Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Mission ZX-C2

Mission ZX-C2 to nie tylko większy z dwóch głośników centralnych, ale także jedyna 2,5-drożna konstrukcja w całej serii ZX. Model ten idealnie sprawdzi się we współpracy z wolnostojącymi kolumnami głośnikowymi w roli głośników frontowych i przeznaczony jest do wykorzystania w dużych przestrzeniach odsłuchowych. Do wydobycia wysokiej jakości dźwięku zastosowano 38-milimetrowy tweeter oraz cztery 130-milimetrowe jednostki średnio-niskotonowe.

Mission Seria ZX

ZX-C2 został wyposażony w nowo opracowany tweeter, który jest w stanie wyeliminować wiele zakłóceń pojawiających się w konwencjonalnych kopułkach. Centralną część przetwornika przymocowano na stałe do rdzenia magnetycznego i połączono krawędzią z otaczającym ją pierścieniem. W ten sposób konstruktorom udało się wydobyć z głośnika wyższą dokładność i efektywność odtwarzania dźwięku, co oznacza również mniejsze zniekształcenia i wyższą jakość brzmienia, nawet przy częstotliwościach rzędu 30 kHz i wyższych. Doskonale odwzorowane zostały też impulsy dźwiękowe i detale muzyczne, ze szczególnym uwzględnieniem harmonii instrumentów.

Mission Seria ZX-C2

Na sekcję średnio-niskotonową składają się aż cztery 130-milimetrowe przetworniki DiaDrive z aluminiowymi membranami. Głośniki wykorzystują wentylację usuwającą powietrze znajdujące się tuż za membranami, w ten sposób przyczyniając się do redukcji rezonansu oraz uzyskania czystszego brzmienia zakresu średniotonowego wykraczającego poza 3 kHz. Ponadto każdy z głośników charakteryzuje się wentylowanym pierścieniem przysłaniającym resor i doskonale wpływ na dźwięk poprzez zwiększenie czystość brzmienia średnich tonów.

Mission Seria ZX-C2

Przetworniki średnio-niskotonowe wyróżniają się ponadwymiarowym układem magnetycznym, dzięki czemu są w stanie odwzorować mocny i głęboki bas nowoczesnych nagrań. Za mechaniczną integralność układu magnetycznego odpowiadają specjalne wzmocnienia, które pozwalają na dokładne odwzorowanie muzycznej fali dźwiękowej. 

 

System2.5-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa25-150 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy4 x 130 mm
Przetwornik wysokotonowy38 mm
Pasmo przenoszenia48 Hz - 24 kHz
Skuteczność90 dB
Impedancja8 Ω
Częstotliwość podziału430Hz, 2.1kHz
Wymiary (S x W x G) mm880 x 180 x 300+12
Waga kg17,6
Wersje wykończeniaCzarny połysk

Inne

Marka: Mission

ZX-C2 czarny

3 299 zł /sztuka
  • System: 2.5-drożny
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 25-150 W
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 4 x 130 mm

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% only 165 zł

Sprawdź szczegóły

Mission ZX-C2

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: