Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Otwarte słuchawki HD 579 to wyrafinowana konstrukcja, która zapewniając dźwięk zbliżony do tego, jaki zapewniają high-endowe modele, dostarcza niemal audiofilską jakość brzmienia. Ze swoją wokółuszną konstrukcją z dużymi muszlami i miękkimi poduszkami oferują niezrównany komfort użytkowania.

W modelu HD 579, podobnie jak w pozostałych konstrukcjach z nowej serii 5, projektanci połączyli wysoką jakość dźwięku z perfekcyjnym wykonaniem i wygodą użytkowania. Dzięki temu z łatwością zanurzysz się w fantastycznym brzmieniu muzyki, jednocześnie ciesząc się komfortem słuchania bez cienia zmęczenia. Podstawą naturalnego, czystego dźwięku są zaawansowane przetworniki oraz autorska konstrukcja E.A.R. (Ergonomic Acoustic Refinement), która kieruje sygnał audio wprost do uszu użytkownika.

Ze swoją otwartą konstrukcją, słuchawki HD 579 wkraczają do świata akustycznej doskonałości. Przestrzenność odtwarzanego dźwięku pozwala cieszyć się muzyką tak, jakbyśmy słuchali jej za pomocą zestawów głośnikowych. Dodając do tego detaliczne, zrównoważone brzmienie otrzymujemy pejzaż muzyczny, którego chcesz słuchać i słuchać.

Pełnowymiarowa konstrukcja HD 579 pozostawia mnóstwo przestrzeni na komfort. Duże muszle z miękkimi, wymiennymi poduszkami i szeroki pasek nagłowny niemal dosłownie pozwalają zanurzyć się na wiele godzin z muzyce. Idealnym dopełnieniem komfortowej konstrukcji jest nowoczesne wzornictwo z szarą stylistyką i matowymi metalicznymi detalami.

Dane techniczne
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Domowe
Impedancja (Ω) 50
Pasmo przenoszenia (Hz) 15 - 28 000
Zniekształcenia (%) < 0.2 %
Długość przewodu (m) 3m
Konstrukcja Nie
Złącze 6,3 mm (Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław