Marka: Sennheiser

GSX 1200 PRO

Sennheiser GSX 1200 PRO

Wymagający miłośnicy gier komputerowych oczekują doskonałego dźwięku przestrzennego. Możliwość usłyszenia najdrobniejszego szmeru niejednokrotnie decyduje o zwycięstwie w rozgrywkach. Właśnie z myślą o nich Sennheiser stworzył wzmacniacz słuchawkowy GSX 1200 PRO. Wyposażony w przełomowe rozwiązanie, 7.1 Virtual Surround Algorithm, jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników komputerów PC i Mac.

Precyzyjną kontrolę dźwięku zarówno gier, jak i komunikacji, umożliwia niezależna regulacja. Wykorzystując specjalny przełącznik można bez potrzeby rozłączania przewodów odtwarzać dźwięk za pomocą głośników lub słuchawek. Dalsze korzyści użytkowe przynosi gotowość do pracy przy zespołowych rozgrywkach. Wystarczy połączyć przewodowo do ośmiu egzemplarzy GSX 1200 PRO, aby zagwarantować ciągłość komunikacji i możliwość kontrolowania rozmów przychodzących i wychodzących.

Sennheiser GSX 1200 PRO


Obsługę ułatwia także konstrukcja wzmacniacza. Dotykowy panel z czerwonymi diodami otoczony jest przez aluminiowy pierścień, umożliwiający zmianę poziomu głośności. Gdy użytkownik nie zmienia żadnych ustawień, diody przygasają, dzięki czemu nie odwracają uwagi gracza. Po zbliżeniu dłoni do urządzenia automatycznie zostaje przywrócona maksymalna jasność podświetlenia. Dodatkowym ułatwieniem jest regulacja Sidetone, za pomocą której można określić poziom głośności głosu użytkownika. Dzięki temu bez rozłączania przewodów można przełączać się pomiędzy systemem głośnikowym i słuchawkami.

Funkcjonalność urządzenia zwiększa wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy. Dzięki niemu GSX 1000 może stać się sercem systemu nagłośnieniowego. Wzmacniacz umożliwia regulację barwy dźwięku i pogłosu, a także zapewnia precyzyjną kontrolę nad dźwiękiem gier i toru komunikacji. Użytkownik może również zwiększać poziom głośności głośników efektowych w stosunku do głośników przednich i tylnych.

 

Dane techniczne:

Pasmo przenoszenia 1,5-48000 Hz
Złącza Jack 3,5 mm (słuchawkowe), Jack 3,5 mm (mikrofonowe), 3,5 mm (głośnikowe), mini-USB, 2,5 mm (chat interface A, B)
THD, całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,005 %
Przewód połączeniowy 1,2 m (przewód USB), 2,0 m (przewód Chat)
Impedancja słuchawek   16 – 150 Ω
Max. napięcie wyjściowe  1 V RMS @ 10 kΩ
Obsługiwane częstotliwości próbkowania

7.1: 44.1 kHz @ 16 bit
7.1: 48.0 kHz @ 16 bit
2.0: 44.1 kHz @ 16 bit
2.0: 48.0 kHz @ 16 bit
2.0: 96.0 kHz @ 24 bit
1.0: 16.0 kHz @ 16 bit

Standard USB

2.0 USB Full Speed & 1.0 USB Audio

Wymiary opakowania 143 x 70 x 139 mm
Waga produktu z opakowaniem 413 g

 

Specyfikacja Sennheiser GSX 1200 PRO

Opinie o Sennheiser GSX 1200 PRO

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: