JAK WYBRAĆ
STEREO

 

Znakomitą rzeczą jest dostęp do muzyki o wysokiej jakości. Zapewnia ona emocje i przywołuje wspomnienia, nie pozostając bez wpływu na nasze samopoczucie. O zakresie i głębi przeżycia decyduje rodzaj i jakość sprzętu.

Muzyki można słuchać wszędzie i za pomocą różnych urządzeń. Ale dlaczego mamy się ograniczać do dźwięków w tle, do skompresowanej muzyki i ograniczonej dynamiki? Głównym zadaniem muzyki jest być na pierwszym planie, zachwycać kompozycją, harmoniką, malować wyrazistą scenę muzyczną, a zadaniem sprzętu jest oddać słuchaczowi dokładnie to, co chciał przekazać artysta w studiu.

Zatem należy postawić sobie następujące pytanie: „może lepiej od razu zdecydować się na porządny sprzęt?”

Żadnych odtwarzaczy przenośnych, tanich soundbarów, tanich kin domowych w jednym kawałku czy głośniczków komputerowych! Produkty te nie zapewnią dotarcia do samego serca muzyki, ani nie pozwolą odkryć jej duszy. Poniżej przedstawimy kilka możliwych rozwiązań:


klasyczny system
wysokiej klasy

 

Standardowy system wysokiej klasy dla miłośnika muzyki (melomana) przeznaczony jest dla osoby, która lubi słuchać muzyki i planuje kolekcjonować nośniki audio, bądź już posiada kolekcję z lat młodzieńczych.

system z
funkcjonalnością
sieciową

 

Standardowy system wysokiej klasy dla miłośnika muzyki (melomana) przeznaczony jest dla osoby, która lubi słuchać muzyki i planuje kolekcjonować nośniki audio, bądź już posiada kolekcję z lat młodzieńczych.

dla ortodoksów
i audiofilów

 

Systemy przeznaczone dla powyższej grupy tworzą najbardziej wyrafinowane pod względem brzmieniowym i technicznym urządzenia. To aparatura dla osób, które szukają w muzyce absolutu. Przykładowe urządzenia używane do budowy takich systemów:

absolutne minimum,
gdy brakuje nam
w domu miejsca

 

Kiedy priorytetem jest oszczędność mejsca oszczędność miejsca,

Źródła
urządzenia wzmacniające
i głośniki

 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o systemach z funkcjonalnością sieciową? Skontaktuj się z naszymi #EkspertamiDobregoBrzmienia w jednym z 14 salonów na terenie całej Polski. Zaprezentujemy ci istniejące rozwiązania i w prosty oraz przystępny sposób wyjaśnimy, jak to działa. Słuchanie muzyki na dobrym sprzęcie dorzucamy do każdej wizyty gratis!