SYSTEMY MINI
I ALL-IN-ONE

 

Dobrej klasy zestawy głośnikowe, a także elektronika, potrzebują miejsca, aby je właściwie ustawić. Co zrobić, gdy priorytetem jest oszczędność miejsca? Postawić na system mini!

Sprzęt, powinien idealnie wpasować się w charakter wnętrza, w którym będzie użytkowany. Dlatego warto zwrócić uwagę na warianty kolorystyczne, wzornictwo, jakość wykonania i indywidualne możliwości ustawienia sprzętu w pomieszczeniu. Czy będzie to miejsce na półce, pośród książek, z pewnością uda sie znaleźć odpowiednie urządzenie.

Systemy mini od dawna nie ustępują funkcjonalnością "dużym" zestawom audio. Przodują w tym urządzenia takie jak PianoCraft MCR-N470D. Z powodzeniem umilą czas muzyką płynącą z krążka CD, radia internetowego, urządzenia przenośnego z Bluetooth lub AirPlay, czy też z dysku USB. Można również podłączyć telewizor albo konsolę, a obsługa odbywa się za pomocą smartfonu lub tabletu, tak na wypadek, gdybyś nie miał pod ręką pilota.

W niektórych wypadkach w grę wchodzą tylko systemy All-in-One mieszczące sie w jednej obudowie. Doskonałe do gabinetu, biura, kuchni. Świetnie wyglądają na półce lub biurku i oferują wszystko to co ich nieco więksi bracia, poza możliwością dowolnego rozstawienia głośników.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o systemach z funkcjonalnością sieciową? Skontaktuj się z naszymi #EkspertamiDobregoBrzmienia w jednym z 19 salonów na terenie całej Polski. Zaprezentujemy ci istniejące rozwiązania i w prosty oraz przystępny sposób wyjaśnimy, jak to działa. Słuchanie muzyki na dobrym sprzęcie dorzucamy do każdej wizyty gratis!