Marka: PSB Speakers

Alpha C10 (czarny) - OUTLET

Special Price 699 zł Regular Price 1 299 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399 zł
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 15 - 120
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 2 x 133 mm
  • Przetwornik wysokotonowy: 19 mm

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 35 zł

Sprawdź szczegóły

Outlet

PSB Speakers Alpha C10

Z głośnikiem centralnym Alpha C10 kino domowe staje się rzeczywistością. Wykorzystując klasyczne, wielokrotnie nagradzane wzornictwo Alphy, ale jednocześnie dopasowane do nowoczesnych systemów kina domowego, C10 jest niezbędnym elementem do uzyskania bardziej wciągającego dźwięku zarówno podczas strumieniowania filmów, oglądania relacji sportowych, emocjonowania się ulubionym programem lub słuchania muzyki. Dzięki głośnikowi wysokotonowemu z anodyzowaną kopułką aluminiową, dwóm przetwornikom niskotonowym (133 mm) i systemowi bas-refleks, C10 gwarantuje krystalicznie czyste dialogi i dźwięk kinowy, który sprawia, że filmy niemal dosłownie ożywają. Wysokiej jakości obudowa z płyty MDF wykończona jest piękną okleiną winylową odzwierciedlającą fakturę drewna i może być ustawiona horyzontalnie pod telewizorem, zapewniając łatwą integrację z domowym systemem audio.

PSB Speakers Alpha C10

Ciesz się detalicznością dźwięku

Zakres wysokotonowy obsługuje 19-milimetrowy tweeter z anodyzowaną kopułką aluminiową. Dzięki temu przetwornikowi możliwe było rozszerzenie odpowiedzi wysokich tonów poza zakres dotychczas dostępny w serii Alpha przy jednoczesnym obniżeniu zniekształceń i zapewnieniu detaliczności i czystości brzmienia. Podobnie jak wszystkie głośniki wysokotonowe w serii Alpha, jednostka zastosowana w T20 wykorzystuje chłodzenie ferrofluidem, aby zapewnić wysoką czułość i ograniczyć ryzyko kompresji dynamiki. Falowód umieszczony na froncie tweetera oraz umiejscowienie głośnika poniżej przetwornika niskotonowego pozwalają zapewnić doskonały dźwięk na i poza osią optymalnego odsłuchu.

Kino w domu

W połączeniu z nowo zaprojektowanym głośnikiem wysokotonowym serii Alpha, zamontowane w C10 dwa 133-milimetrowe przetworniki niskotonowe zapewniają znakomitą odpowiedź basu i najwyższą efektywność głośników w swojej klasie. Przetworniki niskotonowe zbudowane są ze specjalnej teksturowanej mieszanki polipropylenowej, która minimalizuje breakup membrany i minimalizuje zniekształcenia przy jej pełnym wychyleniu. Przetworniki współpracują z dwuwarstwowymi cewkami i systemem bas-refleks, który pozwala kontrolować odpowiedź basu aż do poziomów, przy których cały pokój zaczyna drżeć.

PSB Speakers Alpha C10

Dopracowany do perfekcji

Elementem wyróżniającym modele z nowej serii Alpha jest także zwrotnica, która wykracza poza standardy głośnikowe. Specjalnie zaprojektowana, gwarantuje doskonałą kontrolę i liniową odpowiedź częstotliwości. W konstrukcji zwrotnicy wykorzystany został niezwykle skomplikowany filtr akustyczny Linkwitza-Rileya, pozwalający zminimalizować zniekształcenia i uzyskać fantastyczny pejzaż dźwiękowy z dowolnego systemu audio – stereofonicznego lub wielokanałowego.

Doskonała integracja z domowym wnętrzem

Połączenie precyzyjnie dobranych grubości ścian obudowy ze specjalnymi wzmocnieniami pozwala kontrolować rezonans i tworzy idealną platformę dla przetworników C10-ki. Wewnętrzny materiał tłumiący wywodzi się z flagowych konstrukcji PSB i jest precyzyjnie rozmieszczony pod kątem optymalnej efektywności. Wykończona wysokiej jakości okleiną winylową i z magnetycznie mocowaną, akustycznie przezroczystą maskownicą, C10 z łatwością wtapia się w domowe wnętrze, zapewniając jednocześnie bogate, detaliczne brzmienie.

 

Specyfikacja PSB Speakers Alpha C10 (czarny) - OUTLET

ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa15 - 120
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy2 x 133 mm
Przetwornik wysokotonowy19 mm
Pasmo przenoszenia55-21,000 Hz
Skuteczność90dB
Częstotliwość podziału2,500Hz, LR4
Wymiary (S x W x G) mm450 x 170 x 243
Waga kg7,7
Wersje wykończeniaCzarny, Orzech

Opinie o PSB Speakers Alpha C10 (czarny) - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: