Marka: IsoAcoustics

GAIA TITAN Theis

3 799 zł
/ komplet

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 190 zł

Sprawdź szczegóły

IsoAcoustics GAIA-TITAN Theis

Nowoczesne głośniki high-end są niezwykłe i działają z dużą dokładnością, zapewniając moc, nie tracąc przy tym nawet najbardziej subtelnych szczegółów. Podobnie jak opony o wysokim indeksie w samochodzie wyścigowym, GAIA-TITAN pozwalają głośnikom wysokiej klasy osiągnąć swój pełny potencjał, zapewniając niezwykłą naturalną otwartość i klarowność.

Seria GAIA-TITAN posiada tę samą opatentowaną technologię izolacji, co oryginalna, wielokrotnie nagradzana seria GAIA i obejmuje 3 modele o nośności w zakresie od 145 do 281 kg.

  • GAIA-TITAN Theis – do 145 kg
  • GAIA-TITAN Rhea – do 190 kg
  • GAIA-TITAN Cronos – do 281 kg

Izolatory GAIA to obrobione maszynowo elementy ze stali nierdzewnej, które zawierają opatentowaną konstrukcję IsoAcoustics, aby zapewnić wysoki stopień izolacji głośników, jednocześnie przeciwstawiając się ruchom bocznym i oscylacjom, aby zachować dokładność i dopasowanie do pozycji odsłuchu. Wewnętrzne odbicia od twardej powierzchni nośnej są tłumione, co zapewnia większą klarowność i otwartość dźwięku.

Scena dźwiękowa rozkwita, otwierając trójwymiarowy obraz naturalnego, przestrzennego dźwięku.

Każdy z modeli GAIA-TITAN ma 3 popularne rozmiary gwintów, które pasują do większości głośników tego rozmiaru. Alternatywne rozmiary są dostępne u dystrybutorów IsoAcoustics.

Opatentowana konstrukcja izolacji IsoAcoustics jest kierunkowa. Optymalne rezultaty można usłyszeć po zainstalowaniu izolatorów GAIA-Titan z logo skierowanym w stronę miejsca odsłuchu lub obróconym o 180 stopni w celu wyrównania izolatorów z siłami napędowymi głośnika.

Dolny izolator GAIA-Titan jest zaprojektowany tak, aby przylegał do powierzchni nośnej. W przypadku podłóg pokrytych wykładziną dywanową dostępne są dyski dywanowe dla każdego modelu GAIA-Titan.

Izolatory zarządzają energią głośnika, aby zredukować wibracje rezonujące przez powierzchnię nośną, aby wyeliminować dysonansowe dźwięki w obszarze odsłuchu oraz w pomieszczeniach sąsiadujących.

Redukcja wewnętrznych odbić

Odbicia wewnętrzne to wibracje odbijające się w obudowie głośnika, które powodują rozmazanie dźwięku. Jest ono wynikiem odbijania się artefaktów z powrotem do głośnika i po powieleniu w obu kanałach jest odbierane pośrodku sceny, powodując jej zapadanie się i dwuwymiarowość. Izolatory IsoAcoustics redukują wewnętrzne odbicia, aby wyeliminować rozmazanie. Rezultatem jest otwarty stereofoniczny obraz naturalnego dźwięku przestrzennego.


Michael Romanowski, Inżynier dźwięku z nominacją do Grammy:

„Używam produktów IsoAcoustics od wielu lat i zawsze byłem pod wrażeniem tego, co robią. Miałem je w domu i w studiu, ale kiedy weszli z nowym produktem, który faktycznie mógłby wesprzeć głośniki w moim pokoju masteringowym…byłem bardzo podekscytowany, mogąc je wypróbować, a one przerosły moje oczekiwania ”.

Michael jest właścicielem Coast Mastering i współwłaścicielem wytwórni muzycznej The Tape Project. Od 1994 roku Michael opracował ponad 3000 wydawnictw. Michael jest prezesem Recording Academy San Francisco Chapter (NARAS), jest przewodniczącym Rady Prezydentów i wykłada na Uniwersytecie Stanowym w San Francisco.


Specyfikacja IsoAcoustics GAIA TITAN Theis

Opinie o IsoAcoustics GAIA TITAN Theis

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: