Słuchawki z aktywną redukcją hałasu
Zapomnij o hałasie. Ciesz się muzyką.
 
Seria QuietPoint to słuchawki z systemem aktywnej redukcji hałasu ANC, które nawet w zatłoczonym, hałaśliwym środowisku pozwalają zanurzyć się w czystej, niczym nie zakłóconej muzyce. Zastosowany w nich autorski system ANC (Active NoiseCancelling) efektywnie redukuje hałas otoczenia. Dzięki tak wysokiej skuteczności, sięgającej nawet 95%, słuchawki z rodziny QuietPoint są idealne dla osób, które słuchają muzyki podczas podróży lub w pracy, np. w narażonym na nieustanny hałas biurze.
 
 
System aktywnej redukcji hałasu wykorzystuje dwa mikrofony wbudowane w muszle słuchawek. Wychwytują one szum otoczenia, który po obróbce przez układ elektroniczny odtwarzany jest w odwrotnej fazie, dzięki czemu zewnętrzny hałas zostaje skutecznie wytłumiony, a do uszu użytkownika dociera wyłącznie muzyka. Jeśli nie chcesz korzystać z redukcji hałasu, słuchawki serii QuietPoint mogą też pracować w konwencjonalnym, pasywnym trybie.
 
ANC700BT
 
Bezprzewodowe słuchawki z ANC i obsługą high-res audio
 
ATH-ANC700BT to bezprzewodowy model, którego funkcjonalność zwiększa układ redukcji hałasu (ANC). System ANC skutecznie (nawet w 90 proc.) ogranicza szum tła, zachowując oryginalne brzmienie nagrania. Wysoką jakość dźwięku zapewniają zaawansowane przetworniki oraz kodek Qualcomm® aptX™. Wybierając przewodowe połączenie można cieszyć się prawdziwym dźwiękiem high-res.
 
Muzyka non-stop przez 25 godzin
Do zalet ATH-ANC700BT należy również bardzo długi czas pracy. Wbudowany akumulator pozwala korzystać ze słuchawek non-stop przez 25 godzin, z włączonym trybem ANC i Bluetooth. Po wyłączeniu ANC ten czas wydłuża się do 30 godzin. Wygodę użytkowania słuchawek zwiększa bardzo łatwa obsługa. Fizyczne przyciski oraz dotykowy panel pozwalają sterować odtwarzaniem muzyki, regulować poziom głośności, a także odbierać i prowadzić połączenia telefoniczne.
MSR7 / MSR7NC
Wyjątkowe brzmienie i styl
Słuchawki ATH-MSR7 to jedna z pierwszych konstrukcji obsługujących dźwięk hi-res. Zaawansowane membrany z łatwością odwzorowują gęsty sygnał audio, roztaczając przed użytkownikiem piękny pejzaż muzyczny. Wysokiej jakości materiały i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że słuchawki te spełnią oczekiwania szerokiej grupy użytkowników – od wymagających melomanów, aż do podróżujących ludzi biznesu (wersja z aktywną redukcją hałasu).
 
 
ANC70
 
Idealna propozycja dla aktywnych miłośników muzyki
 
ATH-ANC70 są idealnym rozwiązaniem dla miłośników muzyki, którzy często podróżują lub po prostu chcą cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem bez względu na miejsce, w którym przebywają. Dzięki 40-mm przetwornikom i aktywnej redukcji hałasu (ANC) te zamknięte słuchawki skutecznie odizolowują słuchacza od szumu z zewnątrz i gwarantują wysokiej jakości dźwięk – z mocnym basem, detaliczną średnicą, przejrzystymi sopranami i precyzyjną oraz szeroką sceną dźwiękową.
Wygodna obsługa
Wysoka jakość brzmienia idzie w parze z wygodą użytkowania. Wbudowany moduł, łączący zdalne sterowanie i mikrofon, pozwala sterować odtwarzaniem muzyki, a także prowadzić rozmowy telefoniczne. Charakteryzujący się wysoką czułością mikrofon wbudowany jest w muszlę słuchawki, co zwiększa wyrazistość i głośność mowy i rozwiązuje problem szumu, który może pojawiać się w konstrukcjach z mikrofonem zintegrowanym z przewodem.
ANC50is
 
Odizoluj się od dźwięków otoczenia
 
ATH-ANC50iS to słuchawki z rodziny QuietPoint®, który podobnie jak pozostałe konstrukcje z tej serii wyposażony jest w układ aktywnej redukcji hałasu (ANC). Dzięki niemu ATH - ANC50iS skutecznie redukują hałas przedostający się do wnętrza słuchawek. W połączeniu z wysoką jakością dźwięku i odłączanym przewodem z wbudowanym mikrofonem/zdalnym sterowaniem model ten idealnie sprawdza się w roli wszechstronnych słuchawek.
 
40 godzin pracy w trybie aktywnym
Komfort użytkowania ATH-ANC50iS zwiększają grube poduszki nauszne, które tworzą dodatkową barierę odizolowującą od dźwięków otoczenia. W połączeniu z ANC gwarantuje to czystą przyjemność słuchania muzyki. Układ aktywnej redukcji hałasu zasilany jest przez baterię AAA, która zapewnia energię na 40 godzin pracy. Po wyczerpaniu się energii słuchawki mogą działać w trybie pasywnym.
 
ANC40BT
 
Uwolnij się od hałasu. Bezprzewodowo
 
Zmęczony ciągłym hałasem i dźwiękami atakującymi Cię na każdym kroku? Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth z autorskim system aktywnej redukcja hałasu ATH - ANC40BT będą doskonałym remedium na otaczającą Cię rzeczywistość.
 
Idealne do treningu sportowego
 
Specjalna konstrukcja nauszników sprawia, że słuchawki pewnie i stabilnie trzymają się w uchu podczas aktywności fizycznej. Wymienne wkładki silikonowe umożliwiają idealne dopasowanie do własnych preferencji. Ze słuchawkami ATH - ANC40BT przesuniesz granice swoich możliwości.
 
Intuicyjne i wygodne sterowanie
 
ATH-ANC40BT oferują pełną swobodę działania w bezprzewodowym świecie. Ergonomicznie umiejscowiona bateria i zdalne sterowanie z mikrofonem pozwalają w łatwy sposób zarządzać odtwarzaniem muzyki i prowadzić rozmowy telefoniczne, a także włączać aktywną redukcję hałasu. Wydajny akumulator zapewnia energię na 24 godziny pracy.
 
ANC33is
 
Piękny dźwię, bez hałasu z zewnątrz
 
Douszne słuchawki ATH-ANC33iS są doskonałym wyborem dla melomanów, którzy często przebywają w miejscach o dużym natężeniu hałasu i nawet wtedy nie chcą rozstawać się ze swoją ulubioną muzyką. Aktywny system QuietPoint® blokuje do 90% hałasu z zewnątrz, a 13-milimetrowe przetworniki dostarczają dynamiczny, emocjonujący dźwięk. Słuchawki dostarczane są z miękkimi wkładkami dousznymi oraz specjalnymi piankowymi końcówkami.
 
Wygodne sterowanie odtwarzaniem muzyki
ATH-ANC33iS wyposażone są we wbudowany pilot zdalnego sterowania z mikrofonem, pozwalający odbierać/kończyć i prowadzić rozmowy telefoniczne, a także zarządzać odtwarzaniem muzyki. Energię do działania systemu redukcji hałasu zapewnia pojedynczy akumulator (AAA). Zastosowanie niezależnego systemu zasilania pozwala pracować również w systemie pasywnym – w przypadku rozładowania się akumulatora, wyłącza się jedynie system redukcji hałasu.