Marka: Magico Loudspeakers

Magico S1 Mk II (silver) - OUTLET

Outlet

Całkowicie przeprojektowany model, wykorzystujący wyselekcjonowane elementy z najnowszych i przełomowych rozwiązań inżynieryjnych. Platforma konstrukcyjna modelu S1 Mk II opiera się na technologiach, charakterystycznych dla produktów Magico – w pełni aluminiowej obudowie i opatentowanej konstrukcji przetwornika, który przewyższa swoimi możliwościami jakiekolwiek inne przetworniki dostępne obecnie na rynku.

Jednoczęściowa obudowa typu monocoque uformowana jest z pojedynczego kawałka wytłaczanego aluminium o grubości 9,4 mm. Ta smukła konstrukcja od wewnątrz wzmocniona jest za pomocą systemu wsporników wykonanych z zaawansowanych materiałów tłumiących. Takie zaprojektowanie kolumn minimalizuje rezonans i maksymalizuje sztywność i stabilność całej konstrukcji. Masywna górna płyta w postaci eleganckiego, wypukłego kształtu została zaprojektowana tak, aby zminimalizować dyfrakcję obudowy i rozproszyć pionowe fale stojące.

Detaliczne i rozszerzone wysokie tony dostarcza nowo opracowana 25-milimetrowa diamentowa kopułka wysokotonowa z berylową membraną. Rozwiązanie to po raz pierwszy było wprowadzone w modelu S7 i gwarantuje dopasowanie czułości, szerokiej dyspersji i możliwość obsługi dużej mocy. Mocny system napędowy i cewka o długim skoku zapewniają niskie zniekształcenia i częstotliwości odcięcia na nieosiągalnym dotychczas poziomie.

Urzekający dźwięk zakresu średnio-niskotonowego to zasługa nowo opracowanego przetwornika o średnicy 178 mm, wykorzystującego wielościenną karbonową nanorurkę i nanografen, których połączenie jest 20 proc. lżejsze i 300 proc. sztywniejsze niż poprzedni materiał wykorzystywany w pierwszej wersji modelu S1. Znajdujący się za zawieszeniem nowy system napędowy z neodymowym magnesem znacząco zwiększa moc modelu S1 Mk II.

Nowo opracowana 4-punktowa podstawa wspiera obudowę S1 Mk II i optymalizuje parametry całej konstrukcji. Model S1 Mk II dostępny jest z nowym wykończeniem M-Cast.

Specyfikacja Magico Loudspeakers Magico S1 Mk II (silver) - OUTLET

Pasmo przenoszenia32 Hz - 50 kHz
Wymiary (S x W x G) mm25 x 109 x 23
Waga kg54.5

Opinie o Magico Loudspeakers Magico S1 Mk II (silver) - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: