Marka: Peachtree Audio

nova150 (piano black) - OUTLET

Special Price 5 499 zł Regular Price 8 499 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8499 zł

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 275 zł

Sprawdź szczegóły

Outlet

Peachtree Audio nova150 jest urzeczywistnieniem nowej generacji urządzeń hi-fi. Projektanci w jednej obudowie połączyli przedwzmacniacz, wzmacniacz mocy, przetwornik C/A oraz wzmacniacz słuchawkowy i zapewnili modelowi możliwość odtwarzania dźwięku z niemal każdego źródła – od winylu do muzyki z chmury. Wzmacniacz nova150 został opracowany zgodnie z filozofią firmy Peachtree Audio, aby każde urządzenie zapewniało wyjątkową jakość dźwięku i doskonałe parametry techniczne.

Peachtree Nova 150 Gloss Ebony

Najważniejsze cechy:

• Referencyjny przetwornik C/A ESS 9018 K2M Sabre

• Kompatybilność z plikami PCM 384 kHz/32 bity i DSD 5,6 MHz

• Wzmacniacz nowej generacji – moc 150 W na kanał

• Asynchroniczny port USB, cyfrowe wejścia koncentryczne i optyczne

• Asynchroniczne wejście iOS do bezpośredniego, cyfrowego podłączenia urządzeń z Apple Lightning

• Wejście Phono MM

• LOOP – możliwość podłączenia do toru sygnałowego zewnętrznego bufora lampowego, korektora (EQ) lub innego procesora

• Dyskretny wzmacniacz słuchawkowy

 

Jednym z najważniejszych elementów modelu nova150 jest opatentowany układ HCOM (Hybrid Controlled Oscillation Modulator). To innowacyjne rozwiązanie techniczne w połączeniu z zaawansowanymi komponentami pozwala uprościć całą konstrukcję wzmacniacza i jednocześnie zapewnia wysoką moc, szerokie pasmo przenoszenia, niski szum oraz stabilność pracy. Zastosowane rozwiązania techniczne sprawiają, że najnowsza konstrukcja Peachtree Audio dostarcza naturalny, dynamiczny dźwięk, i co najważniejsze, jest niesamowicie muzykalna. Ponadto, dzięki doskonałej efektywności możliwe było umieszczenie wszystkich podzespołów we względnie niedużej obudowie, która jest mniejsza niż u poprzedników. Listę zalet modelu nova150 poszerza możliwość obsługi zestawów głośnikowych o impedancji od 2,5 Ω do 16 Ω.

Projektanci udoskonalili sekcję przedwzmacniacza, która teraz może poszczycić się stosunkiem sygnał/szum na poziomie 111 dB. To wynik niespotykany w tym zakresie cenowym. Ponadto zastosowane zasilanie obniża szum do najniższego możliwego poziomu. Konstruktorzy wiele godzin spędzili nad tym, aby wyeliminować ryzyko przedostawania się szumu do toru sygnałowego. W efekcie powstał pierwszy i jedyny na świecie system DyNEC, który eliminuje słyszalny szum zasilania i szum generowany przez ekrany (wynikający z wysokiej częstotliwości odświeżania ekranów Retina). Rezultatem jest fantastyczny zakres dynamiki i doskonały stosunek S/N, a muzyka może zabrzmieć najlepiej jak to możliwe.

Peachtree Nova 150 Gloss Ebony

Współpracę z cyfrowymi źródłami dźwięku umożliwia asynchroniczny port USB, znajdujący się na tylnej ściance, który pozwala podłączyć urządzenia ze złączem Apple Lightning. Wystarczy skorzystać z kabla dostarczanego wraz z iPhonem lub iPadem, aby cieszyć się muzyką przetwarzaną przez przetwornik C/A ESS Sabre 32 Reference. Komplet złączy dopełniają wejście koncentryczne S/PDIF i dwa optyczne obsługujące sygnał 192 kHz/24 bity. Ponadto projektanci zastosowali przedwzmacniacz gramofonowy MM, co pozwala odtwarzać analogowe nagrania zapisane na płytach winylowych.

Wszechstronność modelu zwiększają funkcje Home Theater Bypass, LOOP i Volume Control Bypass. Pierwsza pozwala zintegrować model nova150 z amplitunerem AV lub procesorem wielokanałowym, dzięki czemu końcówka mocy urządzenia Peachtree Audio zasila przednie głośniki (prawy i lewy) podczas odsłuchu stereo i wielokanałowego. Gwarantuje to wyższą jakość dźwięku. Funkcja LOOP umożliwia dodanie do toru sygnałowego zewnętrznego bufora lampowego, korektora lub procesora. Ostatnia z funkcji, Volume Control Bypass, jest praktycznym udogodnieniem podczas współpracy ze źródłem wyposażonym we własną regulację głośności.

Specyfikacja Peachtree Audio nova150 (piano black) - OUTLET

Opinie o Peachtree Audio nova150 (piano black) - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: