Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Słuchawki HD 569 są prawdziwie wszechstronną konstrukcją. Dzięki swojej wokółusznej, zamkniętej konstrukcji z jednej strony gwarantują fantastyczny dźwięk, z drugiej zapewniają wygodę użytkowania, bez ryzyka zakłócania spokoju innym domownikom.

Zaawansowane przetworniki w połączeniu z konstrukcją E.A.R. (Ergonomic Acoustic Refinement), która kieruje sygnał audio wprost do uszu użytkownika, dostarczają bogaty, czysty i mocny bas oraz naturalny dźwięk pozostałych zakresów. Zamknięta, wokółuszna konstrukcja odizolowuje od zewnętrznego hałasu, pozwalając całkowicie zanurzyć się w odtwarzanej muzyce. Całość dopełnia wspaniała scena dźwiękowa.

Model HD 569 równie doskonale sprawdza się w domu, jak i poza nim. Niewielka waga, bardzo dobre wyważenie, a przede wszystkim doskonałe wyprofilowanie słuchawek sprawiają, że nawet podczas wielu godzin słuchania muzyki nie odczuwa się zmęczenia. Wygodę użytkowania zwiększają wymienne przewody. 3-metrowy idealnie sprawdza się w domu, ułatwiając podłączenie słuchawek do sprzętu audio-wideo. Poza domem fantastycznym rozwiązaniem jest 1,2-metrowy przewód z wbudowanym 1-przyciskowym zdalnym sterowaniem i mikrofonem. Rozwiązanie to pozwala m.in. zarządzać połączeniami telefonicznymi.

Dane techniczne
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Domowe
Impedancja (Ω) 23
Pasmo przenoszenia (Hz) 10 - 28 000
Zniekształcenia (%) < 0.2 %
Długość przewodu (m) 3m / 1.5m
Konstrukcja Nie
Złącze 3,5 mm (Mini Jack), 6,3 mm (Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Nie

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław