menu
Sennheiser

70 lat innowacji
i filozofia nieustannego
dążenia do perfekcji

Historia
doskonałości
dźwięku

Od ponad 70 lat marka Sennheiser jest synonimem najwyższej jakości produktów, doskonałego brzmienia i niezliczonych innowacji, które wielokrotnie wyznaczały nowe standardy w technice audio. Wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki i nowoczesnej technologii od samego początku istnienia firmy przyświeca zawsze ta sama idea otrzymania perfekcyjnego dźwięku.

Głównym celem nowoczesnych słuchawek jest reprodukcja dźwięku w możliwie najbardziej żywy i bezpośredni sposób. Ten cel przyświeca również konstruktorom i inżynierom akustycznym w firmie Sennheiser. Nie bez przyczyny, i to od ponad 70 lat, marka Sennheiser jest synonimem najwyższej jakości produktów, doskonałego brzmienia i niezliczonych innowacji, które wielokrotnie wyznaczały nowe standardy w technice audio. Sennheiser jest jednym z najważniejszych producentów słuchawek, który potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających audiofilów.

Wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki i nowoczesnej technologii od samego początku istnienia firmy przyświeca zawsze ta sama idea otrzymania perfekcyjnego dźwięku. Warto też przypomnieć, że za wniesiony, ogromny wkład w ewolucję techniki audio oraz liczne innowacje w minionych dekadach firma Sennheiser otrzymała wiele nagród i wyróżnień – wliczając w to Emmy, Grammy, Scientific and Engineering Award przyznawaną przez Academy of Motion Picture Arts and Sciences oraz Engineering Emmy's Philo T. Farnsworth Award. Świadczą one niezbicie o wyjątkowym potencjale i osiągnięciach tej firmy.

Kamienie milowe
w konstrukcji
słuchawek

Historia słuchawek adresowanych na rynek konsumencki zaczęła się wraz z modelem HD 414. Były to pierwsze na świecie słuchawki typu otwartego, które zrewolucjonizowały rynek w 1968 roku. Po raz pierwszy użytkownicy mogli słuchać muzyki w sposób, do którego ich uszy były przyzwyczajone – niezwykle otwarty i przestrzenny.

Historia słuchawek adresowanych na rynek konsumencki zaczęła się wraz z modelem HD 414. Były to pierwsze na świecie słuchawki typu otwartego, które zrewolucjonizowały rynek w 1968 roku. Po raz pierwszy użytkownicy mogli słuchać muzyki w sposób, do którego ich uszy były przyzwyczajone – niezwykle otwarty i przestrzenny. Dźwięki mogły przemierzać drogę do błony bębenkowej w sposób znacznie bardziej naturalny i czystszy niż w przypadku modeli słuchawek zamkniętych, które były ogólnodostępne w tym czasie na rynku. Model HD 414 o przełomowym rozwiązaniu konstrukcyjnym spowodował niesamowity boom sprzedaży na rynku słuchawek. Do dnia dzisiejszego HD 414 jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli słuchawek na świecie, z ponad 10 milionami sprzedanych egzemplarzy.

Kolejnym krokiem milowym był moment, w którym to inżynierowie Sennheisera po raz pierwszy połączyli konstrukcję słuchawek otwartych z technologią przetworników elektrostatycznych. W roku 1977 firma Sennheiser wprowadziła jednobiegunowe słuchawki (model 2000), które spowodowały nie lada sensację w świecie audio.

Prawdziwą klasyką w świecie high-end okazały się słuchawki HD 600 oraz HD 650. Obydwa modele to otwarte, dynamiczne słuchawki hi-fi stereo ze specjalnie zoptymalizowanymi systemami przetworników. Ekstremalnie lekkie cewki aluminiowe przetworników zapewniają znakomitą charakterystykę impulsową, a bardzo wydajny układ magnesów gwarantuje dużą ich skuteczność. Słuchawki HD 600 oferują wyjątkowo żywy, przestrzenny i precyzyjny obraz sceny dźwiękowej, w połączeniu z szerokim pasmem przenoszenia. Głębsze basy i przyjemniejsze naturalne wysokie tony to domena modelu HD 650, co przekłada się na jeszcze lepszą wyrazistość i większe emocje podczas odsłuchu.

Wciąż
żywa legenda

Na początku lat 90. XX w. inżynierowie z Sennheisera opracowali słuchawki będące swoistym manifestem firmy i zarazem legendą. Ambitna misja zbudowania najlepszych słuchawek na świecie została uwieńczona spektakularnym sukcesem i wyznaczyła tym samym najwyższy pułap jakościowy. Tak właśnie powstał model Orpheus.

Na początku lat 90. XX w. inżynierowie z Sennheisera opracowali słuchawki będące swoistym manifestem firmy i zarazem legendą. Mowa o zestawie elektrostatycznych słuchawek z dedykowanym do nich wzmacniaczem lampowym i wbudowanym DAC-iem HE 90/ HEV 90, znanym przede wszystko jako Orpheus. Ambitna misja zbudowania najlepszych słuchawek na świecie została uwieńczona spektakularnym sukcesem i wyznaczyła tym samym najwyższy pułap jakościowy. Te wyjątkowe słuchawki wykorzystują zestawy podwójnych membran pokrytych cienką warstwą platyny, wibrujących między pokrytymi złotem elektrodami z krystalicznego szkła. Aby zapewnić im niezwykłe brzmienie, ich pracą steruje specjalny wzmacniacz, wykorzystujący lampy elektronowe typu NOS (New Old Stock), pochodzące z dobrych roczników od legendarnych już dziś wytwórców europejskich oraz bardzo wysokie napięcie polaryzacji elektrod, sięgające 500 V.

Ze względu na wyjątkową technologię, którą wykorzystano podczas produkcji tych słuchawek, były one dostępne jedynie w bardzo ograniczonej edycji, liczącej zaledwie 300 sztuk.

25 lat po premierze Orfeusza pojawia się jego następca – zestaw HE 1. Jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania techniczne niż u poprzednika oraz innowacje tak jak np. układ wzmacniacza lampowego pracujący w trybie “Cool Class A”, zostały uzupełnione fascynującą szatą wzorniczą, tym razem wykorzystującą naturalny marmur pochodzący z włoskiej Carrary. W opinii znawców brzmienie HE 1 jest dopracowane do ostatniego szczegółu i warte ceny urządzenia.

Świat
audiofilski

Ukoronowaniem oferty Sennheisera są słuchawki dla najbardziej wymagających miłośników dobrego brzmienia. Mowa o modelach HD800 i HD800S. Tym razem nie wzorowano się na starszych konstrukcjach, ale zaproponowano coś zupełnie nowego. HD 800 szybko wywołały spore zamieszanie i zostały okrzyknięte jednymi z najlepszych słuchawek na świecie.

Ukoronowaniem oferty Sennheisera są słuchawki dla najbardziej wymagających miłośników dobrego brzmienia. Mowa o modelach HD800 i HD800S. Tym razem nie wzorowano się na starszych konstrukcjach, ale zaproponowano coś zupełnie nowego. Osiemsetki wyposażono w wyjątkowo duże przetworniki. Ich średnica wynosi aż 56 mm, co jest rekordem jeśli chodzi o produkty tej firmy. HD 800 szybko wywołały spore zamieszanie i zostały okrzyknięte jednymi z najlepszych słuchawek na świecie. Bardziej przystępny cenowo jest model HD 700, który z wyglądu do złudzenia przypomina flagowiec i ma wiele cech zaczerpniętych z droższej konstrukcji. Ale na tym nie koniec. Na osoby, które nie mogą sobie pozwolić na konstrukcje ze szczytu oferty, czeka kilka modeli wyróżniających się licznymi zaletami, ale w znacznie niższych cenach.

Na szczególną uwagę zasługują HD630VB – pierwsze słuchawki audiofilskie o konstrukcji zamkniętej. W modelu tym połączono wybitnie klarowne brzmienie otwartych słuchawek audiofilskich z doskonałym pasywnym tłumieniem szumów otoczenia oraz możliwością regulacji niskich tonów. Stosunkowo dużą popularnością cieszą się także dopracowane modele z serii 500.

Zwiń

Mobilna rozrywka
i gaming

W kręgu zainteresowań firmy są też słuchawki przeznaczone do współpracy ze sprzętem przenośnym i komputerowym. W tej bogatej części oferty znajdziemy liczne modele nauszne, douszne i dokanałowe. Wiele modeli umożliwia bezprzewodową komunikację ze źródłem dźwięku, a nawet prowadzenie rozmów telefonicznych.

W kręgu zainteresowań firmy są też słuchawki przeznaczone do współpracy ze sprzętem przenośnym i komputerowym. W tej bogatej części oferty znajdziemy liczne modele nauszne, douszne i dokanałowe. Wiele modeli umożliwia bezprzewodową komunikację ze źródłem dźwięku, a nawet prowadzenie rozmów telefonicznych. Dostępne są wersje wyposażone w system redukcji zakłóceń pochodzących z zewnątrz. A najważniejsze, że łączą znakomite w tej grupie produktów brzmienie z funkcjonalnością. Dużym uznaniem cieszą się słuchawki gamingowe. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, ponieważ wiele gier (ich ścieżek dźwiękowych) zostało nagranych właśnie przy użyciu sprzętu marki Sennheiser.

Showroom

Salony działające jako ogólnopolska sieć Top Hi-Fi & Video Design oferują najszerszą na rynku gamę urządzeń audio oraz specjalistyczną pomoc doświadczonych ekspertów.
Poświęcamy wiele uwagi by urządzenia, które trafiają na półki naszych sklepów, gwarantowały znakomite brzmienie, dlatego też wybór produktów firmy Sennheiser jest oczywisty – duża różnorodność konstrukcji oraz ich najwyższy poziom zaawansowania pozwalają nam spełnić szeroki zakres oczekiwań pod kątem funkcjonalności, designu i ceny.

Adresy salonów

Kim jesteśmy

W salonach Top Hi-Fi & Video Design nie sprzedajemy po prostu pudełek ze sprzętem. Naszym klientom oferujemy przemyślane i dobrze dobrane rozwiązania audio-wideo znakomicie dopasowane do faktycznych potrzeb i oczekiwań użytkownika.
Niezmiennie od ponad dwóch dekad dbamy o to, aby nasi klienci mieli pewność, że spotkają się tutaj z najwyższym standardem obsługi i zawsze będą mieli dostęp do wysokiej klasy sprzętu, który pozwoli sukcesywnie rozwijać ich pasję muzyczną.

Profesjonalne prezentacje

Jeśli chcesz "na żywo" zobaczyć produkty firmy Sennheiser oraz ocenić ich znakomite możliwości, odwiedź jeden z 14 salonów pokazowych, w którym będzie można posłuchać tych słuchawek w komfortowych warunkach – w towarzystwie najlepszych źródeł dźwięku, perfekcyjnych wzmacniaczy i wspaniałych kabli połączeniowych. Salony Top Hi-Fi & Video Design czekają na ciebie w największych miastach Polski i znajdziesz w nich najpełniejszą gamę produktów firmy Sennheiser.

Przeszło 20 lat
doświadczenia,
najlepsi
specjaliści

Po prostu powiedz nam, czego oczekujesz, a przygotujemy dla ciebie indywidualną prezentację, podczas której zapoznasz się ze wszystkimi możliwościami, jakie oferuje rozważany sprzęt. Nasza fachowa wiedza oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że zawsze zaproponujemy ci optymalne rozwiązanie, uwzględniające twoje potrzeby, warunki wnętrza oraz dostępny budżet.

Najlepsze marki i najnowsze
technologie

Nasza oferta obejmuje praktycznie wszystko, czego możesz potrzebować dla domowej rozrywki audio-wideo oraz całkowitej satysfakcji. Jeszcze dziś odwiedź salon Top Hi-Fi & Video Design w swoim mieście i przekonaj się jak przyjemne i łatwe może być skonfigurowanie systemu do odtwarzania muzyki najwyższej jakości za pomocą słuchawek.

Słuchawki bezprzewodowe

Muzyka bez kabli? Dzięki słuchawkom bezprzewodowym to możliwe. Modele te wykorzystują fale radiowe do transmisji dźwięku, zazwyczaj najpopularniejszy standard Bluetooth, dzięki czemu z łatwością współpracują z powszechnie wykorzystywanymi źródłami muzyki, m.in. smartfonami, tabletami i komputerami.
W zależności od zastosowanych rozwiązań poszczególne modele różnią się między sobą zasięgiem transmisji i jakością oferowanego dźwięku. Na ogół droższe od swoich przewodowych odpowiedników, są w porównaniu z nimi dużo wygodniejsze podczas codziennego użytkowania.

Sennheiser

HD 4.40 BT

Zestaw słuchawkowy Sennheiser HD 4.40 zapewnia dobrze zrównoważony dźwięk i bezprzewodową komunikację. Dzięki składanej konstrukcji i łączności Bluetooth z szybkim parowaniem NFC są doskonałym towarzyszem dla każdego użytkownika smartfona.

 • Połączenie bezprzewodowe Bluetooth 4.0 z aptX dla pełnego brzmienia hi-fi
 • Szybkie parowanie z urządzeniem mobilnym dzięki NFC
 • Solidna składana konstrukcja, wytrzymałe materiały
 • Sterowanie rozmową i multimediami na słuchawce
 • Pokrowiec w komplecie
Opis / Dane techniczne

Zestaw słuchawkowy Sennheiser HD 4.40 zapewnia dobrze zrównoważony dźwięk i bezprzewodową komunikację. Dzięki składanej konstrukcji i łączności Bluetooth z szybkim parowaniem NFC są doskonałym towarzyszem dla każdego użytkownika smartfona. Miękkie wokółuszne poduszki i zamknięte obudowy przetworników redukują hałas zewnętrzny i zapewniają czystą przyjemność słuchania. O jakość dźwięku dba Bluetooth 4.0 poszerzony o protokół apt-X oraz dwa mikrofony dookólne.

Bateria o długiej żywotności baterii zapewnia pracę do 25 godzin na jednym naładowaniu baterii. Czas jej ładowania wynosi ok. 2 godzin. Dodatkowy przewód z wtykiem Jack 3,5 mm zapewnia działanie gdy wyładuje się bateria.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie bezprzewodowe
Impedancja (Ω) 18
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz) 17 - 22000 / 100 - 10000 Hz
Zniekształcenia THD < 0,5%
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 113
Czułość mikrofonu (dB/V) –44
Długość przewodu (m) 1,4 m
Konstrukcja Zamknięta
Wtyk 3,5 mm
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Tak
Składanie Tak
Aktywne tłumienie hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga 225g
Sennheiser

HD 4.50 BTNC

Bezprzewodowe słuchawki zapewniające doskonałą jakość dźwięku i swobodę ruchu bez zbędnych kabli. Dzięki składanej konstrukcji i łączności Bluetooth z szybkim parowaniem NFC są doskonałym towarzyszem dla każdego użytkownika smartfona.

 • Aktywna redukcja szumów NoiseGard™
 • Połączenie bezprzewodowe Bluetooth 4.0 z aptX dla pełnego brzmienia hi-fi
 • Szybkie parowanie z urządzeniem mobilnym dzięki NFC
 • Solidna składana konstrukcja, wytrzymałe materiały
 • Sterowanie rozmową i multimediami na słuchawce
 • Przewód mikro-USB w komplecie (do ładowania akumulatora)
 • Pokrowiec w komplecie
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Bezprzewodowe słuchawki zapewniające doskonałą jakość dźwięku i swobodę ruchu bez zbędnych kabli. Dzięki składanej konstrukcji i łączności Bluetooth z szybkim parowaniem NFC są doskonałym towarzyszem dla każdego użytkownika smartfona.

Funkcja aktywnej redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™, w połączeniu z zamkniętymi przetwornikami i grubymi poduszkami wokółusznymi, znakomicie redukuje hałas zewnętrzny. Pozwala cieszyć się ulubioną muzyką nawet w najbardziej głośnym otoczeniu. O jakość dźwięku dźwięku dba Bluetooth 4.0 poszerzony o protokół apt-X oraz wbudowane dwa mikrofony dookólne. Wytrzymała bateria zapewnia ponad 20 godzin nieprzerwanej pracy,a przewód ze złączem Jack 3,5 mm znajdujący się w komplecie zapewnia działanie w sytuacji gdy wyładuje się bateria.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie bezprzewodowe
Impedancja (Ω) 18
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz) 15 - 22000 / 100 - 10000 Hz
Zniekształcenia THD < 0,5%
Czułość mikrofonu (dB/V) –44
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 110
Długość przewodu (m) 1,3 m
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Tak
Składanie Tak
Aktywna redukcja hałasu Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga 238 g
Sennheiser

PXC 550

Ekskluzywny model słuchawek idealnie sprawdzający się podczas podróży. Ergonomiczna konstrukcja wykorzystuje wysokiej jakości materiały: naturalną skórę i stal nierdzewną. Ogniwa zasilające najnowszej generacji zapewniają energię na 30 godzin pracy na jednym doładowaniu.

Hybrydowy system aktywnej redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™ zapewnia odseparowanie od otoczenia i najwyższy komfort słuchania muzyki czy prowadzenia rozmów telefonicznych.

 • Brzmienie wysokiej klasy
 • Optymalizacja brzmienia za pomocą mobilnej aplikacji
 • Czas pracy na baterii do 30 godzin
 • Hybrydowy adaptacyjny system redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™
 • Składana konstrukcja
 • Skórzane nauszniki
 • Wysokiej klasy futerał w komplecie
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Ekskluzywny model słuchawek idealnie sprawdzający się podczas podróży. Ergonomiczna konstrukcja wykorzystuje wysokiej jakości materiały: naturalną skórę i stal nierdzewną. Ogniwa zasilające najnowszej generacji zapewniają energię na 30 godzin pracy na jednym doładowaniu.

Hybrydowy system aktywnej redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™ zapewnia odseparowanie od otoczenia i najwyższy komfort słuchania muzyki czy prowadzenia rozmów telefonicznych.

Słuchawki zapewniają wyjątkowo przyjemne doświadczenia podczas podróży, dzięki niezwykle łatwej ich obsłudze oraz dostępności wielu funkcji, które wychodzą naprzeciw potrzebom użytkowników. Zamontowany na nauszniku intuicyjny dotykowy panel kontroli oraz system komend głosowych pozwalają na wygodny wybór dostępnych ustawień. Dodatkowo, słuchawki potrafią automatycznie zawiesić odtwarzanie muzyki oraz rozmowę telefoniczną, gdy są one zdejmowane z głowy. Z bardziej wyrafinowanych rozwiązań należy wspomnieć funkcję wygodnego parowania NFC, która umożliwia transmisję sygnału audio wysokiej jakości z wykorzystaniem technologii Bluetooth. Pozwala to na uzyskanie znakomitego brzmienia, które dodatkowo można precyzyjnie dopasować do indywidualnych preferencji użytkownika.

Słuchawki oferują cztery presety ustawień charakterystyki brzmieniowej oraz tryb Director indywidualnej zmiany ustawień, który pozwala na łatwe dostrojenie brzmienia do naszych preferencji przy wykorzystaniu aplikacji Sennheiser CapTune™. Jest to zarówno wysokiej klasy odtwarzacz muzyki, jak też bardzo rozbudowane i wydajne narzędzie do indywidualnego dostrajania charakterystyki pracy, która zapewnia użytkownikowi ogromne możliwości kształtowania brzmienia.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszna
Przeznaczenie podróżne
Impedancja (Ω) 490 Ω (tryb akt), 46 Ω (tryb pas.)
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz) 17 - 23000 / 100 - 10000 Hz
Zniekształcenia THD < 0,5% (1kHz / 1Vrms)
Czułość mikrofonu (dB/V) –44 dB V/Pa
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 110
Długość przewodu (m) 1,3 m
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Tak
Aktywna redukcja hałasu Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga 227g
Sennheiser

Momentum Wireless
(M2 AEBT)

Słuchawki MOMENTUM drugiej generacji (M2) wyposażone są w składany pałąk, dzięki któremu model ten w połączeniu z nowym etui ochronnym może stanowić wzór mobilności. Sztywność konstrukcji zapewnia mocna i lekka stal nierdzewna.

Dopasowanie i komfort użytkowania - to zasługa dużych i bardzo miękkich wykładzin nauszników pokrytych wysokiej jakości skórą. Ich asymetryczne ustawienie umożliwia lepsze dopasowanie do głowy i tłumienie dźwięków otoczenia.

 • System aktywnej redukcji szumów NoiseGard™
 • Bluetooth z szybkim parowaniem NFC
 • Technika VoiceMax zapewniająca krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne
 • Wydajne baterie zapewniające do 22 godzin pracy z aktywnym NG
 • Luksusowe wykończenie i wysoki komfort użytkowaniae
Opis / Dane techniczne

Słuchawki MOMENTUM drugiej generacji (M2) wyposażone są w składany pałąk, dzięki któremu model ten w połączeniu z nowym etui ochronnym może stanowić wzór mobilności. Sztywność konstrukcji zapewnia mocna i lekka stal nierdzewna.

Dopasowanie i komfort użytkowania - to zasługa dużych i bardzo miękkich wykładzin nauszników pokrytych wysokiej jakości skórą. Ich asymetryczne ustawienie umożliwia lepsze dopasowanie do głowy i tłumienie dźwięków otoczenia. Przeprojektowany pałąk ma opływowy kształt i jest pokryty luksusową skórą lub Alcantarą.

Słuchawki wyposażono są w technikę NFC, która pozwala sparować słuchawki z dowolnym urządzeniem i szybko nawiązać stabilne połączenie dźwiękowe Bluetooth. Ponadto wyposażono je w hybrydowy system aktywnej redukcji szumów NoiseGard™ z 4 mikrofonami, który umożliwia korzystanie z doskonałego dźwięku słuchawek MOMENTUM nawet w nieprzyjaznym, głośnym otoczeniu - współczynnik tłumienia do 25 dB. Wbudowane baterie pozwalają na 22 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki. Zapewniają kryształowo czysty dźwięk bez konieczności podłączania przewodu. Wysokiej rozdzielczości koder aptX dba o transmisję najdrobniejszych niuansów dźwiękowych. Wbudowany mikrofon z systemem VoiceMax pozwala prowadzić wolną od zakłóceń konwersację bez konieczności stosowania zewnętrznego mikrofonu.

M2 AEBT mogą również pracować z przewodem w trybie słuchawek konwencjonalnych. Przewód wyposażono w niekonwencjonalny wtyk niskoprofilowy zoptymalizowany pod kątem współpracy z przenośnymi urządzeniami audio. Przewód razie konieczności może zostać wymieniony.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie podróżne
Impedancja (Ω) 480 Ω (tryb ak.), 28 Ω (tryb pas.)
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz) 16 - 22000 / 100 - 8000
Zniekształcenia THD < 0,5%
Czułość mikrofonu (dB/V) –44
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 114
Długość przewodu (m) 1,4 m
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Tak
Składanie Tak
Aktywna redukcja hałasu Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga b.d.
Sennheiser

Momentum Wireless
(M2 OEBT)

Nauszna wersja słuchawek M2 bazująca na tych samych rozwiązaniach konstrukcyjnych co wokółuszny M2 AEBT. Zapewniają niesamowitą jakość dźwięku i bezprzewodową komunikację. Charakteryzują się zwartą, kompaktową konstrukcją.

 • Ekskluzywne wykonanie i materiały: skóra, stal nierdzewna i Alcantara
 • Składana konstrukcja
 • System aktywnej redukcji szumów
Opis / Dane techniczne

Słuchawki MOMENTUM drugiej generacji (M2) wyposażone są w składany pałąk zapewniający oszczędność miejsca, który wraz z nowym pokrowcem może stanowić wzór mobilności. Sztywność konstrukcji zapewnia mocna i lekka stal nierdzewna.

Dopasowanie i komfort użytkowania - to zasługa wygodnych i bardzo miękkich wykładzin nauszników pokrytych wysokiej jakości skórą. Ich asymetryczne ustawienie umożliwia lepsze dopasowanie do głowy i tłumienie dźwięków otoczenia. Przeprojektowany pałąk ma opływowy kształt i jest pokryty luksusową skórą lub Alcatarą.

Słuchawki wyposażono są w technikę NFC, która pozwala sparować słuchawki z dowolnym urządzeniem i szybko nawiązać stabilne połączenie dźwiękowe Bluetooth. Ponadto wyposażono je w hybrydowy system aktywnej redukcji szumów NoiseGard™ z 4 mikrofonami, który umożliwia korzystanie z doskonałego dźwięku słuchawek MOMENTUM nawet w nieprzyjaznym, głośnym otoczeniu - współczynnik tłumienia do 20 dB. Wbudowane baterie pozwalają na 22 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki. Zapewniają kryształowo czysty dźwięk bez konieczności podłączania przewodu. Wysokiej rozdzielczości koder aptX dba o transmisję najdrobniejszych niuansów dźwiękowych. Wbudowany mikrofon z systemem VoiceMax pozwala prowadzić wolną od zakłóceń konwersację bez konieczności stosowania zewnętrznego mikrofonu.

M2 OEBT mogą również pracować z przewodem w trybie słuchawek konwencjonalnych. Przewód wyposażono w niekonwencjonalny wtyk niskoprofilowy zoptymalizowany pod kątem współpracy z przenośnymi urządzeniami audio. Przewód razie konieczności może zostać wymieniony.

DANE TECHNICZNE
Typ nauszne
Przeznaczenie podróżne
Impedancja (Ω) 480 Ω (tryb ak.), 28 Ω (tryb pas.)
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz) 16 - 22000 / 100 - 8000
Zniekształcenia THD < 0,5%
Czułość mikrofonu (dB/V) –44
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 111
Długość przewodu (m) 1,4 m
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE Odłączany przewód Tak Składanie Tak Aktywna redukcja hałasu Tak Sterowanie + mikrofon Tak Futerał Tak OGÓLNE Waga b.d.

Słuchawki z redukcją hałasu

Wszystkie słuchawki, w mniejszym lub większym stopniu, tłumią hałas otoczenia. Ale w wielu przypadkach ten pasywny tryb jest niewystarczający, m.in. w tętniących życiem miejscach lub samolotach i autobusach. Tam właśnie idealnie sprawdza się autorski system aktywnej redukcji hałasu, NoiseGard®. Specjalny układ wykrywa szum i wysyłając przeciwny sygnał całkowiciego neutralizuje – bez pogarszania jakości dźwięku.

Sennheiser

PXC 480

Skonstruowane z myślą o podróżach, wyposażone są we wszystko co niezbędne podczas odsłuchu poza domem. Komfortowe w użytkowaniu, umożliwiają m.in. wygodne prowadzenie rozmów. Zaawansowane przetworniki dostarczają piękny dźwięk, a funkcjonalność zwiększa składana konstrukcja słuchawek. Aktywna redukcja szumów NoiseGard™ oraz precyzyjny mikrofon do odbierania to dodatkowe atuty, których nie można przecenić.

 • Brzmienie wysokiej klasy
 • Czas pracy na baterii do 50 godzin
 • Hybrydowy adaptacyjny system redukcji
  szumów Sennheiser NoiseGard™
 • Składana konstrukcja i futerał premium w komplecie
 • Skórzane nauszniki
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Skonstruowane z myślą o podróżach, wyposażone są we wszystko co niezbędne podczas odsłuchu poza domem. Komfortowe w użytkowaniu, umożliwiają m.in. wygodne prowadzenie rozmów. Zaawansowane przetworniki dostarczają piękny dźwięk, a funkcjonalność zwiększa składana konstrukcja słuchawek. Aktywna redukcja szumów NoiseGard™ oraz precyzyjny mikrofon do odbierania to dodatkowe atuty, których nie można przecenić.

Klarowność rozmów uzyskano dzięki zastosowaniu trzech mikrofonów, które tworzą macierz ze specjalnie ukształtowanym obszarem przechwytywania głosu. Niezależnie od tego, jak bardzo głośne jest otoczenie zewnętrzne, słuchawki PXC 480 oferują krystalicznie czysty głos i zapewniają podróżnym absolutnie prywatną przestrzeń do wypoczynku czy też skupienia się nad swoją pracą. Hybrydowe adaptatywne rozwiązanie redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™ umożliwia nieprzerwane słuchanie przez ciągłe i precyzyjne monitorowanie poziomu szumów zewnętrznych – zarówno w samolocie, pociągu czy zatłoczonej ulicy – w celu zapewnienia właściwego poziomu ich tłumienia.

Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie ergonomii, bardzo lekka konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały sprawiają, że bardzo eleganckie słuchawki PXC 480 są ekstremalnie komfortowe w użyciu, nawet przy najdłuższych sesjach odsłuchowych. Poduszki uszne zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wyjątkowego komfortu, zgodnie z wytycznymi opracowanymi na podstawie specjalistycznych badań przeprowadzonych przez firmę Sennheiser w zakresie ergonomii związanej z budową ucha ludzkiego. A po zakończeniu podróży, dzięki składanej konstrukcji, można łatwo złożyć słuchawki i w tak kompaktowej formie umieścić w dołączonym futerale.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszna
Przeznaczenie podróżne
Impedancja (Ω) 150 Ω (akt.), 45 Ω (tryb)
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) 17 - 23000 / 100 - 10000 Hz
Zniekształcenia THD < 0,5%
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 109 dB
Czułość mikrofonu (dB/V) –44 dB V/Pa
Długość przewodu (m) 1,4 m
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Tak
Aktywne tłumienie hałasu Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga 225g
Sennheiser

PXC 550

Ekskluzywny model słuchawek idealnie sprawdzający się podczas podróży. Ergonomiczna konstrukcja wykorzystuje wysokiej jakości materiały: naturalną skórę i stal nierdzewną. Ogniwa zasilające najnowszej generacji zapewniają energię na 30 godzin pracy na jednym doładowaniu.

Hybrydowy system aktywnej redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™ zapewnia odseparowanie od otoczenia i najwyższy komfort słuchania muzyki czy prowadzenia rozmów telefonicznych.

 • Brzmienie wysokiej klasy
 • Optymalizacja brzmienia za pomocą mobilnej aplikacji
 • Czas pracy na baterii do 30 godzin
 • Hybrydowy adaptacyjny system redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™
 • Składana konstrukcja
 • Skórzane nauszniki
 • Wysokiej klasy futerał w komplecie
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Ekskluzywny model słuchawek idealnie sprawdzający się podczas podróży. Ergonomiczna konstrukcja wykorzystuje wysokiej jakości materiały: naturalną skórę i stal nierdzewną. Ogniwa zasilające najnowszej generacji zapewniają energię na 30 godzin pracy na jednym doładowaniu.

Hybrydowy system aktywnej redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™ zapewnia odseparowanie od otoczenia i najwyższy komfort słuchania muzyki czy prowadzenia rozmów telefonicznych.

Słuchawki zapewniają wyjątkowo przyjemne doświadczenia podczas podróży, dzięki niezwykle łatwej ich obsłudze oraz dostępności wielu funkcji, które wychodzą naprzeciw potrzebom użytkowników. Zamontowany na nauszniku intuicyjny dotykowy panel kontroli oraz system komend głosowych pozwalają na wygodny wybór dostępnych ustawień. Dodatkowo, słuchawki potrafią automatycznie zawiesić odtwarzanie muzyki oraz rozmowę telefoniczną, gdy są one zdejmowane z głowy. Z bardziej wyrafinowanych rozwiązań należy wspomnieć funkcję wygodnego parowania NFC, która umożliwia transmisję sygnału audio wysokiej jakości z wykorzystaniem technologii Bluetooth. Pozwala to na uzyskanie znakomitego brzmienia, które dodatkowo można precyzyjnie dopasować do indywidualnych preferencji użytkownika.

Słuchawki oferują cztery presety ustawień charakterystyki brzmieniowej oraz tryb Director indywidualnej zmiany ustawień, który pozwala na łatwe dostrojenie brzmienia do naszych preferencji przy wykorzystaniu aplikacji Sennheiser CapTune™. Jest to zarówno wysokiej klasy odtwarzacz muzyki, jak też bardzo rozbudowane i wydajne narzędzie do indywidualnego dostrajania charakterystyki pracy, która zapewnia użytkownikowi ogromne możliwości kształtowania brzmienia.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszna
Przeznaczenie podróżne
Impedancja (Ω) 490 Ω (tryb akt), 46 Ω (tryb pas.)
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz) 17 - 23000 / 100 - 10000 Hz
Zniekształcenia THD < 0,5% (1kHz / 1Vrms)
Czułość mikrofonu (dB/V) –44 dB V/Pa
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 110
Długość przewodu (m) 1,3 m
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Tak
Aktywna redukcja hałasu Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga 227 g
Sennheiser

HD 4.50 BTNC

Bezprzewodowe słuchawki zapewniające doskonałą jakość dźwięku i swobodę ruchu bez zbędnych kabli. Dzięki składanej konstrukcji i łączności Bluetooth z szybkim parowaniem NFC są doskonałym towarzyszem dla każdego użytkownika smartfona.

 • Aktywna redukcja szumów NoiseGard™
 • Połączenie bezprzewodowe Bluetooth 4.0 z aptX dla pełnego brzmienia hi-fi
 • Szybkie parowanie z urządzeniem mobilnym dzięki NFC
 • Solidna składana konstrukcja, wytrzymałe materiały
 • Sterowanie rozmową i multimediami na słuchawce
 • Przewód mikro-USB w komplecie (do ładowania akumulatora)
 • Pokrowiec w komplecie
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Bezprzewodowe słuchawki zapewniające doskonałą jakość dźwięku i swobodę ruchu bez zbędnych kabli. Dzięki składanej konstrukcji i łączności Bluetooth z szybkim parowaniem NFC są doskonałym towarzyszem dla każdego użytkownika smartfona.

Funkcja aktywnej redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™, w połączeniu z zamkniętymi przetwornikami i grubymi poduszkami wokółusznymi, znakomicie redukuje hałas zewnętrzny. Pozwala cieszyć się ulubioną muzyką nawet w najbardziej głośnym otoczeniu. O jakość dźwięku dźwięku dba Bluetooth 4.0 poszerzony o protokół apt-X oraz wbudowane dwa mikrofony dookólne. Wytrzymała bateria zapewnia ponad 20 godzin nieprzerwanej pracy,a przewód ze złączem Jack 3,5 mm znajdujący się w komplecie zapewnia działanie w sytuacji gdy wyładuje się bateria.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie bezprzewodowe
Impedancja (Ω) 18
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz) 15 - 22000 / 100 - 10000 Hz
Zniekształcenia THD < 0,5%
Czułość mikrofonu (dB/V) –44
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 110
Długość przewodu (m) 1,3 m
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Tak
Składanie Tak
Aktywna redukcja hałasu Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga 238g
Sennheiser

Momentum Wireless
(M2 AEBT)

Słuchawki MOMENTUM drugiej generacji (M2) wyposażone są w składany pałąk, dzięki któremu model ten w połączeniu z nowym etui ochronnym może stanowić wzór mobilności. Sztywność konstrukcji zapewnia mocna i lekka stal nierdzewna.

Dopasowanie i komfort użytkowania - to zasługa dużych i bardzo miękkich wykładzin nauszników pokrytych wysokiej jakości skórą. Ich asymetryczne ustawienie umożliwia lepsze dopasowanie do głowy i tłumienie dźwięków otoczenia.

 • System aktywnej redukcji szumów NoiseGard™
 • Bluetooth z szybkim parowaniem NFC
 • Technika VoiceMax zapewniająca krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne
 • Wydajne baterie zapewniające do 22 godzin pracy z aktywnym NoiseGard™
 • Luksusowe wykończenie i wysoki komfort użytkowaniae
Opis / Dane techniczne

Słuchawki MOMENTUM drugiej generacji (M2) wyposażone są w składany pałąk, dzięki któremu model ten w połączeniu z nowym etui ochronnym może stanowić wzór mobilności. Sztywność konstrukcji zapewnia mocna i lekka stal nierdzewna.

Dopasowanie i komfort użytkowania - to zasługa dużych i bardzo miękkich wykładzin nauszników pokrytych wysokiej jakości skórą. Ich asymetryczne ustawienie umożliwia lepsze dopasowanie do głowy i tłumienie dźwięków otoczenia. Przeprojektowany pałąk ma opływowy kształt i jest pokryty luksusową skórą lub Alcantarą.

Słuchawki wyposażono są w technikę NFC, która pozwala sparować słuchawki z dowolnym urządzeniem i szybko nawiązać stabilne połączenie dźwiękowe Bluetooth. Ponadto wyposażono je w hybrydowy system aktywnej redukcji szumów NoiseGard™ z 4 mikrofonami, który umożliwia korzystanie z doskonałego dźwięku słuchawek MOMENTUM nawet w nieprzyjaznym, głośnym otoczeniu - współczynnik tłumienia do 25 dB. Wbudowane baterie pozwalają na 22 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki. Zapewniają kryształowo czysty dźwięk bez konieczności podłączania przewodu. Wysokiej rozdzielczości koder aptX dba o transmisję najdrobniejszych niuansów dźwiękowych. Wbudowany mikrofon z systemem VoiceMax pozwala prowadzić wolną od zakłóceń konwersację bez konieczności stosowania zewnętrznego mikrofonu.

M2 AEBT mogą również pracować z przewodem w trybie słuchawek konwencjonalnych. Przewód wyposażono w niekonwencjonalny wtyk niskoprofilowy zoptymalizowany pod kątem współpracy z przenośnymi urządzeniami audio. Przewód razie konieczności może zostać wymieniony.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie podróżne
Impedancja (Ω) 480 Ω (tryb ak.), 28 Ω (tryb pas.)
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz) 16 - 22000 / 100 - 8000
Zniekształcenia THD < 0,5%
Czułość mikrofonu (dB/V) –44
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 114
Długość przewodu (m) 1,4 m
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Tak
Składanie Tak
Aktywna redukcja hałasu Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga b.d.
Sennheiser

Momentum Wireless
(M2 OEBT)

Nauszna wersja słuchawek M2 bazująca na tych samych rozwiązaniach konstrukcyjnych co wokółuszny M2 AEBT. Zapewniają niesamowitą jakość dźwięku i bezprzewodową komunikację. Charakteryzują się zwartą, kompaktową konstrukcją.

 • Ekskluzywne wykonanie i materiały:
  skóra, stal nierdzewna i Alcantara
 • Składana konstrukcja
 • System aktywnej redukcji szumów
Opis / Dane techniczne

Słuchawki MOMENTUM drugiej generacji (M2) wyposażone są w składany pałąk zapewniający oszczędność miejsca, który wraz z nowym pokrowcem może stanowić wzór mobilności. Sztywność konstrukcji zapewnia mocna i lekka stal nierdzewna.

Dopasowanie i komfort użytkowania - to zasługa wygodnych i bardzo miękkich wykładzin nauszników pokrytych wysokiej jakości skórą. Ich asymetryczne ustawienie umożliwia lepsze dopasowanie do głowy i tłumienie dźwięków otoczenia. Przeprojektowany pałąk ma opływowy kształt i jest pokryty luksusową skórą lub Alcatarą.

Słuchawki wyposażono są w technikę NFC, która pozwala sparować słuchawki z dowolnym urządzeniem i szybko nawiązać stabilne połączenie dźwiękowe Bluetooth. Ponadto wyposażono je w hybrydowy system aktywnej redukcji szumów NoiseGard™ z 4 mikrofonami, który umożliwia korzystanie z doskonałego dźwięku słuchawek MOMENTUM nawet w nieprzyjaznym, głośnym otoczeniu - współczynnik tłumienia do 20 dB. Wbudowane baterie pozwalają na 22 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki. Zapewniają kryształowo czysty dźwięk bez konieczności podłączania przewodu. Wysokiej rozdzielczości koder aptX dba o transmisję najdrobniejszych niuansów dźwiękowych. Wbudowany mikrofon z systemem VoiceMax pozwala prowadzić wolną od zakłóceń konwersację bez konieczności stosowania zewnętrznego mikrofonu.

M2 OEBT mogą również pracować z przewodem w trybie słuchawek konwencjonalnych. Przewód wyposażono w niekonwencjonalny wtyk niskoprofilowy zoptymalizowany pod kątem współpracy z przenośnymi urządzeniami audio. Przewód razie konieczności może zostać wymieniony.

DANE TECHNICZNE
Typ nauszne
Przeznaczenie podróżne
Impedancja (Ω) 480 Ω (tryb ak.), 28 Ω (tryb pas.)
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz) 16 - 22000 / 100 - 8000
Zniekształcenia THD < 0,5%
Czułość mikrofonu (dB/V) –44
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 111
Długość przewodu (m) 1,4 m
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE Odłączany przewód Tak Składanie Tak Aktywna redukcja hałasu Tak Sterowanie + mikrofon Tak Futerał Tak OGÓLNE Waga b.d.

Słuchawki podróżne

Do korzystania podczas podróży najlepsze są modele, które łatwo schować w kieszeni lub torbie. Najczęściej będą to niewielkie modele douszne i dokanałowe. W przypadku słuchawek nausznych przydatne będą konstrukcje składane.

Sennheiser

PXC 480

Skonstruowane z myślą o podróżach, wyposażone są we wszystko co niezbędne podczas odsłuchu poza domem. Komfortowe w użytkowaniu, umożliwiają m.in. wygodne prowadzenie rozmów. Zaawansowane przetworniki dostarczają piękny dźwięk, a funkcjonalność zwiększa składana konstrukcja słuchawek. Aktywna redukcja szumów NoiseGard™ oraz precyzyjny mikrofon do odbierania to dodatkowe atuty, których nie można przecenić.

 • Brzmienie wysokiej klasy
 • Czas pracy na baterii do 50 godzin
 • Hybrydowy adaptacyjny system redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™
 • Składana konstrukcja i futerał premium w komplecie
 • Skórzane nauszniki
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Klarowność rozmów uzyskano dzięki zastosowaniu trzech mikrofonów, które tworzą macierz ze specjalnie ukształtowanym obszarem przechwytywania głosu. Niezależnie od tego, jak bardzo głośne jest otoczenie zewnętrzne, słuchawki PXC 480 oferują krystalicznie czysty głos i zapewniają podróżnym absolutnie prywatną przestrzeń do wypoczynku czy też skupienia się nad swoją pracą. Hybrydowe adaptatywne rozwiązanie redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™ umożliwia nieprzerwane słuchanie przez ciągłe i precyzyjne monitorowanie poziomu szumów zewnętrznych – zarówno w samolocie, pociągu czy zatłoczonej ulicy – w celu zapewnienia właściwego poziomu ich tłumienia.

Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie ergonomii, bardzo lekka konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały sprawiają, że bardzo eleganckie słuchawki PXC 480 są ekstremalnie komfortowe w użyciu, nawet przy najdłuższych sesjach odsłuchowych. Poduszki uszne zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wyjątkowego komfortu, zgodnie z wytycznymi opracowanymi na podstawie specjalistycznych badań przeprowadzonych przez firmę Sennheiser w zakresie ergonomii związanej z budową ucha ludzkiego. A po zakończeniu podróży, dzięki składanej konstrukcji, można łatwo złożyć słuchawki i w tak kompaktowej formie umieścić w dołączonym futerale.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszna
Przeznaczenie podróżne
Impedancja 150 Ω (tryb aktywny),
45 Ω (tryb pasywny)
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz)
17 - 23000 / 100 - 10000 Hz
Zniekształcenia THD < 0,5%
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 109 dB
Czułość mikrofonu (dB/V) –44 dB V/Pa
Długość przewodu (m) 1,4 m
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Tak
Aktywne tłumienie hałasu Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga 225g
Design Awards 2016
Sennheiser

PXC 550

Ekskluzywny model słuchawek idealnie sprawdzający się podczas podróży. Ergonomiczna konstrukcja wykorzystuje wysokiej jakości materiały: naturalną skórę i stal nierdzewną. Ogniwa zasilające najnowszej generacji zapewniają energię na 30 godzin pracy na jednym doładowaniu.

Hybrydowy system aktywnej redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™ zapewnia odseparowanie od otoczenia i najwyższy komfort słuchania muzyki czy prowadzenia rozmów telefonicznych.

 • Brzmienie wysokiej klasy
 • Optymalizacja brzmienia za pomocą mobilnej aplikacji
 • Czas pracy na baterii do 30 godzin
 • Hybrydowy adaptacyjny system redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™
 • Składana konstrukcja
 • Skórzane nauszniki
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Klarowność rozmów uzyskano dzięki zastosowaniu trzech mikrofonów, które tworzą macierz ze specjalnie ukształtowanym obszarem przechwytywania głosu. Niezależnie od tego, jak bardzo głośne jest otoczenie zewnętrzne, słuchawki PXC 480 oferują krystalicznie czysty głos i zapewniają podróżnym absolutnie prywatną przestrzeń do wypoczynku czy też skupienia się nad swoją pracą. Hybrydowe adaptatywne rozwiązanie redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™ umożliwia nieprzerwane słuchanie przez ciągłe i precyzyjne monitorowanie poziomu szumów zewnętrznych – zarówno w samolocie, pociągu czy zatłoczonej ulicy – w celu zapewnienia właściwego poziomu ich tłumienia.

Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie ergonomii, bardzo lekka konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały sprawiają, że bardzo eleganckie słuchawki PXC 480 są ekstremalnie komfortowe w użyciu, nawet przy najdłuższych sesjach odsłuchowych. Poduszki uszne zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wyjątkowego komfortu, zgodnie z wytycznymi opracowanymi na podstawie specjalistycznych badań przeprowadzonych przez firmę Sennheiser w zakresie ergonomii związanej z budową ucha ludzkiego. A po zakończeniu podróży, dzięki składanej konstrukcji, można łatwo złożyć słuchawki i w tak kompaktowej formie umieścić w dołączonym futerale.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszna
Przeznaczenie podróżne
Impedancja 150 Ω (tryb aktywny),
45 Ω (tryb pasywny)
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz)
17 - 23000 / 100 - 10000 Hz
Zniekształcenia THD < 0,5%
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB 109 dB
Czułość mikrofonu (dB/V) –44 dB V/Pa
Długość przewodu (m) 1,4 m
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Tak
Aktywne tłumienie hałasu Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga 225 g

Słuchawki nauszne

Zapewniają największy komfort użytkowania. Wewnętrzna część nausznika pokryta jest miękkim i przyjemnym w dotyku materiałem. Nausznik słuchawki może, aczkolwiek wcale nie musi zakrywać całej małżowiny usznej. Słuchawki tego typu mają przetwornik elektroakustyczny umieszczony najdalej od ucha wewnętrznego w porównaniu z innymi konstrukcjami. Z tego powodu mają najmniejszy wpływ na zdrowie użytkownika.

Sennheiser

HD 700

Słuchawki zbudowane są z najwyższej jakości materiałów oraz podzespołów jak np. kątowa przegroda akustyczna lub odłączany symetryczny przewód 4-żyłowy z miedzi beztlenowej. Dodatkowo dzięki zastosowaniu wentylowanego systemu magnesów zminimalizowano zawirowania powietrza oraz zniekształcenia intermodulacyjne.

 • Słuchawki stereofoniczne wokółuszne o konstrukcji otwartej
 • Ciepłe i zrównoważone odwzorowanie dźwięku
 • Specjalnie zestrojone, wysokowydajne przetworniki zdolne do generowania wysokich poziomów głośności
 • Bardzo wygodne nauszniki welurowe oraz silikonowe okładziny pałąka zapewniają wysoką wygodę użytkowania
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Słuchawki zbudowane są z najwyższej jakości materiałów oraz podzespołów jak np. kątowa przegroda akustyczna lub odłączany symetryczny przewód 4-żyłowy z miedzi beztlenowej. Dodatkowo dzięki zastosowaniu wentylowanego systemu magnesów zminimalizowano zawirowania powietrza oraz zniekształcenia intermodulacyjne. Jednocześnie zmniejszono zniekształcenia harmoniczne przez zastosowanie stabilnego materiału pochłaniającego.

Otwarta konstrukcja przetworników zapewnia przejrzyste brzmienie. Wyjątkowy komfort użytkowania umożliwiają bardzo wygodne wykładziny nauszników oraz silikonowa, zmniejszająca rezonans, wykładzina pałąka.

Symetryczny, odłączany przewód z posrebrzanej miedzi beztlenowej gwarantuje lepszą przewodność przy wyższych częstotliwościach. Słuchawki zostały zaprojektowane w Niemczech, a produkowane są w Irlandii.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie domowe
Impedancja (Ω) 150 Ω
Pasmo przenoszenia (Hz) 15 – 40 000
Zniekształcenia THD 0,03%
Długość przewodu 3 m
Konstrukcja Otwarta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie
OGÓLNE
Waga 270 g
Sennheiser

HD 650

Model HD 650 to słuchawki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników audio. Stanowi rozwinięcie nagradzanego modelu HD 600 i zbudowany jest z jeszcze lepszych materiałów, co pozwoliło uzyskać wyższej jakości dźwięk.

 • Wyrównane i transparentne brzmienie
 • Wysoki komfort użytkowania
 • Ręcznie dobierane w pary systemy magnesów
 • Eleganckie tytanowo-srebrne wykończenie
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Model HD 650 to słuchawki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników audio. Stanowi rozwinięcie nagradzanego modelu HD 600 i zbudowany jest z jeszcze lepszych materiałów, co pozwoliło uzyskać wyższej jakości dźwięk. Podczas projektowania tych słuchawek Sennheiser konsultował się z wybitnymi specjalistami high-endu oraz użytkownikami. Zastosowano zoptymalizowany system magnesów redukujący zniekształcenia harmoniczne oraz intermodulacyjne oraz cewki wykonane z lekkiego aluminium zapewniają znakomite odwzorowanie dźwięku i trwałość. Ponadto wykorzystano specjalnie zaprojektowany z myślą o słuchawkach materiał tłumiący oparty o precyzyjnie wykonaną stalową siatkę otaczającą membranę, stabilny w różnych warunkach klimatycznych. Słuchawki charakteryzują się zaawansowanym wzornictwem oraz srebrno-tytanowymi wysokojakościowymi wykończeniami.

Kabel połączeniowy z miedzi beztlenowej jest odłączany i wzmacniany kewlarem.

W opinii wielu zadowolonych nabywców HD 650 oferują żywy, kryształowo czysty i precyzyjny dźwięk, który otacza słuchacza. HD 650 to nie tylko kolejny zestaw słuchawek, lecz także wyraz filozofii i ambicji firmy Sennheiser, aby być najbliżej naturalnego dźwięku.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie domowe
Impedancja (Ω) 300
Pasmo przenoszenia (Hz) 12 - 39500
Zniekształcenia THD 0,05%
Długość przewodu (m) 3
Konstrukcja Otwarta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie
OGÓLNE
Waga 260 g
Sennheiser

HD 630 VB

To model audiofilski w każdym aspekcie dźwiękowym oraz technicznym, a przy tym tak wytrzymały, aby wszędzie zabierać go ze sobą. Niezwykle zaawansowane przetworniki zapewniają czysty i potężny dźwięk, pozwalając usłyszeć subtelne detale w naszych ulubionych nagraniach.

 • Podwyższona wytrzymałość mechaniczna
 • Składana konstrukcja, wysokiej jakości materiały
 • Sterowanie multimediami na słuchawce
 • Obrotowy regulator niskich tonów na słuchawce
 • Wysoki komfort użytkowania
 • Wygodne i trwałe etui
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

To model audiofilski w każdym aspekcie dźwiękowym oraz technicznym, a przy tym tak wytrzymały, aby wszędzie zabierać go ze sobą. Niezwykle zaawansowane przetworniki zapewniają czysty i potężny dźwięk, pozwalając usłyszeć subtelne detale w naszych ulubionych nagraniach. Doświadczymy dźwięków, z poziomem realizmu, który jest niezwykle zdumiewający. Szerokie pasmo przenoszenia od 10 do 42000 Hz umożliwia odsłuch plików z muzyką o wysokiej rozdzielczości.

Składana konstrukcja została wykonana z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, które zdolne są sprostać wyzwaniom aktywnego życia w ciągłym ruchu. Zakładamy słuchawki i możemy zabrać je wszędzie ze sobą.

Posiada zintegrowane z nausznikiem sterowanie, dzięki czemu w łatwy sposób można korzystać z wielu rozwiązań dostępnych w urządzeniu mobilnym. Za dotknięciem przycisku możemy regulować głośność, wybierać ścieżki do odsłuchu lub odbierać i nawiązywać rozmowy telefoniczne z użyciem mikrofonu umieszczonego zintegrowanego z przewodem.

Przewidziano również możliwość regulowania poziomu niskich tonów w zakresie ± 5 dB przy 50 Hz. Do tego celu służy innowacyjny obrotowy kontroler zintegrowany z nausznikiem.

Słuchawki mogą zostać złożone i starannie umieszczone w dołączonym etui w celu ułatwienia ich transportu.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszna
Przeznaczenie przenośne
Impedancja (Ω) 23
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz)
12 - 39500 / 100 - 10000
Zniekształcenia THD 0,05%
Czułość mikrofonu (dB/V) –44 dB V/Pa
Długość przewodu (m) 1,2
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Tak
Aktywne tłumienie hałasu Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga 225 g
Sennheiser

HD 600

Model HD 600 Avantgarde to otwarte słuchawki dynamiczne dla audiofilów. Zaawansowana konstrukcja membrany, typu DUOFOL, ma za zadanie eliminować falę stojącą. Siatkowa osłona z wysokojakościowej stali umożliwia uzyskanie niezwykle przejrzystego dźwięku.

 • Naturalny, bogaty dźwięk
 • Doskonałe odtworzenie transjentów
 • Niskie zniekształcenia THD
 • Wysoki komfort użytkowania przy długich odsłuchach
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Model HD 600 Avantgarde to otwarte słuchawki dynamiczne dla audiofilów. Zaawansowana konstrukcja membrany, typu DUOFOL, ma za zadanie eliminować falę stojącą. Siatkowa osłona z wysokojakościowej stali umożliwia uzyskanie niezwykle przejrzystego dźwięku. Zoptymalizowany system magnesów redukuje zniekształcenia harmoniczne oraz intermodulacyjne.

Cewki wykonane z lekkiego aluminium zapewniają znakomite odwzorowanie dźwięku i trwałość. Kabel połączeniowy z miedzi beztlenowej jest odłączany i wzmocniony kewlarem.

HD 600 mogą być podłączane bezpośrednio do wysokiej jakości zestawów audio, przede wszystkim do odtwarzaczy DAT, DVD, MD i CD. Słuchawki te stanowią także idealny wybór dla profesjonalistów zajmujących się nagrywaniem i odsłuchem muzyki klasycznej.

Opcjonalnie do słuchawek można dokupić regulację głośności na kablu 6 m ze złączem jack 3.5 mm stereo.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie domowe
Impedancja (Ω) 300
Pasmo przenoszenia 12 - 39000 Hz
Zniekształcenia THD 0,1%
Długość przewodu (m) 3
Konstrukcja Otwarta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie
OGÓLNE
Waga 260 g
Sennheiser

HD 599

Najwyższy model słuchawek z serii Premium. Jest bezpośrednim następcą kultowego modelu HD 598 i równie stylowy. Wzornictwo bazuje na zestawieniu beżu i brązu. Wyposażony jest w przetworniki produkowane w fabryce w Wennebostel w Niemczech.

 • Przetworniki dynamiczne o średnicy 38 mm i impedancji 50 Ω
 • Opływowy kształt słuchawek oraz duże otwarte i miękkie nauszniki
 • Kabel połączeniowy o zwiększonej wytrzymałości mechanicznej
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Najwyższy model słuchawek z serii Premium. Jest bezpośrednim następcą kultowego modelu HD 598 i równie stylowy. Wzornictwo bazuje na zestawieniu beżu i brązu. Wyposażony jest w przetworniki produkowane w fabryce w Wennebostel w Niemczech. Zbudowany z najwyższej klasy materiałów i ma solidny odłączany przewód 3-metrowy z wtykiem Jack 6,3 mm, który można zastąpić krótszym 1,2-metrowym z wtykiem 3,5 mm. Zamykając najnowszą serię HD500 Sennheisera, model ten dostarcza brzmienia o niezrównanym stopniu naturalności, oferując prawie audiofilski poziom jakości dźwięku. Supermiękkie, wymienne poduszki z mikrofibry zapewniają długotrwały komfort użytkowania.

HD 599 to pełnowymiarowe wokółuszne słuchawki Premium, które mogą być bezpośrednim wejściem w świat urządzeń audiofilskich.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie domowe
Impedancja (Ω) 50
Pasmo przenoszenia 12 - 38500 Hz
Zniekształcenia THD < 0,1%
Długość przewodu (m) 1,3
Konstrukcja Otwarta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie
OGÓLNE
Waga b.d.
Sennheiser

HD 579

Model HD579 oferuje wysoką jakość dźwięku, umożliwiającą słuchaczowi wejście w świat prawdziwych znawców dobrego dźwięku. Wyposażony jest w przetworniki produkowane w fabryce w Wennebostel w Niemczech.

 • Przetworniki dynamiczne o średnicy 38 mm i impedancji 50 Ω
 • Opływowy kształt słuchawek oraz duże otwarte i miękkie nauszniki
 • Kabel połączeniowy o zwiększonej wytrzymałości mechanicznej
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Model HD579 oferuje wysoką jakość dźwięku, umożliwiającą słuchaczowi wejście w świat prawdziwych znawców dobrego dźwięku. Wyposażony jest w przetworniki produkowane w fabryce w Wennebostel w Niemczech. Zbudowany z najwyższej klasy materiałów i ma solidny odłączany przewód 3-metrowy z wtykiem Jack 6,3 mm. Duże, miękkie nauszniki mają otwartą konstrukcję i sprzyjają niepowtarzalnym doznaniom brzmieniowym.

Niesamowitą wygodę użytkowania zapewniają duże, welurowe, przyjemne w dotyku nauszniki z wymiennymi poduszkami. Wyjątkowe wykończenie w kolorze szarym matowym i opływowy kształt słuchawek przyciągają wzrok.

HD579 oferują znakomity stosunek jakości do ceny i niemal audiofilski poziom jakości dźwięku w domu. Dedykowany osobom preferującym nie tylko piękny dźwięk, ale i niebanalne wzornictwo.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie domowe
Impedancja (Ω) 50
Pasmo przenoszenia 15 - 28000
Zniekształcenia THD < 0,2%
Długość przewodu (m) 3
Konstrukcja Otwarta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie
OGÓLNE
Waga b.d.
Sennheiser

HD 569

HD 569 to otwarte słuchawki z serii Premium, idealne zarówno do systemów domowych, jak i zastosowań mobilnych. Wyposażone są w pełnowymiarowe muszle wokółuszne i przetworniki produkowane w fabryce w Wennebostel w Niemczech.

 • Miękkie, wymienne poduszki wokółuszne gwarantujące wysoki komfort użytkowania
 • Kabel połączeniowy o zwiększonej wytrzymałości mechanicznej
 • Dodatkowy przewód z mikrofonem i pilotem do prowadzenia rozmów telefonicznych i sterowania odtwarzaniem muzyki
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

HD 569 to słuchawki o konstrukcji otwartej z serii Premium firmy Sennheiser, dedykowane zarówno do systemów domowych, jak i zastosowań mobilnych. Są wyposażone w pełnowymiarowe muszle wokółuszne i w przetworniki produkowane w fabryce w Wennebostel w Niemczech. Zbudowane z najwyższej klasy materiałów i mają solidny odłączany przewód 3-metrowy z wtykiem Jack 6,3 mm. Można go zastąpić krótszym (o długości 1,2 m), zaopatrzonym w mikrofon i jednoprzyciskowy pilot do prowadzenia rozmów i do zarządzania odtwarzanymi nagraniami.

Dostarczają szybkiego basu, mają szeroką scenę dźwiękową. Dzięki pełnej wielkości nausznikom i supermiękkim poduszkom umożliwiają słuchanie muzyki przez długie godziny przyjemności w bardzo komfortowych warunkach.

HD569 to przysłowiowy omnibus – idealny wybór dla osób słuchających muzyki zarówno w domu na sprzęcie stacjonarnym, jak i poza nim, korzystając ze mobilnych źródeł dźwięku.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie przenośne / domowe
Impedancja (Ω) 23
Pasmo przenoszenia 10 - 28000 / 100 - 10000
Zniekształcenia THD < 0,2%
Długość przewodu (m) 3 albo 1,2
Konstrukcja Otwarta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Nie
OGÓLNE
Waga b.d.
Sennheiser

HD 559

Najtańszy model z serii Premium firmy Sennheiser. Wyposażony jest w przetworniki produkowane w fabryce w Wennebostel w Niemczech.

 • Przetworniki dynamiczne o średnicy 38 mm i impedancji 50 Ω
 • Miękkie, wymienne poduszki wokółuszne gwarantujące wysoki komfort użytkowania
 • Kabel połączeniowy o zwiększonej wytrzymałości mechanicznej
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Najtańszy model z serii Premium firmy Sennheiser. Wyposażony jest w przetworniki produkowane w fabryce w Wennebostel w Niemczech. Zbudowany z najwyższej klasy materiałów i ma solidny odłączany przewód 3-metrowy z wtykiem Jack 6,3 mm. Duże, miękkie nauszniki mają otwartą konstrukcję i dostarczają zrównoważone brzmienie z głębokimi niskimi tonami.

HD559 mogą być doskonałym wyborem dla osób poszukujących optymalnej jakości dźwięku z domowego sprzętu audio i to w bardzo przystępnej cenie.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie przenośne / domowe
Impedancja (Ω) 50
Pasmo przenoszenia 14 - 26000
Zniekształcenia THD < 0,2%
Długość przewodu (m) 3
Konstrukcja Otwarta
DODATKOWE FUNKCJE Odłączany przewód Tak Składanie Nie Sterowanie + mikrofon Nie Futerał Nie OGÓLNE Waga b.d.
Sennheiser

HD 380 PROFESSIONAL

Model HD 380 Pro to składane słuchawki nadające się idealne do monitoringu studyjnego i w domowych systemach audio klasy high-end. To wokółuszne słuchawki zamknięte, które dzięki szczelnemu dopasowaniu do kształtu głowy użytkownika zapewniają doskonałe pasywne tłumienie dźwięku z zewnątrz.

 • Zamknięta konstrukcja wokółuszna
 • Doskonałe pasywne tłumienie szumu otoczenia (do 32 dB)
 • Zwiększony poziom dynamiki pozwala na pracę w warunkach wysokiego natężenia szumu otoczenia
 • Poszerzone pasmo przenoszenia zapewnia dokładną reprodukcję dźwięku
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Model HD 380 Pro to składane słuchawki nadające się idealne do monitoringu studyjnego i w domowych systemach audio klasy high-end. To wokółuszne słuchawki zamknięte, które dzięki szczelnemu dopasowaniu do kształtu głowy użytkownika zapewniają doskonałe pasywne tłumienie dźwięku z zewnątrz. Wyposażone są ponadto w innowacyjną technologię Sennheiser E.A.R (Eargonomic Acoustic Refinement), która zapewnia iż dźwięk jest kierowany dokładnie do ucha użytkownika.

Model HD 380 Pro zapewnia szerokie pasmo przenoszenia przy zwiększonej dynamice (do 110 dB). Wysoka moc przetworników umożliwia dokładne odwzorowanie wszelkich rodzajów muzyki nawet w bardzo wymagających warunkach. Słuchawki charakteryzują się długą żywotnością dzięki zastosowaniu wymienialnych części.

Ergonomiczna i bezpieczna w użyciu konstrukcja zapewnia komfortowe warunki odsłuchu również profesjonalistom podczas długotrwałych odsłuchów.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie profesjonalne / domowe
Impedancja (Ω) 54
Pasmo przenoszenia 8 - 27000
Zniekształcenia THD < 0,1%
Długość przewodu (m)1,3
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Tak
Składanie Tak
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga 220g
Sennheiser

HD 4.20 S

Są wytrzymałe, nowoczesne i piękne. Wyjątkowo trwała konstrukcja i składany pałąk sprawiają, że słuchawki doskonale nadają się do słuchania muzyki i odbierania połączeń w drodze.

 • Dobrze zrównoważone brzmienie z mocnymi niskimi tonami
 • Duże, miękkie nauszniki zapewniają komfort i izolację od szumów otoczenia
 • Jednoprzyciskowy pilot na przewodzie umożliwia prowadzenie rozmów przez dowolny smartfon
 • Składana konstrukcja zapewnia mobilność
 • Wysokiej jakości materiały i komponenty gwarantują wieloletnie użytkowanie
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Są wytrzymałe, nowoczesne i piękne. Wyjątkowo trwała konstrukcja i składany pałąk sprawiają, że słuchawki doskonale nadają się do słuchania muzyki i odbierania połączeń w drodze. Wygodny pilot na kablu pozwala sterować mobilnym urządzeniem. Niezrównany komfort użytkowania oraz długie godziny przyjemności słuchania zapewniają miękkie nauszniki. Wyraźne odtwarzanie niskich tonów sprawia, że brzmienie jest mocną stroną tego modelu.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie domowe
Impedancja (Ω) 18
Pasmo przenoszenia 18 - 20000
Zniekształcenia THD < 0,5%
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 118
Długość przewodu (m) 1,4
Konstrukcja Zamknięta
Wtyk 3,5 mm
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga b.d.
Sennheiser

HD 4.30

Dostępne w dwóch wersjach – HD 4.30i do użytku z produktami Apple’a oraz HD 4.30G w pełni kompatybilnez urządzeniami z systemem Android. Obydwa modele są wyposażone w 3-przyciskowy pilot umieszczony na przewodzie.

 • Dobrze zrównoważone brzmienie z mocnymi niskimi tonami
 • Wydajne przetworniki o średnicy 32 mm
 • Miękkie, komfortowe nauszniki
 • Składana konstrukcja zapewnia mobilność
 • Wysokiej jakości materiały i komponenty gwarantują wieloletnie użytkowanie
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Dostępne w dwóch wersjach – HD 4.30i do użytku z produktami Apple’a oraz HD 4.30G w pełni kompatybilne z urządzeniami z systemem Android. Obydwa modele są wyposażone w 3-przyciskowy pilot umieszczony na przewodzie. Umożliwia odbieranie połączeń, a także sterowanie muzyką. Solidna składana konstrukcja sprawia, że słuchawki są wytrzymałe i niezwykle poręczne. Wbudowany mikrofon ma charakterystykę dookólną.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie domowe
Impedancja (Ω) 18
Pasmo przenoszenia 18 - 20000
Zniekształcenia THD < 0,5%
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 120
Czułość mikrofonu (dB/V) -44
Długość przewodu (m) 1,4
Konstrukcja Zamknięta
Wtyk 3,5 mm
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga b.d.
Sennheiser

Momentum
(M2 AEi & M2 AEG)

Słuchawki MOMENTUM Around-Ear (wokółuszne) dostępne są w dwóch wersjach. M2 AEi dedykowana jest do współpracy z produktami Apple'a, a M2 AEG jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Android.

 • Przetworniki o konstrukcji zamkniętej zapewniające optymalną izolację od otoczenia
 • Znakomicie odwzorowujące detale produkowane w Niemczech przetworniki o impedancji 18Ω
 • Przeprojektowane, miękkie wykładziny nauszników pokryte wysokiej jakości skórą, o większej objętości i asymetrycznym kształcie, gwarantujące wysoki komfort użytkowania
 • Nowa składana konstrukcja i wytrzymały pokrowiec premium w komplecie
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Słuchawki MOMENTUM Around-Ear (wokółuszne) dostępne są w dwóch wersjach. M2 AEi dedykowana jest do współpracy z produktami Apple'a, a M2 AEG jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Android. Są przedstawicielami drugiej generacji słuchawek MOMENTUM. Charakteryzują się podwyższonym komfortem użytkowania i składaną konstrukcją. Mają jednostronny, odłączany przewód z pilotem i mikrofonem do rozmów oraz sterowania multimediami.

Słuchawki zostały zaprojektowany od nowa, aby zapewnić podwyższony komfort używania, doskonałe dopasowanie i wytłumienie od hałasów zewnętrznych.

Konstrukcja wykorzystuje mocną i lekką stal nierdzewną. Dzięki temu uzyskano sztywną i solidną budowę. Pałąk nagłowny ma obły kształt i jest pokryty luksusową skórą. Duże i bardzo miękkie wykładziny nauszników pokryto wysokiej jakości skórą. Ich asymetryczne ustawienie zapewnia lepsze dopasowanie do głowy i wygłuszenie dźwięków zewnętrznych.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie przenośne
Impedancja (Ω) 18
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz) 16 - 22000 / 100 - 10000
Zniekształcenia THD < 0,5%
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 113
Czułość mikrofonu (dB/V) –44
Długość przewodu (m) 1,4
Konstrukcja Zamknięta
Wtyk 3,5 mm
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Tak
Składanie Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga b.d.
Sennheiser

Momentum On-Ear
(M2 OEi & M2 OEG)

Obydwa modele należą do drugiej generacji nausznych słuchawek MOMENTUM On-Ear. Oferują równie wysoką jakość dźwięku oraz przyjemność odsłuchu jak większy odpowiednik. Mniejszy rozmiar i składana konstrukcja czynią te słuchawki bardzo wygodnymi podczas podróży.

 • Przetworniki o konstrukcji zamkniętej zapewniające optymalną izolację od otoczenia
 • Znakomicie odwzorowujące detale produkowane w Niemczech przetworniki o impedancji 18Ω
 • Przeprojektowane, miękkie wykładziny nauszników pokryte wysokiej jakości skórą, o większej objętości i asymetrycznym kształcie, gwarantujące wysoki komfort użytkowania
 • Zastosowanie najwyższej jakości materiałów jak stal nierdzewna i luksusowa skóra naturalna
 • Nowa składana konstrukcja i wytrzymały pokrowiec premium w komplecie
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Obydwa modele należą do drugiej generacji nausznych słuchawek MOMENTUM On-Ear. Oferują równie wysoką jakość dźwięku oraz przyjemność odsłuchu jak większy odpowiednik. Mniejszy rozmiar i składana konstrukcja czynią te słuchawki bardzo wygodnymi podczas podróży. Luksusowy charakter i wysokiej jakości materiały zapewniają przyjemność użytkowania przez wiele lat.

Słuchawki MOMENTUM On-Ear (nauszne) drugiej generacji dostępne są z pilotem do rozmów i sterowania multimediami. Kontroluje on funkcje odbierania / kończenia połączeń, regulacji głośności, włączania muzyki i zmiany utworu. Dostępne są dwie wersje: z pilotem kompatybilnym z urządzeniami Apple iOS oraz z pilotem kompatybilnym z Samsung Galaxy i większością innych urządzeń opartych na systemie Android.

DANE TECHNICZNE
Typ nauszne
Przeznaczenie przenośne
Impedancja (Ω) 18
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz) 16 - 22000 / 100 - 10000
Zniekształcenia THD < 0,5%
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 112
Czułość mikrofonu (dB/V) –44
Długość przewodu (m) 1,4
Konstrukcja Zamknięta
Wtyk 3,5 mm
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga b.d.

Słuchawki douszne

Są małe, komfortowe i zapewniają wspaniały dźwięk, który – dosłownie – trafia wprost do uszu użytkownika. Słuchawki douszne i dokanałowe to konstrukcje, które cechuje najmniejszy dystans pomiędzy muzyką i osobą, która jej słucha. Niezwykle kompaktowe, z łatwością mieszczą się w kieszeni lub niewielkiej torebce, a przy tym zachwycają świetnym brzmieniem i naturalną, dobrą izolacją od hałasu otoczenia.

Sennheiser

Momentum In-Ear
Wireless (M2 IEBT)

Słuchawki łączące doskonałą jakość dźwięku oraz pełną mobilność. Model ten zapewnia wyjątkowe brzmienie hi-fi, transmitowane bezprzewodowo za pośrednictwem technologii Bluetooth z wykorzystaniem kodeka Qualcomm® aptX™. Możliwość łatwego sparowania z odtwarzaczem poprzez NFC, wbudowany mikrofon oraz akumulator zapewniający energię na 10 godzin pracy czynią z tych słuchawek idealne rozwiązanie w każdej podróży.

 • Wygodny i pewny kontakt słuchawek z uchem
 • Ergonomiczny pałąk z wbudowanym mikrofonem i pilotem zapewniającym wygodne sterowanie funkcjami połączeń telefonicznych oraz odtwarzaniem muzyki w smartfonie
 • Bezprzewodowa technologia Bluetooth z obsługą AAC oraz Qualcomm® aptX™ zapewnia transparentny dźwięk hi-fi
 • Akumulator z możliwością ładowania przez port USB zapewnia do 10 godzin nieprzerwanej pracy zestawu
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Słuchawki łączące doskonałą jakość dźwięku oraz pełną mobilność. Model ten zapewnia wyjątkowe brzmienie hi-fi, transmitowane bezprzewodowo za pośrednictwem technologii Bluetooth z wykorzystaniem kodeka Qualcomm® aptX™. Możliwość łatwego sparowania z odtwarzaczem poprzez NFC, wbudowany mikrofon oraz akumulator zapewniający energię na 10 godzin pracy czynią z tych słuchawek idealne rozwiązanie w każdej podróży.

Wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Pałąk jest obszyty super-miękka skórą owczą pałąk. Zastosowano precyzyjnie frezowane prowadnice akustycznie ze stali nierdzewnej, kapsuły z lustrzanym wykończeniem, odporne na uderzenia elementy wykonane z poliwęglanu oraz najnowszą technologię bezprzewodową.

Na zagłownym pałąku znajdują się trzy przyciski wraz z wysokiej jakości mikrofonem. Umożliwia to odbieranie połączeń telefonicznych i zarządzanie utworami w urządzeniu przenośnym. Zestaw słuchawkowy zapewnia możliwość połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie. Komunikaty głosowe informują o statusie połączenia oraz stanie baterii. Alarm wibracyjny informuje o przychodzących połączeniach telefonicznych.

Dołączone twarde etui zapewni właściwą ochronę słuchawek w czasie gdy nie będą używane. Opływowy i solidny pałąk nagłowny umożliwia wygodny odsłuch nawet przez cały dzień.

DANE TECHNICZNE
Typ dokanałowe
Przeznaczenie przenośne
Technologia bezprzewodowa Bluetooth 4.1, NFC
Obsługiwane profile A2DP + AVRCP + HSP + HFP
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz)
15 - 22000 / 100 - 10000
Zniekształcenia THD < 0,5%
Czułość mikrofonu (dB/V) –44 dB
Akumulator litowo-jonowy (mAh) 170
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga b.d.
Sennheiser

Momentum In-Ear
(M2 IEi & M2 IEG)

MOMENTUM In-Ear to nowoczesne słuchawki douszne, których forma wynika z precyzyjnie określonej funkcjonalności. Wykonano je z niecodziennych materiałów: twardego poliwęglanu oraz stali nierdzewnej, użytej m.in. do wykonania kanału dźwiękowego. W rezultacie stalowe szczegóły, gładkie chrom i niezwykły, dwukolorowy przewód wyróżniają je z tłumu.

 • Precyzyjne brzmienie zapewniają specjalnie ukształtowane stalowe kanały dźwiękowe
 • Wysokiej jakości system przetworników akustycznych i doskonałe tłumienie dźwięków zewnętrznych
 • Skuteczne dopasowanie do uszu użytkownika (wkładki douszne różnych rozmiarów w komplecie)
 • Dostępne w dwóch wariantach pilota multimedialnego: M2 IEi (dostosowane do urządzeń iOS) oraz M2 IEG (dostosowane do urządzeń Samsung Galaxy)
 • Dwukolorowy przewód o eliptycznym przekroju ograniczającym plątanie
 • Wysokiej klasy futerał w komplecie
Opis / Dane techniczne

MOMENTUM In-Ear to nowoczesne słuchawki douszne, których forma wynika z precyzyjnie określonej funkcjonalności. Wykonano je z niecodziennych materiałów: twardego poliwęglanu oraz stali nierdzewnej, użytej m.in. do wykonania kanału dźwiękowego. W rezultacie stalowe szczegóły, gładkie chrom i niezwykły, dwukolorowy przewód wyróżniają je z tłumu.

Słuchawki korzystają z najnowszej technologii projektowania przetworników akustycznych w ergonomicznej obudowie. Brzmią tak, jak pozostałe modele serii MOMENTUM: z pełnym basem, detalicznym odwzorowaniem głosu i instrumentów oraz z niezwykłą sceną brzmieniową. Wkładki douszne są w kilku rozmiarach dostarczane w komplecie są montowane na stalowy wylot powietrza, dzięki czemu całe ciśnienie akustyczne trafia wprost do ucha, skutecznie blokując dźwięki z zewnątrz.

Słuchawki dostępne są z dwoma różnymi pilotami do rozmów i multimediów, przystosowanymi do urządzeń iOS (In-Ear-I) lub Samsung Galaxy (In-Ear-G). Dzięki temu rozwiązaniu słuchawki MOMENTUM In-Ear są znakomitym partnerem dla smartfona czy tabletu.

W komplecie ze słuchawkami dostarczany jest wygodny i piękny futerał. Wykończono go z tą samą dbałością o detale, co słuchawki. Słuchawki MOMENTUM In-Ear mogą być synonimem klasy i stylu.

DANE TECHNICZNE
Typ dokanałowe
Przeznaczenie przenośne
Impedancja (Ω) 18
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz)
15 - 22000 / 100 - 10000 Hz
Zniekształcenia THD < 0,5% (1kHz / 1Vrms)
Czułość mikrofonu (dB/V) –44 dB V/Pa
Długość przewodu (m) 1,3 m
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga 16 g

Słuchawki gamingowe

Słuchawki dla graczy, tzw. gamingowe, wyposażone są w udogodnienia przydatne podczas gier zespołowych, m.in. wbudowany mikrofon. Część z nich ma również wbudowane procesory dźwięku dookólnego Dolby Headphone Surround Sound, a także rozwiązania ułatwiające komunikację z otoczeniem, np. obrotowe nauszniki. Stworzone z myślą o graczach komputerowych, sprawdzają się też podczas słuchania nagrań muzycznych.

Sennheiser

GAME ONE

Sennheiser Game One są zaawansowanymi słuchawkami zaprojektowanymi specjalnie dla miłośników gier komputerowych. Ze swoją otwartą, wokółuszną konstrukcją, gwarantują wysoki komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek

 • Doskonały dźwięk stereo odtwarzany zgodnie z zamysłem twórców gry
 • Wyjątkowa czystość i precyzja dźwięku dostarczanego prosto do ucha użytkownika
 • Najwyższa wygoda użytkowania dzięki zastosowaniu pluszowych nauszników XXL w aksamitnej osłonie
 • Profesjonalny mikrofon z systemem redukcji szumu oraz intuicyjną funkcją mute
 • Otwarta konstrukcja kapsuł zapewnia swobodną cyrkulację powietrza wokół ucha zapobiegającą poceniu głowy podczas gry
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Sennheiser Game One są zaawansowanymi słuchawkami zaprojektowanymi specjalnie dla miłośników gier komputerowych. Ze swoją otwartą, wokółuszną konstrukcją, gwarantują wysoki komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Ten topowy, high-endowy model wyposażony jest w przetworniki, które zostały zoptymalizowane tak, aby zapewniały ekstremalnie precyzyjny dźwięk, bez względu na rodzaj gry, w której uczestniczysz. Dzięki Game One podczas rozgrywek zapewnisz sobie wysoki poziom adrenaliny, słysząc każde uderzenie, a nawet najmniejszy szelest.

Stworzone z myślą o graczach, wyróżniają się niesamowitym komfortem użytkowania. Wykończone welurem muszle wokółuszne są przyjemne w dotyku i ułatwiają przepływ powietrza. Cała konstrukcja jest przy tym niezwykle lekka, a jednocześnie wytrzymała. Wygodę użytkowania zwiększa wysokiej klasy mikrofon z funkcją automatycznego wyciszenia. Wystarczy unieść ramię, na którym zamocowany jest przetwornik, aby twoja wypowiedź nie została przekazana innym uczestnikom rozgrywki. Aby zapewnić maksymalną przejrzystość przekazu, mikrofon współpracuje z układem redukcji hałasu, dzięki czemu twój głos zawsze będzie słyszalny czysto i wyraźnie.

Podczas dynamicznych akcji, bardzo ważnym elementem jest możliwość szybkiego i łatwego dostępu do regulacji głośności. Prawa słuchawka wyposażona jest w wygodne w użyciu pokrętło, za pomocą którego w intuicyjny sposób zmienisz poziom głośności – bez straty czasu na szukanie pilota wbudowanego w przewód. Funkcjonalność modelu Game One zwiększa możliwość współpracy z wieloma platformami. Słuchawki wyposażone są w wymienne przewody, kompatybilne z komputerami PC i Mac, konsolami, smartfonami i tabletami.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie gamingowe
Impedancja (Ω) 50Ω
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz)
15 - 28000 / 50 - 16000 Hz
Zniekształcenia THD < 0,1%
Czułość mikrofonu (dB/V) -38 dB V/Pa
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 108 dB
Długość przewodu 3 m
Konstrukcja Otwarta
Złącze 2 x 3,5 mm
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Nie
OGÓLNE
Waga 300 g
Sennheiser

GSP 350

Najlepsze gry pozwalają przenieść się na całkowicie nowy poziom emocji związanych z komputerowymi rozgrywkami. Ale żeby w pełni docenić to, co zapewniają najnowsze produkcje, potrzebujesz doskonałych słuchawek. Takich jak Sennheiser GSP 350.

 • Najwyższej jakości dźwięk Dolby 7.1 Surround Sound
 • Profesjonalny mikrofon z redukcją szumów
 • Kształtowanie brzmienia zgodnie z oczekiwaniami
 • Oprogramowanie kontroli dźwięku dookólnego
 • Intuicyjna kontrola głośności w prawym nauszniku
 • Poduszki wokółuszne zrobione z pianki z efektem pamięci, gwarantujące najlepszą w swej klasie izolację akustyczną oraz wysoki komfort użytkowania
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Najlepsze gry pozwalają przenieść się na całkowicie nowy poziom emocji związanych z komputerowymi rozgrywkami. Ale żeby w pełni docenić to, co zapewniają najnowsze produkcje, potrzebujesz doskonałych słuchawek. Takich jak Sennheiser GSP 350.

Ten zamknięty model wokółuszny dosłownie przenosi użytkownika do wirtualnego świata. Dzięki intuicyjnemu w obsłudze modułowiSurround USB słuchawki dostarczają niewiarygodny dźwięk 7.1 Dolby Surround. Moduł ten współpracuje z komputerami PC i gwarantuje całkowicie nowy poziom realizmu. Użytkownik może szybko przełączać się pomiędzy trybem stereo i Dolby 7.1, a specjalne oprogramowanie umożliwia dopasowanie charakterystyki brzmienia do oczekiwań gracza lub uruchomionej gry. Do dyspozycji użytkownika są cztery ustawienia: GRA, ESPORT, MUZYKA, WYŁĄCZONY.

W uzyskaniu spektakularnych efektów dźwiękowych pomaga także sama konstrukcja słuchawek. Poduszki wokółuszne wypełnione są pianką z efektem pamięci. Dzięki temu idealnie dopasowują się do kształtu głowy i tworzą szczelną izolację akustyczną. Chroni ona przed przedostawaniem się do uszu dźwięków z zewnątrz. Teraz można w pełni skupić się na grze.

Model GSP 350 zapewnia także najwyższy komfort użytkowania. Luksusowo wykończone nauszniki zostały opracowane przy wykorzystaniu efektów badań nad ergonomią ludzkiego ucha. W efekcie zapewniają maksymalną wygodę nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Dalszą poprawę komfortu użytkowania przynosi pałąk nagłowny, który skutecznie rozkładając ciężar słuchawek pozwala całkowicie zapomnieć o ich obecności.

Komunikację z innymi graczami ułatwia zintegrowany ze słuchawkami mikrofon. Wyposażony w układ redukcji szumów perfekcyjnie redukuje odgłosy otoczenia, gwarantując czystość i wyrazistość brzmienia mowy. Mikrofon jest także wygodny w obsłudze – wystarczy unieść wysięgnik, na którym jest zamocowany, aby go wyciszyć.

Funkcjonalność słuchawek zwiększają wymienne przewody. Opcjonalne kable umożliwiają podłączenie GSP 350 do komputera Mac, konsoli do gier, smartfona lub tabletu.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie podróżne
Impedancja (Ω) 150 Ω (tryb aktywny),
45 Ω (tryb pasywny)
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz)
17 - 23000 / 100 - 10000 Hz
Zniekształcenia THD < 0,5%
Poziom ciśnienia akustycznego SPL SPL (dB) 109 dB
Czułość mikrofonu (dB/V) –44 dB V/Pa
Długość przewodu 1,4 m
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Tak
Aktywna tłumienie hałasu Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga 225 g
Sennheiser

GSX 1000

Sennheiser GSX 1000 jest zaawansowanym wzmacniaczem słuchawkowym. Został opracowany pod kątem oczekiwań wymagających graczy i zapewnia niespotykane dotychczas doznania akustyczne. Urządzenie współpracuje z komputerami PC i Mac.

 • Autorski dekoder dźwięku przestrzennego
  (7.1 Sennheiser Binaural Rendering Engine)
 • Zbudowany z wysokojakościowych materiałów
 • Niezależne regulacje dla gier i komunikacji
 • Sidetone – regulacja głośności głosu użytkownika
 • Wbudowany korektor z 5 ustawieniami fabrycznymi
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Sennheiser GSX 1000 jest zaawansowanym wzmacniaczem słuchawkowym. Został opracowany pod kątem oczekiwań wymagających graczy i zapewnia niespotykane dotychczas doznania akustyczne. Urządzenie współpracuje z komputerami PC i Mac.

O wyjątkowości urządzenia decydują dwa rozwiązania – Sennheiser Binaural Rendering Engine oraz przełomowy algorytm 7.1 Virtual Surround – które gwarantują niezwykle przestrzenne brzmienie. Obsługę w czasie rzeczywistym ułatwiają dotykowy panel LED oraz aluminiowy pierścień. Do zmiany głośności wystarczy delikatnym ruch palcem. Wygodę użytkowania zwiększa także brak konieczności instalowania sterowników. Dodatkowo gracz może zapamiętać nawet cztery konfiguracje, aby uzyskać szybki dostęp do ulubionych trybów. Funkcjonalność urządzenia zwiększa wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy. Dzięki niemu GSX 1000 może stać się sercem systemu nagłośnieniowego. Wzmacniacz umożliwia regulację barwy dźwięku i pogłosu, a także zapewnia precyzyjną kontrolę nad dźwiękiem gier i toru komunikacji. Przewidziano 5 ustawień fabrycznych: Story, music, eSports, Off/neutral. Korzystanie z urządzenia uprzyjemniają także zastosowane ułatwienia. Czerwone wskazania na czarnym tle przygasają, co eliminuje ryzyko rozpraszania uwagi użytkownika. Wystarczy jednak zbliżyć dłoń, aby podświetlenie stało się intensywniejsze. Dodatkowym ułatwieniem jest regulacja Sidetone, za pomocą której można określić poziom głośności głosu użytkownika. Dzięki temu bez rozłączania przewodów można przełączać się pomiędzy systemem głośnikowym i słuchawkami.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszne
Przeznaczenie podróżne
Impedancja (Ω) 150 Ω (tryb aktywny),
45 Ω (tryb pasywny)
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz)
17 - 23000 / 100 - 10000 Hz
Zniekształcenia THD < 0,5%
Poziom ciśnienia akustycznego SPL SPL (dB) 109 dB
Czułość mikrofonu (dB/V) –44 dB V/Pa
Długość przewodu 1,4 m
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Tak
Aktywna tłumienie hałasu Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga 225 g
Sennheiser

GSX 1200 PRO

Wzmacniacz słuchawkowy opracowany z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach gier komputerowych. Wyposażony w przełomowe rozwiązanie, 7.1 Virtual Surround Algorithm, jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników komputerów PC i Mac. Precyzyjną kontrolę dźwięku zarówno gier, jak i komunikacji, umożliwia niezależna regulacja.

 • Autorski dekoder dźwięku przestrzennego (7.1 Sennheiser Binaural Rendering Engine)
 • Zbudowany z wysokojakościowych materiałów
 • Niezależne regulacje dla gier i komunikacji
 • Sidetone – regulacja głośności głosu użytkownika
 • Chat Link – bezpośrednie połączenie ze sobą do 8 wzmacniaczy, bez wprowadzania opóźnienia w sygnale
Przejdź na stronę produktu
Opis / Dane techniczne

Wzmacniacz słuchawkowy opracowany z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach gier komputerowych. Wyposażony w przełomowe rozwiązanie, 7.1 Virtual Surround Algorithm, jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników komputerów PC i Mac. Precyzyjną kontrolę dźwięku zarówno gier, jak i komunikacji, umożliwia niezależna regulacja. Wykorzystując specjalny przełącznik można bez potrzeby rozłączania przewodów odtwarzać dźwięk za pomocą głośników lub słuchawek. Dalsze korzyści użytkowe przynosi gotowość do pracy przy zespołowych rozgrywkach. Wystarczy połączyć przewodowo do ośmiu egzemplarzy GSX 1200 PRO, aby zagwarantować ciągłość komunikacji i możliwość kontrolowania rozmów przychodzących i wychodzących.

Obsługę ułatwia także konstrukcja wzmacniacza. Dotykowy panel z czerwonymi diodami otoczony jest przez aluminiowy pierścień, umożliwiający zmianę poziomu głośności. Gdy użytkownik nie zmienia żadnych ustawień, diody przygasają, dzięki czemu nie odwracają uwagi gracza. Po zbliżeniu dłoni do urządzenia automatycznie zostaje przywrócona maksymalna jasność podświetlenia. Dodatkowym ułatwieniem jest regulacja Sidetone, za pomocą której można określić poziom głośności głosu użytkownika. Dzięki temu bez rozłączania przewodów można przełączać się pomiędzy systemem głośnikowym i słuchawkami.

Funkcjonalność urządzenia zwiększa wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy. Dzięki niemu GSX 1000 może stać się sercem systemu nagłośnieniowego. Wzmacniacz umożliwia regulację barwy dźwięku i pogłosu, a także zapewnia precyzyjną kontrolę nad dźwiękiem gier i toru komunikacji. Użytkownik może również zwiększać poziom głośności głośników efektowych w stosunku do głośników przednich i tylnych.

DANE TECHNICZNE
Typ wokółuszna
Przeznaczenie podróżne
Impedancja (Ω) 150 Ω (tryb aktywny),
45 Ω (tryb pasywny)
Pasmo przenoszenia (słuchawki / mikrofon) (Hz)
17 - 23000 / 100 - 10000 Hz
Zniekształcenia THD < 0,5%
Poziom ciśnienia akustycznego SPL (dB) 109 dB
Czułość mikrofonu (dB/V) –44 dB V/Pa
Długość przewodu (m) 1,4 m
Konstrukcja Zamknięta
DODATKOWE FUNKCJE
Odłączany przewód Nie
Składanie Tak
Aktywne tłumienie hałasu Tak
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
OGÓLNE
Waga 225 g

Salony sprzedaży

Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań
Poznań
Sopot
Szczecin
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Wrocław