Bowers & Wilkins Zeppelin – piękno dźwięku

Bowers & Wilkins
Diamond Days

Zapraszamy na odsłuchy kolumn Bowers & Wilkins z serii 800 Diamond

Seria 800 Diamond marki Bowers & Wilkins została opracowana dla wszystkich zwolenników bezkompromisowych rozwiązań zarówno w kwestii jakości dźwięku, jak i stylowego wzornictwa. Aby osobiście przekonać się o walorach modeli do niej należących, zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów Top Hi-Fi & Video Design i umówienia się na indywidualny odsłuch. Zadbamy o odpowiednio dobraną elektronikę oraz miłą atmosferę, a nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania.

Bowers & Wilkins Px7 S2
 

Diamond Days

Diamond Days, czyli dni otwarte w salonach Top Hi-Fi & Video Design, poświęcone kolumnom głośnikowym Bowers & Wilkins 800 D4, potrwają do końca stycznia 2023 roku. W tym czasie nie zabraknie ciekawych ofert rabatowych, stworzonych pod indywidualne potrzeby klientów planujących zakup tych wyjątkowych kolumn, w tym również wyjątkowo korzystnej oferty dotyczącej sprzedaży ratalnej.

Skorzystaj z rat 0%

Szczegóły u #EkspertówDobregoBrzmienia, dostępnych do Twojej dyspozycji w salonach stacjonarnych Top Hi-Fi & Video Design.

Px7 S2 - Duże przetworniki elektroakustyczne

Umów się na odsłuch

W celu potwierdzenia dostępności konkretnych modeli z serii 800 Diamond i zapisania się na odsłuchy, prosimy o kontakt z wybranym salonem
Top Hi-Fi & Video Design

Można to zrobić telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego.

Zadzwoń

lub wypełnij formularz.

: