Yamaha MusicCast WXA-50 to wszechstronny wzmacniacz zintegrowany wyposażony w najnowsze funkcje sieciowe. Urządzenie obsługuje autorski system multiroom MusicCast i pozwala odtwarzać serwisy streamingowe (m.in. Spotify, Tidal, Deezer), radio internetowe oraz pliki muzyczne zgromadzone na dysku NAS. Model ten wyposażono także w AirPlay i Bluetooth, dzięki czemu możesz przesyłać dźwięk bezprzewodowo z urządzenia mobilnego.

Do WXA-50 wystarczy podłączyć kolumny głośnikowe, aby otrzymać nowoczesny system audio. Konstrukcja ta sprawdzi się nie tylko jako serce klasycznego zestawu stereo, ale także może być bazą dla zaawansowanych systemów instalacyjnych i multiroom. Atutem urządzenia jest moc wyjściowa, która wynosi 70W na kanał. Warto dodać, że wzmacniacz może dekodować pliki hi-res w rozdzielczości do 24-bit/192 kHz i odtwarza pliki DSD.

Na naszej stronie internetowej i w sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design dostępne są różnorodne zestawy ze wzmacniaczem Yamaha WXA-50, które teraz można nabyć w atrakcyjnych cenach.

Zestaw z Indiana Line Tesi 561

Uniwersalne pod kątem preferencji muzycznych połączenie zapewniające klarowne i ciepłe brzmienie. Dźwięk prezentowany jest w relaksujący sposób, dzięki czemu z łatwością można wgłębić się w muzyczne detale.

 • Świetny zestaw dla początkujących melomanów.
 • Dźwięk nasycony w całym paśmie z szybkim i mocnym basem.
 • Ponadczasowe wzornictwo wzmacniacza i stylistyka kolumn sprawiają, że takie połączenie z łatwością wkomponuje się w wystrój dowolnego wnętrza.

Dowiedz się więcej

Zestaw z Bowers & Wilkins 606 S2

System, który wypełni przestrzeń energicznym, dobrze poukładanym i zaskakująco przestrzennym brzmieniem z ponadprzeciętną w tym przedziale cenowym średnicą.

 • Fantastyczny wybór do małych i średnich pomieszczeń.
 • Najlepsze rezultaty otrzymujemy, będąc stosunkowo blisko kolumn.
 • Przetworniki z membranami Continuum, które pozwalają uzyskać realistyczne brzmienie i niesamowitą głębię.

Dowiedz się więcej

Zestaw z ELAC Debut Reference B6

Kolumny pozwalają wydobyć mnóstwo szczegółów z utworów, co jest rzadko spotykane przy tak kompaktowych konstrukcjach i w tym przedziale cenowym.

 • Atrakcyjne wykończenie.
 • Bardzo dobrze poradzi sobie w muzyce filmowej lub spokojniejszych gatunkach muzyki, takich jak m.in. jazz, folk czy muzyka klasyczna.
 • 25-milimetrowy przetwornik wysokotonowy z tekstylną kopułką i 165-mm głośnik niskotonowy z membraną z włókna aramidowego.

Dowiedz się więcej

Zestaw z Yamaha NS-IC400

Idealny wybór jeżeli nie mamy miejsca na umieszczenie klasycznych kolumn głośnikowych, a nadal chcielibyśmy wypełnić pomieszczenie emocjonującym brzmieniem.

 • Głośniki instalacyjne NS-IC400 bez problemu zamontujesz w suficie lub ścianie.
 • Dołączone do zestawu maskownice można pomalować, dostosowując je do koloru ściany.
 • Głośniki sprawdzą się w roli głośników głównych, jak i efektowych.

Dowiedz się więcej

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zobacz wszystkie przygotowane zestawy