Poprzedni
Następny

Słuchawki ATH-C200BT w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Słuchawki ATH-C200BT

W salonach Top Hi-Fi & Video Design już wkrótce pojawią się nowe bezprzewodowe słuchawki douszne od Audio-Techniki, ATH-C200BT, które dostępne będą w dwóch kolorach – czarnym i białym.

Model ATH-C200BT wyróżnia się swoją niską wagą – ledwie 15 gramów – wysokim komfortem użytkowania oraz bardzo dobrą jakością dźwięku. Słuchawki wyposażone zostały w moduł Bluetooth korzystający z kodeka SBC, który gwarantuje znakomitą jakość połączenia. Podstawę ATH-C200BT stanowią przetworniki o średnicy 12 mm – te pozwalają cieszyć się swobodnym i realistycznym brzmieniem, podkreślanym głębokim i gęstym basem.  

Słuchawki ATH-C200BT

Czas pracy wbudowanej baterii wynosi około 7 godzin ciągłej pracy i 200 godzin w trybie czuwania. Jedno pełne ładowanie trwa zaledwie 3 godziny. Dodatkowo ATH-C200BT wyposażono w pilota zdalnego sterowania, którym można zarządzać odtwarzaną muzyką, regulować poziom głośności, jak również sterować połączeniami telefonicznymi.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne ATH-C200BT dostępne będą w salonach Top Hi-Fi & Video Design od środy 3. kwietnia.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: