Marka: Sennheiser

HD 4.50 BTNC

Sennheiser HD 4.50 BTNC

Sennheiser HD 4.50 BTNC to unikalna konstrukcja, która bardzo sprawnie łączy charakterystyczne dla Sennheisera, czyste i pełne precyzji brzmienie, ze swobodą użytkowania, jaką zapewnia bezprzewodowa konstrukcja oraz mocą aktywnego tłumienia hałasu NoiseGard. Połączenie jakości wykonania z multifunkcyjnym charakterem konstrukcji zapewnia wysoki komfort odsłuchu, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek masz na to ochotę.

Sennheiser HD 4.50 BTNC to przede wszystkim efektywne połączenie aktywnego i pasywnego tłumienia hałasu. Pierwszą zaporę stanowią tu: zamknięta konstrukcja słuchawek oraz wygodne, głębokie nauszniki, które doskonale dopasowują się do kształtu głowy i stanowią skuteczne zaplecze dla systemu NoiseGard.

Sennheiser HD 4.50 BTNC


Ten efektywny system aktywnego tłumienia hałasu – autorskie rozwiązanie marki Sennheiser – zapewnia komfortowe warunki odsłuchowe niezależnie od tego, jaki poziom hałasu panuje w otoczeniu. Eliminuje szumy zostawiając nas z doskonale wytłumionym tłem dla ciepłego, czystego i precyzyjnego brzmienia o wyraźnie zdefiniowanych zakresach tonalnych i wysokiej plastyce przekazu brzmieniowego.

Sennheiser HD 4.50 BTNC to również hybrydowa konstrukcja, pozwalająca na nawet 25 godzin słuchania (19 przy włączonym aktywnym tłumieniu) w trybie bezprzewodowym. Szybkie ładowanie z pomocą złącza USB/Micro USB umożliwia naładowanie słuchawek nawet w 2 godziny, natomiast przemyślane mocowanie przewodu audio  sprawia, kabel (z pozłacanym złączem Mini Jack) nie wypadnie ze słuchawki, nawet, jeśli przypadkowo za niego pociągniemy.

Zastosowany system NFC pozwala sparować je z urządzeniem mobilnym w kilka sekund, natomiast Bluetooth 4.0 z aptX sprawia, że za każdym razem uzyskamy wysokiej jakości brzmienie o paśmie przenoszenia 18-22 000 Hz. Dźwięk jest czysty, klarowny i realistyczny. Głęboka podstawa stanowi doskonałą przeciwwagę dla wyraźnych wysokich zakresów. Całość dopełniają średnie tony, które w jasny sposób definiują przestrzeń.

Efektywny system tłumienia w połączeniu zapewnia wysoki komfort również podczas rozmów telefonicznych. Czuły mikrofon wychwytuje każdą głoskę wypowiadanych przez nas słów, natomiast multifunkcyjny przycisk sterowania pozwala odbierać i kończyć rozmowy telefoniczne oraz np. wybierać numer, z którego dokonano ostatniego połączenia, natomiast umieszczona obok dioda LED informuje o przychodzących połączeniach.

Specyfikacja Sennheiser HD 4.50 BTNC

Impedancja (Ω)18 Ω
Pasmo przenoszenia (Hz)18-22 000 Hz
Zniekształcenia (%)<0.5%
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówTak
Sterowanie + mikrofonTak
Waga kg0.238

Opinie o Sennheiser HD 4.50 BTNC

4.5
Ocena:
Średnia ocen: 4.5

(2 oceny)

 • 5 1
 • 4 1
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

2 opinie

 1. Laik

  Ocena:
  Ocena: 4
  Głównym atutem tych słuchawek jest ich cena uważam że odpowiednia względem jakości ponieważ są fajnie wykonane i przyjemnie nosi się je na głowie. Posiadają aktywny system redukcji hałasu co w słuchawkach w tym przedziale cenowy jest rzadkością. Sennheisery mają także podłączenie kablowe jeżeli bateria która jest w stanie pracować dwadzieścia godzin się rozładuję to super opcja. Natomiast za te pieniądze nie można mieć wszystkiego uważam że trochę poszli na skróty i słuchawki jak dla mnie grają dość płasko bez żadnych fajerwerków ale ogólnie model warty uwagi.
 2. Lucek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Zawodowe słuchawki

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: