Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Yamaha-NS ICS600

Wysokiej klasy, 6,5-calowy montażowy głośnik sufitowy stereo, wyposażony w dwa tweetery i woofer o podwójnej cewce głosowej, łączy w sobie wygodę montażu z wysokiej klasy brzmieniem, sygnowanym logo Yamaha.

Unikalna konstrukcja urządzenia pozwala na uzyskanie pełnego brzmienia stereo – z separacją prawego i lewego kanału, wykorzystując do tego jedynie jeden woofer i dwa tweetery. Rozwiązanie to oznacza dużą wygodę montażu głośnika wszędzie tam, gdzie wykorzystanie pary przetworników jest konstrukcyjnie niemożliwe – np. w holu czy na poddaszu. Co więcej, system złączy wtykowych pozwala w kilka sekund podłączyć dwie pary przewodów, wyprowadzonych ze wzmacniacza czy amplitunera, natomiast prosta w użyciu klamra umożliwia stabilne zamocowanie urządzenia, bez obawy o jego poluzowanie.

Głośnik marki Yamaha to również płaski profil konstrukcji urządzenia, który sprawia, że do zamontowania go w suficie lub ścianie potrzeba minimum miejsca, wygodny w użyciu wykrojnik otworu montażowego oraz biała maskownica na magnesy, którą możemy pokryć farbą.

Yamaha-NS ICS600 w unikalny sposób łączy funkcjonalność z wysokiej klasy brzmieniem. Połączenie polipropylenu z miką w sekcji woofera daje spektakularne, szerokie tonalnie i bogate brzmienie, natomiast dwa tweetery uzupełniają je o stereofoniczny detal i precyzję.

PrzeznaczenieSufit
System2-drożny
Średnica głośnika1x160 mm, 1x25 mm
Kształt maskownicyOkrągła
Zakres częstotliwości65 Hz – 28 kHz
Impedancja8 Ω
Wymiary (S x W x G) mmΦ9-1/2” x 4-5/8”; Φ242 x 119
Waga kg1.8

Marka: Yamaha

NS-ICS600

Cena promocyjna 999 zł /sztuka Normalna cena 1 099 zł /sztuka
  • Przeznaczenie: Sufit
  • System: 2-drożny
  • Średnica głośnika: 1x160 mm, 1x25 mm
  • Kształt maskownicy: Okrągła

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% only 50 zł

Sprawdź szczegóły

Yamaha-NS ICS600 - wysokiej klasy, 6,5-calowy montażowy głośnik sufitowy stereo, wyposażony w dwa tweetery i woofer o podwójnej cewce głosowej, łączy w sobie wygodę montażu z wysokiej klasy brzmieniem, sygnowanym logo Yamaha.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: