Marka: TEAC

LP-R500 (czarny)

System audio TEAC LP-R500

Niezwykle utalentowana konstrukcja, pozwalająca odtwarzać lub nagrywać na CD utwory z płyt gramofonowych, kaset magnetofonowych i programy radiowe. LP-R500 został zaprojektowany z myślą o tych, którzy nie chcą całej swojej radości muzycznej wiązać wyłącznie z komputerem i wciąż mają wiele analogowych nagrań. Ten unikatowy model wyposażony jest w gramofon obsługujący trzy szybkości obrotu płyty (33, 45 i 78 obr./min.), odtwarzacz kasetowy, radio AM/FM oraz odtwarzacz/nagrywarkę CD. Całość umieszczona jest w klasycznej, drewnianej obudowie.
 


TEAC LP-R500 jest ciekawym urządzeniem audio dla każdego, kto chce zachować swoje stare nagrania z płyt winylowych i ponownie skopiować je przy użyciu nowoczesnej technologii cyfrowej i zapisać ją na płycie CD. Użytkownik zyskuje przy tym niemal pełną kontrolę nad kopiowanym materiałem – może nagrać cały album lub wybrać pojedyncze utwory, automatycznie lub manualnie ustawić poziom nagrywania i numery ścieżek. Co więcej, LP-R500 umożliwia również nagrywanie z wbudowanego tunera AM/FM, a w przypadku skorzystania z wejścia Aux także z podłączonych zewnętrznych źródeł dźwięku.

Wygodę używania urządzenia zwiększa pilot zdalnego sterowania oraz podświetlany wyświetlacz LCD. Ponadto LP-R500 wyposażony jest stereofoniczne wyjścia liniowe, dzięki czemu dowolny z odtwarzaczy można podłączyć do wejść liniowych jakiegokolwiek zewnętrznego wzmacniacza. Projektanci wzbogacili LP-R500 także o wyjście słuchawkowe.

Specyfikacja TEAC LP-R500 (czarny)

Opinie o TEAC LP-R500 (czarny)

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: