Marka: Sennheiser

MOMENTUM M2 IEBT

Sennheiser M2 IEBT

Seria Momentum słynie z wysokiej jakości dźwięku. Model M2 IEBT kontynuuje chlubną tradycję marki, legendarne brzmienie zamykając w formie dokanałowych słuchawek bezprzewodowych, które umiejętnie łączą jakość bezprzewodowej transmisji z unikalnym designem i wygodą użytkowania.

Seria Momentum zdobyła uznanie bezkompromisowym podejściem do jakości brzmienia. Model M2 IEBT jest tego najlepszym przykładem. Szerokie pasmo przenoszenia 15 – 22 000 Hz pozwala odtworzyć nawet najdrobniejszy szczegół sygnału audio, natomiast kodek Qualcomm aptX gwarantuje wysoką jakość transmisji audio (z wykorzystaniem technologii AAC) w warunkach bezprzewodowej komunikacji.

Efekt to czyste, zrównoważone i bogate w akcenty brzmienie, które zaskakuje realizmem i dbałością o detal. Brzmienie jest mocne, podkreślone niskie tony a średnie i wysokie tony pełne przestrzeni i wyrazu.

Momentum M2 IEBT wyposażone zostały w układ NFC, pozwalający na szybkie sparowanie z źródłem dźwięku, wygodne sterowanie oraz mikrofon, wbudowane w pałąk szyjny. Takie rozwiązanie znacznie usprawnia sterowanie wyjątkowo lekkim urządzeniem i podnosi jakość komunikacji, na przykład podczas rozmowy telefonicznej.

Z miejsca uwagę przykuwają wysokiej jakości materiały, z których wykonano słuchawki. Tworzywa są elastyczne i wytrzymałe a cała konstrukcja zaskakuje lekkością (jedynie 53 gramy!) i wygodą użytkowania, współgrającymi z klasą reprodukcji dźwięku, którego odsłuch na jednym ładowaniu może wynieść nawet 10 godzin. 

Wszystko to sprawia, że decydując się na bezprzewodowe, dokanałowe słuchawki z serii Momentum zyskujemy unikalną charakterystykę urządzenia, które równie dobrze sprawdzi się podczas domowego odsłuchu muzyki, jak i w trakcie dynamicznej jazdy na rowerze czy podczas porannego joggingu.

Specyfikacja Sennheiser MOMENTUM M2 IEBT

Pasmo przenoszenia (Hz)15 - 22 000
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.053

Opinie o Sennheiser MOMENTUM M2 IEBT

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: