Promocja

SOUND 3450

Marka
Vogel`s
Kategoria
Soundbary
Ocena
299
sztuka
429 zł

Porównywarka 0
Dostępność:
Prosimy o kontakt
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Uchwyty do soundbarów SOUND 3450 Vogel`s

Uniwersalny uchwyt do sound barów.

Soundbary to wspaniałe rozwiązanie pozwalające cieszyć się doskonałym dźwiękiem podczas oglądania filmów lub programów TV, soundbar oferuje bowiem znacznie lepszy dźwięk niż zamontowane fabrycznie w telewizorze głośniki. Problem w tym, że jeśli Twój ekran zawieszony jest na uchwycie ściennym, podczas obracania telewizora stojący pod nim soundbar nie zmienia swojego położenia...Musimy więc borykać się z niewłaściwym umiejscowieniem dźwięku i brakiem jego synchronizacji z obrazem - wszelkie detale ścieżki dźwiękowej filmów nagle tracą sens i nasze kino domowe nie cieszy tak jak powinno.   

Cieszący się dużym uznaniem holenderski producent uchwytów ściennych, firma Vogel's, przygotowała idealne rozwiązanie takiego problemu - uchwyt do soundbara! Dzięki modelowi SOUND 3450 możemy zawiesić soundbar i zamontować całość do juz wiszącego na uchwycie telewizora. Dzięki temu dźwięk będzie zawsze podążał za obrazem, niezależnie od tego w jakim kierunku obrócisz swój telewizor! 

SOUND 3450 oferuje również możliwość regulacji wysokości i głębokości soundbara, dzięki czemy można wyregulować soundbar tak, aby znajdował się w jednej powierzchni z ekranem zapewniając idealną współpracę dźwięku i obrazu i spójny wygląd całego systemu. 

 

Uchwyt do soundbara mozna wyregulować do 3 pozycji jak pokazano na poniższym obrazku. SOUND 3450 przeznaczony jest do ekranów o przekątnych od 40 do 65 cali i do soundbarów o maksymalnej wadze do 10 kg. Aluminiowe wykończenie uchwytu w kolorze srebrnym zapewnia elegancki, smukły wygląd idealnie pasujący do nowoczesnych aranżacji wnętrz. 

Vogel's Sound3450 uchwyt do soundbar

 

 

Uchwyt SOUND 3450 jest uchwytem uniwersalnym, co oznacza, że mozna go zamontować do każdego uchwytu niezależnie od jego marki, o ile tylko uchwyt ma odpowiedni udźwig pozwalający na utrzymanie zarówno telewizora jak i soundbara. Polecamy jednak uchwyty Vogel's, ponieważ oferują one najlepszą jakość i dożywotnią gwarancję udzielaną przez znaną na całym świecie markę - VOGEL'S. Poniżej znajdą Państwo krótki film ukazujący zalety modelu SOUND 3450. 

Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław