Marka: Shure

SE425

Shure SE425

Shure SE425

Douszne słuchawki Shure SE425 są na wskroś nietypową konstrukcją. Model ten wykorzystuje podwójne przetworniki High-Definition MicroDriver z niezależnym głośnikiem wysokotonowym i niskotonowym. Dzięki temu SE425 dostarczają precyzyjny i zrównoważony dźwięk. Całość dopełnia konstrukcja Sound Isolating, pozwalająca ograniczyć przenikanie do uszu użytkownika hałasu otoczenia.

  • Podwójne przetworniki High-Definition MicroDriver
  • Konstrukcja Sound Isolating blokująca 90 proc. hałasu otoczenia
  • Precyzyjny i zrównoważony dźwięk
  • Odłączany kabel o długości 162 cm z elastycznym przewodem

SE425 wykorzystują podwójne, zrównoważone przetworniki High-Definition MicroDriver, pozwalające uzyskać niewiarygodnie precyzyjny i zbalansowany dźwięk. Ponadto projektanci wzbogacili słuchawki o zintegrowaną pasywną zwrotnicę, dzięki której wysokie i niskie tony pozostają wyraźne i doskonale zdefiniowane. W efekcie słuchawki SE425 brzmią bardzo naturalnie i są idealnym wyborem dla audiofilów.


Drugim elementem wyróżniającym słuchawki Shure SE425 jest system Sound Isolating, który oryginalnie został opracowany jest Personal Monitor System. Dzięki niemu muzycy mogli słuchać swojej gry nawet w głośnym, scenicznym środowisku. Wykorzystanie miękkich, elastycznych kołnierzy pozwala zablokować do 90 proc. hałasu otoczenia. W efekcie użytkownik może z łatwością skoncentrować się na swojej muzyce – na scenie, podczas podróży, na ulicy i w pracy. Dodatkowo ten wydajny system pozwala obniżyć poziom głośności, co korzystnie wpływa na ochronę słuchu.

Shure SE425

Słuchawki SE425 wyposażone są w odłączany kabel, który można z łatwością wymienić na nowy lub zamienić na model zgodny z oczekiwaniami użytkownika. Ten elastyczny przewód można z łatwością owinąć wokół ucha, aby zwiększyć pewność mocowania słuchawek lub też tak go uformować, aby nie ograniczał komfortu podczas użytkowania SE425. Kabel zakończony jest pozłacanym złączem MMCX z mechanizmem zatrzaskowym, umożliwiającym obracanie przewodu w pełnym zakresie 360 stopni.

Z myślą o idealnym dopasowaniu SE425 do uszu, użytkownicy mogą skorzystać ze specjalnego zestawu Fit Kit, składającego się z piankowych i silikonowych wkładek w różnych rozmiarach. Zestaw ten pozwala wybrać rozmiar i rodzaj najlepiej dopasowany do własnych preferencji. Uzyskanie dobrego uszczelnienia jest kluczem do zoptymalizowania izolacji dźwiękowej i ilości dostarczanego basu, a także zwiększenia komfortu podczas długich odsłuchów.

Specyfikacja Shure SE425

Impedancja (Ω)22
Pasmo przenoszenia (Hz)20 Hz - 19 kHz
Czułość (dB/V)109 dB SPL/mW
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonNie
FuterałTak

Opinie o Shure SE425

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: