Marka: Pathos

Logos MkII (padouk wood) - OUTLET

Special Price 14 999 zł Regular Price 21 999 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17499 zł
  • Moc wyjściowa: 2 x 110 W RMS (8 Ω)
  • Pasmo przenoszenia: 5Hz - 140KHz ± 0,5dB
  • Stosunek sygnał/szum: > 90dB
  • Zniekształcenia THD: 0,02% @ 1W; 0,2% @ 110W

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 750 zł

Sprawdź szczegóły

Outlet

Pathos Logos MkII

Nieustanna pogoń za najwyższej jakości dźwiękiem doprowadziła włoskich konstruktorów z PATHOS do stworzenia wzmacniacza zintegrowanego Logos MKII.

Najważniejsze cechy:

  • wysoka moc,
  • lampy ECC88,
  • wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy 192 kHz/24 bity,
  • analogowy układ regulacji głośności z cyfrowym sterowaniem

Pathos Logos MkII

Model Logos MKII, jak wskazuje oznaczenie, wyewoluował z modelu Logos. Włoska firma nie ma w zwyczaju wprowadzania kosmetycznych zmian w swoich konstrukcjach. Zmiany muszą być na tyle ważne i znaczące, aby można było mówić o nowym modelu, który zasługuje na zaprezentowanie ich fanom brzmienia Pathos  i wymagającym miłośnikom muzyki.

Zachowanie oryginalnego designu poprzedniego modelu może wprowadzać w błąd, jednak lista zmian, skrywa szereg nowych rozwiązań, które pozwalają uzyskać jeszcze doskonalsze brzmienie i zapewniają większą wszechstronność i łatwość użytkowania. Wszystkie innowacje potwierdzają referencyjny charakter wzmacniacza Logos MKII w swojej klasie, a nawet poza nią, co jest m.in. zasługą fantastycznej dźwiękowej równowagi oraz uniwersalności w domenie cyfrowej.

Pathos Logos MkII

Nieszablonowe podejście

Pathos Logos MKII jest hybrydowym w pełni zbalansowanym wzmacniaczem zintegrowanym o zerowym sprzężeniu zwrotnym i wysokiej mocy (110 W na kanał w 8 Ohm i 220 W na kanał w 4 Ohm). W sekcji przedwzmacniacza projektanci zastosowali lampy ECC88, do których dociera zbalansowany sygnał, co pozwala w pełni wykorzystać zalety zbalansowanych źródeł, takich jak Pathos Digit lub Pathos Endorphin. Układ regulacji głośności oparty na rezystorze Burr Brown ze 100 stopniową skalą regulacji  sprzężony z cyfrowym układem sterowania dzięki zintegrowanej sieci precyzyjnych, Całości dopełnia stała impedancja wejścia i wyjścia. Wybór wejścia odbywa się za pomocą zaawansowanego technicznie miniaturowego przekaźnika, który został opracowany dla profesjonalnego zastosowania w branży telekomunikacyjnej. Informacje o statusie pracy urządzenia przekazuje wyświetlacz, którego jasność można regulować. Obsługę Logos MKII ułatwia dołączony pilot zdalnego sterowania.

Pathos Logos MkII

Udoskonalony technicznie

Stopień końcowy w klasie A/B jest konstrukcją dual-mono z mocno spolaryzowanymi tranzystorami MOSFET, ponadwymiarowym laminowanym zasilaczem pokrytym żywicą, gwarantującym ogromne rezerwy energii. Wszystko pozwala uzyskać niesamowitą dynamikę i bezkompromisową naturalność brzmienia, charakterystyczną dla konstrukcji lampowej. Wersja MKII wprowadza wiele znaczących udoskonaleń, m.in. podwyższone napięcie anodowej polaryzacji lamp (co prowadzi do lepszej liniowości i lepszego wypełnienia dźwiękiem), stabilizowane zasilanie lampowego przedwzmacniacza i precyzyjny rozkład kondensatorów elektrolitycznych wzdłuż ścieżki sygnałowej, szczególnie w pobliżu każdego tranzystora MOSFET (co zapewnia znaczące rezerwy „szybkiej energii”, a tym samym lepszą dynamikę, większą ilość detali i doskonalsze wyczucie rytmu).

Logos MKII wyróżnia się także jeszcze lepszą funkcjonalnością. Użytkownik może zapisać poziom głośności dla każdego z wejść, uzyskując zróżnicowanie pomiędzy cyfrowymi i analogowymi wejściami, aby zapewnić stały poziom pomiędzy różnymi wykorzystywanymi źródłami. Ponadto urządzenie można wyposażyć w wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy 192 kHz/24 bity. Projektanci rozszerzyli również już i tak bogaty zestaw złączy, dodając dwa wejścia cyfrowe oraz jedno wejście USB , które w połączeniu z opcjonalnym modułem DAC oznacza prawdziwą wszechstronność w zarządzaniu cyfrowymi źródłami. Całości dopełnia nowa ochrona przed zwarciami i przeciążeniami.

Jeszcze wyższa jakość brzmienia

Dźwięk wzmacniacza Logos MKII jest efektem zrównoważonego połączenia zalet: głębokiego i mocnego basu, niesamowicie naturalnego zakresu średniotonowego oraz detalicznych wysokich tonów, możliwości precyzyjnego odwzorowania obszernej i złożonej sceny dźwiękowej, charakterystycznej dla dużych orkiestr symfonicznych, a także intymnej, emocjonującej atmosfery niewielkich klubów jazzowych. W przypadku muzyki z mocnym uderzeniem, takiej jak hard-rock, Logos MKII może uwolnić całą niezbędną agresywność i dynamikę, która może zapewnić emocje i zaangażowanie także dla miłośników najbardziej żywiołowej muzyki.

 

Specyfikacja Pathos Logos MkII (padouk wood) - OUTLET

Moc wyjściowa2 x 110 W RMS (8 Ω)
Pasmo przenoszenia5Hz - 140KHz ± 0,5dB
Stosunek sygnał/szum> 90dB
Zniekształcenia THD0,02% @ 1W; 0,2% @ 110W
Wyjście słuchawkoweNie
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotNie
Głośniki A/BNie
Transformatorbrak danych
Wymiary (S x W x G) mm430 x 170 x 420
Waga kg28

Opinie o Pathos Logos MkII (padouk wood) - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: