Audio Pro Business Audio Pro Business Audio Pro Business Audio Pro Business

W domowym salonie centralne miejsce często zajmuje nowoczesny telewizor, który dba o szczegółowy i naturalny obraz. Warto uzupełnić taki sprzęt odpowiedniej klasy nagłośnieniem. Tu z pomocą przychodzą aktywne głośniki od szwedzkiej marki Audio Pro. To uniwersalne, niezwykle funkcjonalne konstrukcje stworzone m.in. do odtwarzania dźwięku z telewizora w wysokiej jakości.

Audio Pro

A muzyki można słuchać z licznych serwisów strumieniowych, takich jak m.in. Spotify czy Tidal. Głośniki oferują także trzy sposoby na odtwarzanie dźwięku w systemie multiroom – AirPlay 2, Google Cast oraz autorskie rozwiązanie multiroom Audio Pro. Możesz podłączyć do nich także zewnętrzne urządzenia, takie jak np. odtwarzacz CD czy gramofon.

Kolumny głośnikowe A28, A38 i A48

Głośniki aktywne A28, A38 i A48 zostały opracowane z myślą o strumieniowaniu muzyki z urządzeń mobilnych i odtwarzaniu dźwięku z telewizora. Do wyboru są trzy modele – jeden podstawkowy i dwa podłogowe – które różnią się mocą i gabarytami. Każdy z nich jest świetną alternatywą dla soundbarów i pełnowymiarowych systemów stereo.

Kolumny nie potrzebują dodatkowej elektroniki, aby zapewnić wciągające brzmienie. Do telewizora podłączysz je wygodnie i szybko – za pomocą złącza HDMI z ARC lub wejścia optycznego. Co więcej, za pomocą wejścia analogowego możesz podłączyć do nich gramofon z wbudowanym przedwzmacniaczem.

Audio Pro Business

C20 - Doskonale wyposażony głośnik bezprzewodowy

Audio Pro Business

C20 to aktywny głośnik stereo – idealny do odtwarzania muzyki, jak i nagłośnienia telewizora. Znajdziemy tu nie tylko cyfrowe wejście optyczne, ale także złącze HDMI ARC. Może działać w pojedynkę, jak również w duecie z drugim egzemplarzem C20, aby uzyskać jeszcze szerszą scenę stereo.

Ponadto model ten ma wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, co pozwala na obsługę gramofonów typu MM pozbawionych tego elementu. Tym samym możesz cieszyć się analogowym brzmieniem bez potrzeby korzystania z dodatkowego sprzętu. Wartą uwagi funkcją jest też opcja restreamingu, dzięki której sygnał z podłączonego do głośnika gramofonu może być udostępniony dla innych głośników w ekosystemie multiroom.

Dodaj więcej basu

Miłośnicy mocnego basu mogą dodatkowo podłączyć do głośników zewnętrzny subwoofer. Audio Pro SW-5 i Audio Pro SW-10

Audio Pro Business

Zapraszamy do salonów

Odwiedź najbliższy salon Top Hi-Fi & Video Design i przekonaj się o możliwościach poszczególnych modeli Audio Pro. Każdy z naszych salonów wyposażony jest w salę odsłuchową, w której w komfortowych warunkach sprawdzisz, czy brzmienie danego urządzenia spotka się z Twoim gustem muzycznym.