Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

System mini Yamaha MCR-B020 z bluetoothem

Yamaha MCR-B020 jest niezwykle wszechstronnym systemem audio, który mimo swoich niewielkich rozmiarów zapewnia dostęp do niemal dowolnego źródła dźwięku. Urządzenie obsługuje Bluetooth i wyposażone jest w odtwarzacz CD, radio FM, port USB, wejście Aux. Angażujące brzmienie zapewniają rozstawiane głośniki. Atutami modelu MCR-B020 są także atrakcyjne, nowoczesne wzornictwo oraz dostępność różnorodnych wersji kolorystycznych, ułatwiających dopasowanie systemu audio do wystroju wnętrza pomieszczenia odsłuchowego.


Wszystko czego potrzebujesz do odtwarzania muzyki z dowolnego źródła

Z MCR-B020 możesz bezprzewodowo odtwarzać muzykę ze swojego smartfonu, tabletu lub komputera PC, wszystko dzięki łączności Bluetooth®. Ponadto, oprócz odtwarzacza CD, portu USB i radia FM  urządzenie wyposażone jest w wejście Aux, które umożliwia podłączenie komputera lub cyfrowego odtwarzacza audio. Dzięki temu MCR-B020 w jednej obudowie łączy dostęp do różnorodnych źródeł. Co więcej, port USB pozwala ładować podłączony smartfon lub tablet.

Zindywidualizowana stylistyka i kolorystyka

Frontowy panel swobodnie wnosi się w kierunku wzroku. MCR-B020 został zaprojektowany tak, aby z łatwością wtapiać się w wystrój dowolnego pomieszczenia, jednocześnie unowocześniając i uatrakcyjniając wnętrze. Gama kolorystyczna obejmuje elegancką czerń oraz stylowe wersje  dwubarwne, w których czerń łączy się z pomarańczem lub z bielą.

Mocny bas dzięki dużym głośnikom

Kolumny głośnikowe wyposażone są w 100-milimetrowe przetworniki z magnesami o dużej średnicy. Przetworniki zapewniają mocny, bogaty bas oraz czyste brzmienie dźwięków z zakresu średnio-wysokotonowego. Potęgę basu wzmacnia duża pojemność obudów głośników, które pracują podobnie do bębna. Dzięki możliwości rozstawienia głośników użytkownik może z łatwością uzyskać szerszą scenę dźwiękową, która pozwala cieszyć się jeszcze lepszymi wrażeniami akustycznymi.  

Zakresy radioweAM, FM
Odtwarzane płytyCD
WyjściaSłuchawkowe
Bezprzewodowy streamingBluetooth
Odtwarzane formaty plikówMP3, WMA
BluetoothTak
Wymiary (S x W x G) - elektronika180 x 143 x 279
Wymiary (S x W x G) - kolumny120 x 142 x 258
Waga - elektronika1.8
Waga - kolumny1.3

News

Karta produktu

Katalog

Test / Recenzja

Inne

Marka: Yamaha

MCR-B020

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: