Salon Top Hi-Fi

Dawno, dawno temu...

Początki były dość skromne. Zaczęliśmy ponad 20 lat temu, otwierając w 1994 roku niewielki sklep Top Hi-Fi w centrum Warszawy. Lokal był co prawda nieduży, jednak oferta szeroka, a nasza muzyczna pasja jeszcze większa, dlatego nowy sklep szybko zyskał popularność wśród fanów dobrego brzmienia, stając się jednym z ważniejszych miejsc na muzycznej mapie miasta.

Początki w innych miastach

Sukces, jaki odniósł warszawski sklep, zachęcił nas do stworzenia ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Otwierając każdą nową lokalizację dbamy o to, aby nasi klienci mieli pewność, że spotkają się tutaj z najwyższym standardem obsługi i zawsze będą mieli dostęp do wysokiej klasy sprzętu, który pozwoli sukcesywnie rozwijać ich pasję muzyczną.

Odwiedź nas, jesteśmy blisko

Wiemy, że dzisiaj melomani oczekują łatwego dostępu do bardzo szerokiej oferty. Dlatego dążymy do tego, aby być blisko Was. Już teraz naszą sieć tworzy 15 sklepów w 12 miastach Polski. W każdym z salonów możecie liczyć na pomoc doświadczonych ekspertów, w każdym możecie sprawdzić wybrany sprzęt w rzeczywistych warunkach – w profesjonalnie przygotowanych salach odsłuchowych.

Gwarantujemy jakość

W naszych salonach znajdziesz bardzo szeroką gamę sprzętu audio-video. Urządzenia, które oferujemy, to starannie wyselekcjonowana gama najlepszych światowych marek oraz wyjątkowych produktów, a wiele z nich znajdziesz tylko u nas. Poświęcamy wiele uwagi by urządzenia, które trafiają na półki naszych salonów, gwarantowały znakomite brzmienie, realizując szeroki zakres oczekiwań pod kątem funkcjonalności, designu oraz ceny.

Odwiedź nasze salony
mapa

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław