NOWA SERIA 600

Dźwięk, który wciąga niczym fascynująca historia

Seria 600 odgrywa ważną rolę w portfolio produktowym Bowers & Wilkins. Jest dostępna w różnych swych wcieleniach od ponad 20 lat, będąc po serii 800 Diamond naszą najdłużej dostępną linią głośników. Nowa linia 600 sprawia, że z naszego 50-letniego dorobku w zakresie innowacji mogą teraz skorzystać zarówno miłośnicy muzyki, jak i filmów. Nasze głośniki używane są w największych na świecie studiach nagraniowych, co jest m.in. zasługą innowacji takich jak utytułowana membrana Continuum, którą zastosowano również w nowej serii 600. Ciesz się każdą chwilą za sprawą hipnotyzującej jakości dźwięku Bowers & Wilkins.

POZNAJ MODELE NOWEJ SERII 600:

Niesamowite emocje zarezerwowane dla wysokiej klasy kina domowego

Nasz zestaw 5.1-kanałowy pozwala otoczyć się legendarnym dźwiękiem o hipnotyzującej jakości. Wprowadzenie unikatowej technologii membrany Continuum zapewnia niczym niezakłócony przekaz, wyznaczając nowy wymiar słuchania muzyki i oglądania filmów w jakości Bowers & Wilkins. Ciesz się czystszym i głębszym dźwiękiem, który pochłonie Cię bez reszty.

Piękne, naturalne i angażujące brzmienie muzyki

Już od wielu dekad systemy stereo pozwalają w pełni zanurzyć się w ulubionej muzyce. Nowa seria 600 dostarcza melomanom najwyższej jakości dźwięk, który zapewnia m.in. unikatowa membrana Continuum. Opracowana i produkowana wyłącznie przez firmę Bowers & Wilkins, przejrzystością i precyzją przewyższa ikoniczną membranę z kewlaru. Przetwornik z membraną Continuum jest standardem we wszystkich modelach nowej serii i pozwala uzyskać niebywałą głębię oraz realizm brzmienia.

KLUCZOWE TECHNOLOGIE

Od 1966 r. opracowujemy unikalne rozwiązania techniczne, dążąc do uzyskania ideału wśród głośników. Dzięki najnowszym innowacjom z naszego dorobku technologicznego mogą korzystać zarówno miłośnicy muzyki, jak i filmów. Nowa seria 600 została wzbogacona o uhonorowaną wieloma nagrodami membranę Continuum, która w połączeniu z niezrównanym głośnikiem wysokotonowym Decoupled Double Dome zapewnia niesamowitą głębię i czystość dźwięku.

Przetwornik wysokotonowy Decoupled Double Dome

W nowej serii 600 projektanci zastosowali udoskonaloną i zmodernizowaną wersję głośnika wysokotonowego Decoupled Double Dome, z częstotliwością pierwszego break-upu sięgającą 38 kHz. Rezultat? Czysta i precyzyjna przestrzeń dźwiękowa, która pozwala docenić pełną głębię muzyki i jeszcze bardziej zwiększyć muzyczną jakość.

Membrana Continuum z zawieszeniem FST

Nasza innowacyjna membrana Continuum jest jedyną w swoim rodzaju konstrukcją. Rozwijana i udoskonalana na przestrzeni ośmiu lat znacząco przewyższa membranę kewlarową w jakości brzmienia średnich tonów, dzięki czemu muzyka naprawdę tętni życiem. Absolutny brak zakłóceń – tylko krystalicznie czysty dźwięk zakresu średniotonowego, który maksymalnie przybliża nas do w pełni naturalnego brzmienia.

Nowe celulozowe membrany niskotonowe

Nowa seria 600 wykorzystuje celulozowe membrany niskotonowe, które zapewniają łagodne i przewidywalne zachowanie w zakresie break-upu. Konstrukcja ta, będąca hybrydą membrany stosowanej w serii CM, uzupełniona została o nakładkę antyrezonansową z nowej linii 700 i wykorzystuje wywodzący się z serii CM układ napędowy z magnesem ferrytowym.

POZNAJ MODELE SERII 600

Gdy dźwięk dociera do nas z zachowaniem najwyższej przejrzystości i wybitnej jakości, każda chwila staje się niezwykłym przeżyciem. Bazując na 50 latach doświadczeń i innowacji, nowa seria 600 firmy Bowers & Wilkins została zaprojektowana z myślą o intensyfikacji głębi odbioru ulubionej muzyki i filmów. Kluczową zaletą głośników serii 600 jest zdolność przekazu czystych, niczym niezmąconych emocji – by w dowolnym momencie dźwięk współuczestniczył w ważnych chwilach życia.

603

Głośnik 603 firmy Bowers & Wilkins wypełni Twój dom krystalicznie czystym dźwiękiem. Flagowa i największa konstrukcja w całej serii, ta wolnostojąca kolumna głośnikowa zapewnia niesamowitą moc, precyzję i muzykalność dzięki zastosowaniu głośnika wysokotonowego Decoupled Double Dome, przetwornika średniotonowego FST z membraną Continuum oraz dwóch przetworników niskotonowych z celulozowymi membranami. Wypełnij swój dom wspaniałym dźwiękiem głośników Bowers & Wilkins.

606

Większy z dwóch podstawkowych modeli z nowej serii 600. Ustawiony na podstawce lub na półce, ten kompaktowy głośnik zapewnia niebywałą przejrzystość i tonalną czystość oraz niesamowity bas. To zasługa wysokotonowej kopułki Decoupled Double Dome i 165-milimetrowego przetwornika z membraną Continuum. Czysty dźwięk tej konstrukcji perfekcyjnie współgra z eleganckim wzornictwem 606, które podkreśla matowe wykończenie w czarnym lub białym kolorze, idealnie dopasowujące się do wystroju wnętrza.

607

Podstawkowa kolumna głośnikowa 607 zachwyca emocjonującym dźwiękiem i eleganckim, nowoczesnym wzornictwem. Mimo że jest to najmniejszy głośnik stereo tej serii, potrafi odtwarzać dźwięk z niezwykłą jakością Bowers & Wilkins. Membrana Continuum, rozwijana i udoskonalana przez osiem lat, a użyta po raz pierwszy we flagowych modelach serii 800 Diamond, teraz debiutuje w nowej serii 600, zapewniając czyste i precyzyjne środowisko akustyczne.

HTM6

W najnowszej odsłonie serii 600 projektanci połączyli modele HTM62 S2 i HTM61 S2 w jeden potężny głośnik, który zapewnia wybitną jakość dźwięku, porównywalną do modelu 603, oferując przy tym wygodne, niewielkie wymiary. U podstaw fantastycznych możliwości brzmieniowych HTM6 leży wyrafinowana technika głośnikowa. Jej kluczowym elementem jest membrana Continuum, tworząca niezwykle czyste środowisko akustyczne. HTM6 wyróżnia również wysokotonowy głośnik Decoupled Double Dome, który dzięki zmodernizowanej konstrukcji gwarantuje jeszcze lepsze parametry pracy.

Subwoofery

Nowa seria 600 firmy Bowers & Wilkins wypełni Twój dom krystalicznie czystym dźwiękiem. Gama subwooferów obejmuje trzy modele: od kompaktowego ASW608 aż do potężnego ASW610XP. We wszystkich projektanci zastosowali niezwykle wydajne, audiofilskiej klasy wzmacniacze Class D, które odwzorowując wszystkie detale brzmienia przyprawiają słuchaczy o dreszcze emocji. Każdy z subwooferów ma matowe wykończenie w czerni i bieli, perfekcyjnie dopasowane do innych modeli tej serii i umożliwiające harmonijne wkomponowanie w wystrój domowego wnętrza.