukany i zaawansowany system audio-video. Wśród dostępnych konstrukcji znajdą się monobloki, stereofoniczne końcówki mocy, przedwzmacniacze, a także wzmacniacze zintegrowane i przedwzmacniacze gramofonowe.

wzmacniacz-moczy-pass-labs

Każde z urządzeń, które opracowali założyciel firmy Pass Labs, Nelson Pass, i Wayne Colburn przenoszą słuchacza do niezwykle plastycznego świata muzyki, wypełnionego potężnym, ale niezwykle precyzyjnym basem, bogatą średnicą i klarownymi, zwiewnymi wysokimi tonami. Doskonały pejzaż muzyczny dopełniony jest przez głębię i szerokość sceny muzycznej, na której można z niemal chirurgiczną precyzją lokalizować wykonawców i poszczególne instrumenty muzyczne.

wzmacniacz-moczy-pass-labs

Zapraszamy na bezpłatne odsłuchy sprzętu Pass Labs

Teraz referencyjne, high-endowe urządzenia Pass Labs dostępne są w trzech salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design: w Katowicach (ul. Warszawska 34), w Sopocie (al. Niepodległości 725) i w Warszawie (ul. gen. Andersa 12). Dzięki temu nasi rodzimi melomani i audiofile zyskują łatwy dostęp do tych bezkompromisowych konstrukcji.

Sprawdź produkty Pass Laboratories w asortymencie Top Hi-Fi & Video Design

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław