Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Otwarte słuchawki wokółuszne HD 559 są idealną propozycją dla melomanów, którzy oczekują optymalnego połączenia wszechstronności i jakości do korzystania z domowej rozrywki. Wykorzystując autorskie przetworniki Sennheisera oraz konstrukcję E.A.R. (Ergonomic Acoustic Refinement) słuchawki zapewniają wysokiej jakości, naturalny dźwięk. Już w chwilę po założeniu HD 559 na głowę i włączeniu odtwarzania dźwięk muzyki dociera wprost do uszu słuchacza z całą swoją mocą.

Zastosowane rozwiązania sprawiają, że nie będziesz chciał rozstawać się z HD 559. Wszystko dlatego, że na nowo będziesz odkrywał całą swoją muzyczną kolekcję. Ułatwi ci to komfortowa konstrukcja słuchawek. Duże, wymienne poduszki nauszników otoczone są miękkimi kołnierzami, które znacząco podwyższają wygodę użytkowania. Dzięki temu nawet podczas długich sesji odsłuchowych nie poczujesz zmęczenia, cały czas rozkoszując się fantastycznym dźwiękiem.

Żywotność modelu HD 559, podobnie jak HD 579 i HD 599, zwiększa odłączany przewód o długości 3 m. Nawet po jego przypadkowym uszkodzeniu nie trzeba wymieniać całych słuchawek, aby móc rozkoszować się swoją ulubioną muzyką.

Dane techniczne
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Domowe
Impedancja (Ω) 50
Pasmo przenoszenia (Hz) 14 - 26 000
Zniekształcenia (%) < 0.2 %
Długość przewodu (m) 3m
Konstrukcja Nie
Złącze 6,3 mm (Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław