Marka: Bang & Olufsen

BEOSOUND 1 (srebrny) - OUTLET

Outlet

Bang & Olufsen BEOSOUND 1

Beosound 1 jest przenośnym głośnikiem Wi-Fi, który emitując dźwięk w zakresie 360 stopni gwarantuje niesamowitą elastyczność podczas odsłuchu. Urządzenie zapewnia krystalicznie czysty dźwięk i niezwykle emocjonujące wrażenia akustyczne w średniej wielkości pomieszczeniu.

Bang & Olufsen BEOSOUND 1

Zaawansowana technologia akustyczna

Muzyką warto się dzielić, a dzięki autorskiej technologii Acoustic Lens można cieszyć się niemal dookólnym dźwiękiem, który jest zaskakująco głośny i zróżnicowany. Nie ma znaczenia, gdzie ustawisz Beosound 1, system głośnikowy zawsze wypełnia każdy zakątek pokoju ciepłym, bogatym dźwiękiem.

Doskonały pod każdym kątem

Wykonany z precyzyjnie obrobionego aluminium, Beosound 1 zachwyca jedynym w swoim rodzaju wyglądem, nieporównywalnym z żadnym innym domowym głośnikiem bezprzewodowym. Kompaktowa stożkowa konstrukcja i gładkie, błyszczące powierzchnie z łatwością dopasowują się do wystroju domowego wnętrza, zamieniając każde miejsce w idealną przestrzeń.

Bang & Olufsen BEOSOUND 1

Zasilany bateriami i gotowy do akcji

Zabierz muzykę ze sobą. Dzięki wbudowanej baterii Beosound 1 jest przenośnym głośnikiem, który może towarzyszyć ci w kuchni i w salonie, na zewnątrz na balkonie lub wszędzie tam, gdzie odbywa się impreza. Jedno ładowanie zapewnia energię na 12 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki.

Razem brzmi lepiej

Beosound 1 jest częścią Connected Speakers, prostego i funkcjonalnego sposobu strumieniowania muzyki w całym domu przy użyciu technologii Chromecast lub AirPlay.

Bang & Olufsen BEOSOUND 1

Zrób więcej bez użycia rąk

Bang & Olufsen Beosound 1 obsługuje asystenta Google. Dzięki niemu możesz z łatwością cieszyć się muzyką w domu, sterując nią głosowo; możesz odtwarzać swoje ulubione nagrania, regulować poziom głośności, wyszukiwać informacje o odsłuchiwanej piosence, bez użycia rąk.

Możesz również zaplanować swój dzień, ustawić alarmy i sterować urządzeniami smart w całym swoim domu – wszystkie komendy wydając głosowo.

Bang & Olufsen BEOSOUND 1

*Asystent Google dostępny jest tylko w określonych krajach i językach.
*Google jest znakiem towarowym firmy Google LLC.

Specyfikacja Bang & Olufsen BEOSOUND 1 (srebrny) - OUTLET

Moc wzmacniacza1x Class D 20 W dla głośnika niskotonowego, 1x Class D 40 W dla głośnika pełnozakresowego
Pasmo przenoszenia35 – 24.300 Hz
WiFiTak
AirPlay 2Tak
BluetoothTak
PilotTak
Wymiary (S x W x G) mm162 x 327 x 162
Waga kg3.5
InneAirplay 2, Beolink Multiroom, Chromecast Built-In; BT 4.2, Wi-Fi/WLAN 802.11 a/b/g/n/ac (2.4GHz/5Ghz); Bang & Olufsen App, Beosound Essence Remote, Beomote One BT ; Przetworniki: 1 x 1.5” pełnozakresowy, 1 x 4” niskotonowy; Acoustic Lens Technology

Opinie o Bang & Olufsen BEOSOUND 1 (srebrny) - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: