Poprzedni
Następny

TEAC HA-P90SD – Twój muzyczny przyjaciel na każdą okazję

Portfolio TEAC-a poszerzyło się o nowy model. HA-P90SD jest kompaktową, przenośną konstrukcją, która w jednej obudowie łączy wzmacniacz, odtwarzacz plików wysokiej rozdzielczości, w tym DSD 128, przetwornik cyfrowo-analogowy i zaawansowany wzmacniacz słuchawkowy. Wysoką jakość dźwięku gwarantują zaawansowane podzespoły, m.in. wysokowydajny procesor Blackfin i układ Burr-Brown PCM1795, a wszechstronność urządzenia zwiększa możliwość odtwarzania nagrań z karty microSD oraz współpracy z dowolnym zewnętrznym źródłem muzyki

Mały pod względem rozmiarów, wielki pod względem możliwości – TEAC HA-P90SD to niezwykle wszechstronna konstrukcja, która z łatwością spełni oczekiwania wymagających audiofili. Także tych, którzy nie chcą rozstawać się ze swoją ulubioną muzyką nawet podczas podróży. Najnowszy projekt TEAC-a szczyci się obsługą plików wysokiej rozdzielczości i łączy w sobie funkcje wysokiej jakości przenośnego wzmacniacza, odtwarzacza cyfrowych plików audio hi-res, zaawansowanego wzmacniacza słuchawkowego i przetwornika cyfrowo-analogowego.

Odtwarzacz-mp3-odtwarzacz-plikow-przetwornik-c/a-teac-HA-P90SD2

Od plików MP3 do formatów hi-res

Niewątpliwym atutem TEAC-a HA-P90SD jest obsługa najważniejszych formatów cyfrowych. Oprócz plików DSD 128 urządzenie dekoduje również nagrania zapisane w postaci plików WAV, FLAC, MP3, AAC, DSF i DFF (DIFF). Ponadto jeżeli do pliku dołączony jest znacznik tag, użytkownik może sortować nagrania według nazwy utworu, albumu, artysty lub gatunku muzycznego. Specjalna aplikacja TEAC HR Audio Player dla komputerów PC i Mac umożliwia tworzenie i edytowanie listy odtwarzania. Listę zalet odtwarzacza rozszerza tryb odtwarzania bez pauz (gapless).

Odtwarzacz-mp3-odtwarzacz-plikow-przetwornik-c/a-teac-HA-P90SD2

Zaawansowane podzespoły, pełna autonomia

Wewnątrz niewielkiej, aluminiowej obudowy, projektanci umieścili najlepsze podzespoły. Mózgiem urządzenia jest wysokowydajny procesor Blackfin, który wyróżnia się potężną mocą obliczeniową i niskim zapotrzebowaniem na energię. Dzięki temu HA-P90SD może pracować przez 6 godzin, nawet w przypadku odtwarzania dźwięku wysokiej rozdzielczości, co wiąże się z przetwarzaniem bardzo dużej i ilości cyfrowych informacji. Procesor współpracuje z zaawansowanym przetwornikiem C/A Burr-Brown PCM1795, układem stosowanym zazwyczaj w topowych urządzeniach stacjonarnych. Wyjątkowy charakter konstrukcji TEAC-a podkreśla obsługa trybu asynchronicznego, który przy połączeniu za pośrednictwem USB pozwala ominąć zegar taktujący zainstalowany w komputerze.

Odtwarzacz-mp3-odtwarzacz-plikow-przetwornik-c/a-teac-HA-P90SD

Kompatybilność z dowolnymi słuchawkami

Na szczególną uwagę zasługuje również wzmacniacz słuchawkowy, w który został wyposażony HA-P90SD. Ten zaawansowany układ pracuje w klasie AB i zbudowany jest z pojedynczych elementów (dyskretna konstrukcja). Sercem wzmacniacza słuchawkowego jest wzmacniacz operacyjny Burr-Brown OPA1602, opracowany specjalnie z myślą o urządzeniach audio. Perfekcyjnie dopracowany układ elektroniczny sprawia, że TEAC HA-P90SD może pochwalić się bardzo szerokim pasmem przenoszenia (10 Hz-80 kHz), bardzo niskimi zniekształceniami harmonicznymi (0,004%), a także wysoką mocą wyjściową (170 mW/kanał przy 32 Ω). Co więcej, najnowsza konstrukcja TEAC-a kompatybilna jest z niemal dowolnymi słuchawkami – wszystkimi modelami, których impedancja mieści się w zakresie 8-600 Ω.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: