Dobór urządzeń do systemu audio nie jest łatwym zadaniem. Trzeba przy tym zwrócić uwagę na wiele różnorodnych cech każdego z komponentów, które mają później ze sobą współpracować. Ważne są m.in. takie aspekty jak brzmienie, funkcjonalność, komfort użytkowania, ale także wzornictwo i kolorystyka sprzętu audio. Odpowiednio dobrany zestaw zapewni nie tylko świetne brzmienie, ale będzie też doskonale prezentował się w pomieszczeniu odsłuchowym. Wśród zestawów oferowanych na tophifi.pl i w salonach sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design polecamy bliżej przyjrzeć się stereofonicznym „super duetom” stworzonym z komponentów audio marki Rotel i kolumn marki Bowers & Wilkins. Poniżej prezentujemy kilka wybranych zestawów.

Wszystkie zestawy audio składające się z urządzeń Rotela i Bowers & Wilkins objęte są rabatem 5% od cen online. Promocja obowiązuje zarówno przy zakupach online, jak i stacjonarnie – w salonach Top Hi-Fi & Video Design. Wystarczy w koszyku w naszym sklepie internetowym wpisać kod rabatowy „superduet”, a kupując zestaw w salonie powołać się na akcję.

A14 MKII + 603 S2 AE

Nowa generacja uznanego wzmacniacza A14 firmy Rotel wykorzystuje zaawansowany przetwornik cyfrowo-analogowy Texas Instruments, który pozwala na oddanie bogactwa szczegółów przetwarzanego sygnału audio. W połączeniu z kolumnami 603 S2 z jubileuszowej edycji Bowers & Wilkins, które zachwycają swoją elegancką stylistyką, uzyskamy naturalny dźwięk o zrównoważonej prezentacji z niezwykle precyzyjnymi i czystymi wysokimi tonami. Z głębi brzmienia tego zestawu będą zadowolone także osoby, które preferują nawet nieco głośniejsze słuchanie.

• Wzmacniacz stereo wyposażony jest w różnorodne złącza cyfrowe i analogowe, co pozwala na współpracę z wieloma popularnymi źródłami muzyki.

• Zestaw doskonale sprawdzi się także w większych pomieszczeniach.

• Szeroka scena dźwiękowa i dynamiczne brzmienie gwarantowane.

Łukasz, Top Hi-Fi & Video Design Rzeszów

KUP TERAZ

A11 Tribute + CD11 Tribute + 606 S2 AE

Jest to kompletny system stereofoniczny, który szczególnie przypadnie do gustu melomanom posiadającym bogatą kolekcję płyt CD. Wzmacniacz i odtwarzacz zostały odpowiednio zestrojone przez Kena Ishiwatę, który wzniósł brzmienie tego „duetu” Rotela na zupełnie nowy poziom. Dzięki znajdującemu się w komplecie zespołowi głośnikowemu z jubileuszowej serii 600, naszpikowanemu zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi, możemy cieszyć się pełnym detali dźwiękiem, niezależnie od tego, czy kolumny ustawimy na półce, czy specjalnych podstawkach.

• Rozdzielcze, szczegółowe brzmienie z niezwykle precyzyjnymi wysokimi tonami.

• Klasyczny system stereo z odtwarzaczem CD, doskonały przede wszystkim do mniejszych i średniej wielkości pomieszczeń.

• Wzmacniacz z wbudowanym modułem Bluetooth i obsługą kodeka aptX.

Marcin, Top Hi-Fi & Video Design Kielce

KUP TERAZ

RA-1572 MKII + 706 S2

Pracujący w klasie AB wzmacniacz Rotela, który znajduje się w tym zestawie, to niezwykle funkcjonalny komponent stereo. Obsłuży rozmaite zarówno cyfrowe, jak i analogowe źródła dźwięku, w tym także gramofon bez wbudowanego przedwzmacniacza. Z kolei model 706 S2 firmy Bowers & Wilkins to niezwykłe połączenie elegancji i wysokiej jakości brzmienia. Mimo kompaktowej konstrukcji ma on wystarczające parametry, aby wykorzystać go nawet w większych pomieszczeniach. „Super duet” dostępny jest w kilku różnych konfiguracjach kolorystycznych, co pozwala lepiej dopasować go do aranżacji pomieszczenia odsłuchowego.

• Obsługa standardu MQA i plików PCM w jakości do 32 bit/384 kHz.

• Duża różnorodność złączy na tylnym panelu – dostępne są m.in. wejścia Phono, XLR i złącze PC-USB.

• Obsługa standardu Bluetooth i kodeków aptX i AAC.

Rafał, Top Hi-Fi & Video Design Wrocław

KUP TERAZ

A11 Tribute + 607 S2 AE

Zestaw ten przeznaczony jest przede wszystkim do mniejszych pomieszczeń odsłuchowych. Doskonale sprawdzi się np. w prywatnym gabinecie czy sypialni. Dźwięk możesz odtwarzać bezprzewodowo ze swojego smartfona lub podłączyć do wzmacniacza dodatkowe źródło, np. odtwarzacz sieciowy lub odtwarzacz CD. We wzmacniaczu nie zabrakło także wejścia gramofonowego. Kolumny podstawkowe firmy Bowers & Wilkins oferowane w tym „super duecie” zapewniają zaskakująco potężne brzmienie. To m.in. zasługa unowocześnionych zwrotnic i wysokiej klasy przetworników elektroakustycznych.

• Wzmacniacz opracowany przy współpracy z Kenem Ishiwatą, prawdziwą legendą świata hi-fi.

• Obsługa streamingu przez Bluetooth z wykorzystaniem kodeka aptX lub AAC.

• Krystalicznie czyste i szczegółowe brzmienie z precyzyjnymi wysokimi tonami.

Mateusz, Top Hi-Fi & Video Design Katowice

KUP TERAZ

RA-1592 MKII + 703 S2

Taka konfiguracja idealnie nadaje się do nagłośnienia dużego pomieszczenia. Nie musisz nawet wykorzystywać dodatkowego urządzenia audio. Do bezprzewodowego odtwarzania muzyki wystarczy smartfon połączony przez Bluetooth. Masz jednak możliwość podłączenia np. odtwarzacza sieciowego czy też gramofonu bez wbudowanego przedwzmacniacza. Potężny wzmacniacz pracujący w klasie AB w połączeniu z 3-drożnymi podłogówkami marki Bowers & Wilkins sprawiają, że bas ożywa, a średnie i wysokie tony są zdumiewająco czyste i klarowne. Z tym „super duetem” nie umkną Ci żadne brzmieniowe niuanse w odtwarzanych nagraniach.

• Kolumny głośnikowe wykorzystujące innowacyjne rozwiązania techniczne opracowane przez inżynierów Bowers & Wilkins.

• Wzmacniacz wyposażony w rozmaite wejścia audio, w tym wejście Phono MM i zbalansowane wejścia XLR.

• Obsługa standardu MQA i plików PCM w jakości do 32 bit/384 kHz.

Sławek, Top Hi-Fi & Video Design Warszawa, Naruszewicza

KUP TERAZ

To nie wszystkie systemy stereo wykorzystujące komponenty Rotela i kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins. W ofercie Top Hi-Fi & Video Design znajdziesz wiele innych konfiguracji, nadających się zarówno do mniejszych, jaki i do większych pomieszczeń. Wybierając zestaw zamiast pojedynczych komponentów, kupujesz taniej.

ZOBACZ WSZYSTKIE ZESTAWY