Poprzedni
Następny

[Wideo] 3 zestawy stereo z kolumnami ELAC Solano | prezentacja Top Hi-Fi

Seria Solano niemieckiej marki ELAC – kolumny często niedoceniane, które mają bardzo wiele do zaoferowania – zarówno w kwestii brzmienia, jak rozwiązań projektowych. W dzisiejszym materiale prezentujemy Wam trzy zestawy stereo z kolumnami ELAC Solano. Sprawdzimy jak brzmią ELAC Solano BS 283 oraz ELAC Solano FS 287, a to wszystko w połączeniu z 3 różnymi wzmacniaczami. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Rotel RA-1592 MkII vs Yamaha A-S1200 - porównanie | Top Pojedynki Top Hi-Fi

NAD C 399 vs NAD M10v2 - porównanie | Top Pojedynki Top Hi-Fi

ROSE RS520 – multimedialny kombajn prosto z Korei | Prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: