Poprzedni
Następny

[Wideo] Wzmacniacz stereo NAD C 3050 LE – urodziny w stylu retro | prezentacja Top Hi-Fi

Niech Was nie zwiedzie vintage’owy design tego wzmacniacza. To celowy zabieg NADa, który w ten sposób celebruje swoje 50. urodziny wypuszczając na rynek integrę C 3050 LE. Ostatnie dwie litery w nazwie modelu oznaczają tutaj „Limited Edition” – na rynek trafiło jedynie 1972 egzemplarzy tego urządzenia – i ta liczba również nie jest przypadkowa, bo to rok powstania NADa. Zobaczcie jakie brzmienie i jakie funkcje oferuje ten tylko z wyglądu retro wzmacniacz. Sprawdziliśmy także z jakimi głośnikami NAD C 3050 LE wypada co najmniej ciekawie. Wszystkie te informacje znajdziecie w niniejszym materiale, na który serdecznie Was zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Yamaha MusicCast R-N2000A | prezentacja Top Hi-Fi

Rose RS520 - multimedialny kombajn | prezentacja Top Hi-Fi

3 zestawy stereo z kolumnami ELAC Solano | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: