Marki: Rotel, PSB Speakers

A11 Tribute + Alpha T20

As low as 4 799 zł Regular Price 6 598 zł i
/ komplet
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5048 zł

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 240 zł

Sprawdź szczegóły

 

Rotel A11 Tribute

W przypadku modelu Rotel A11 Tribute mamy do czynienia ze wzmacniaczem zintegrowanym klasy AB o mocy 50 W na kanał. Konstrukcja ta wyróżnia się tym, że powstała we współpracy z legendą inżynierii audio Kenem Ishiwatą jako hołd dla jego ponad 40-letniego dziedzictwa.

Rotel A11 Tribute

Owocna współpraca pomiędzy Kenem a zespołem konstruktorów Rotela pozwoliła wprowadzić wielokrotnie nagradzany model A11 na jeszcze wyższy poziom pod względem wydajności. Dzięki ulepszeniu komponentów i starannemu dostrojeniu wszystkich kluczowych układów udało się uzyskać bogatsze, bardziej ekspresyjne i realistyczne wrażenia dźwiękowe z wejść Bluetooth z kodekami aptX i AAC, czterech par złączy analogowych RCA oraz wbudowanego z myślą o fanach winyli przedwzmacniacza gramofonowego MM.

Zobacz pełny opis wzmacniacza Rotel A11 Tribute

PSB Speakers Alpha T20

Alpha T20 to wolnostojąca kolumna głośnikowa, która gwarantuje najwyższą jakość dźwięku spośród wszystkich modeli z nowej serii Alpha i z łatwością wypełnia dowolną przestrzeń bogatym, szczegółowym brzmieniem. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia z dziedziny akustyki, a także najbardziej zaawansowane przetworniki i obudowę. Ta całkowicie nowa konstrukcja wolnostojąca z serii Alpha wprowadza specjalnie opracowany głośnik niskotonowy (133 mm), który współpracuje z opatentowaną jednostką wysokotonową i referencyjną zwrotnicą, aby zapewnić potężniejszy i wyrazistszy dźwięk z doskonałym obrazowaniem. Z perfekcyjnie dopasowanym głośnikiem centralnym, model T20 jest idealnym punktem wyjścia do stworzenia wyrafinowanego systemu kina domowego.

PSB Speakers Alpha T20

Realistyczna akustyka

Zakres wysokotonowy obsługuje 19-milimetrowy tweeter z anodyzowaną kopułką aluminiową. Dzięki temu przetwornikowi możliwe było rozszerzenie odpowiedzi wysokich tonów poza zakres dotychczas dostępny w serii Alpha przy jednoczesnym obniżeniu zniekształceń i zapewnieniu detaliczności i czystości brzmienia. Podobnie jak wszystkie głośniki wysokotonowe w serii Alpha, jednostka zastosowana w T20 wykorzystuje chłodzenie ferrofluidem, aby zapewnić wysoką czułość i ograniczyć ryzyko kompresji dynamiki. Falowód umieszczony na froncie tweetera oraz umiejscowienie głośnika poniżej przetwornika niskotonowego pozwalają zapewnić doskonały dźwięk na i poza osią optymalnego odsłuchu.

Specyfikacja Rotel A11 Tribute + Alpha T20

A11 Tribute (czarny)
Moc wyjściowa2 x 50 W
Pasmo przenoszenia10Hz - 100kHz, ± 0.5dB; Phono Input: 20 Hz - 20k Hz, ± 0.5 dB
Stosunek sygnał/szum100 dB; Phono Input: 85 dB
Zniekształcenia THD< 0.03 % 20 Hz - 20 kHz at rated power
Wyjście słuchawkoweTak
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BTak
TransformatorToroidalny
Pobór mocy (max)160 W
Pobór mocy (standby)< 0.5 W
Wymiary (S x W x G) mm430 x 93 x 345
Waga kg6,85
Alpha T20 czarny
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa15 - 120
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy2 x 133 mm
Przetwornik wysokotonowy19 mm
Pasmo przenoszenia36-21,000 Hz
Skuteczność90dB
Częstotliwość podziału2,500Hz, L4
Wymiary (S x W x G) mm170 x 825 x 243
Waga kg11,9
Wersje wykończeniaCzarny, Orzech

Opinie o Rotel A11 Tribute + Alpha T20

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

  • 5 1
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

  1. Banan

    Ocena:
    Ocena: 5
    Cenię ten zestaw za tą witalność w dźwięku. Szukałem właśnie brzmienia „koncertowego”, dynamiki i namacalności. Ciężko było w kwocie jaką sobie założyłem (max 6 tys z odtwarzaczem CD). Wszystko co mi się podobało kosztowało co najmniej dwa razy więcej… Trafiłem w końcu na to połączenie i od razu ujął mnie rozmach tych małych kolumienek. Nakarmione watami z porządnego wydajnego pieca Rotela zagrały dokładnie tak jak chciałem. Do kompletu wleciał jeszcze odtwarzacz do kompletu Rotel CD11 Tribute. Jeden pilot, ten sam design, tutaj już nie kombinowałem. Zestaw gra pięknie. Dziękuję Top Hi-Fi za pomoc i nakierowanie na ten zestaw.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: