Poprzedni
Następny

Aktualizacja serwera muzycznego ELAC Discovery rozszerza jego możliwości i zwiększa wydajność

Serwer muzyczny ELAC Discovery DS-S101 został zaprojektowany po to, by stać się sercem zaawansowanego systemu muzycznego. Model ten umożliwia odtwarzanie muzyki użytkownika i nagrań strumieniowanych z innych źródeł, zapewnia wielowymiarowe metadane i multiroom audio – wszystko za pośrednictwem intuicyjnego, bardzo łatwego w obsłudze interfejsu.

Serwer muzyczny ELAC Discovery DS-S101

Dzięki udostępnionej aktualizacji oprogramowania serwer DS-S101 zyska szereg udoskonaleń pod względem wydajności i funkcjonalności. Obejmują one m.in. nowe możliwości multi-room, pozwalające strumieniować muzykę do sieciowych głośników/produktów ELAC-a i innych popularnych marek.

ELAC zaktualizował także wielokrotnie nagradzany interfejs użytkownika modelu Discovery (Roon Essentials), znacząco ulepszając jego ogólną szybkość. Inne udoskonalenia to m.in. ulepszone zarządzanie playlistą, możliwość tworzenia kopii zapasowych bazy danych/metadanych, nowe możliwości tagowania mediów, nowy interfejs plików muzycznych i wiele innych.

Pełna lista aktualizacji funkcji dostępna jest na stronie internetowej www.elac.com/discovery.

Wersja 1.3 zostanie udostępniona serwerom Discovery w postaci aktualizacji oprogramowania w dniu 30 czerwca 2017.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: