Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

TEAC LP-R550USB

TEAC LP-R550USB to niezwykle wszechstronna konstrukcja, która w jednej obudowie łączy gramofon, magnetofon kasetowy, tuner FM/AM i odtwarzacz płyt kompaktowych. Całość dopełnia wbudowane nagłośnienie. Model ten idealnie sprawdza się w roli domowego systemu audio. Zwarta konstrukcja i kompaktowe rozmiary urządzenia sprawiają, że jest to także atrakcyjna propozycja do gabinetu lub biura.

LP-R550USB pozwala zapisać na srebrnym krążku praktycznie dowolny materiał dźwiękowy. Połóż płytę winylową na talerzu gramofonu (trzy prędkości: 33-1/3, 45, 78 obr./min., funkcja Auto-return), umieść czysty krążek CD-R lub CD-RW w napędzie CD i rozpocznij nagrywanie. Na płytach można nagrywać także muzykę z kasety magnetofonowej, tunera, a nawet źródła podłączonego do wejścia Aux.  

Do systemu audio LP-R550USB dołączony jest pilot zdalnego sterowania, a obsługę urządzenia ułatwia czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD. Funkcjonalność modelu zwiększają wyjścia słuchawkowe oraz USB. To drugie umożliwia zapisywanie na komputerze PC/Mac nagrań w praktycznych i wygodny w użyciu formatach MP3/WMA/PCM (w zależność od oprogramowania). Źródłem dźwięku może być m.in. gramofon, magnetofon, odtwarzacz CD, tuner.

Typ ramieniaKlasyczne
Odczyt płytyAutomatyczny
Prędkość obrotowa33 1/3, 45, 78
Wyjście USBTak
Pokrywa w komplecieTak
Wymiary (S x W x G) mm470 x 230 x 390
Inne11.0

Marka: TEAC

LP-R550USB

Cena promocyjna 1 999 zł Normalna cena 2 499 zł
/ sztuka
  • Typ ramienia: Klasyczne
  • Odczyt płyty: Automatyczny
  • Prędkość obrotowa: 33 1/3, 45, 78
  • Wyjście USB: Tak

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 100 zł

Sprawdź szczegóły

TEAC LP-R550USB to niezwykle wszechstronna konstrukcja, która w jednej obudowie łączy gramofon, magnetofon kasetowy, tuner FM/AM i odtwarzacz płyt kompaktowych.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: