Marka: Yamaha

MusicCast RX-S602

Yamaha MusicCast RX-S602

Yamaha MusicCast RX-S602 - nowoczesny sieciowy amplituner AV typu slim z systemem MusicCast i radiem cyfrowym DAB/DAB+

Yamaha MusicCast aktualizacja - AirPlay 2, Spotify Connect, Google Asystent

Amplituner RX-S602 to konstrukcja stworzona z myślą o tych użytkownikach, którzy potrzebują wszechstronnego urządzenia audio, które jednak dzięki mniejszym gabarytom, można ustawić w dowolnym miejscu, także na niewysokiej półce szafki RTV. Dzięki obsłudze radia cyfrowego DAB/DAB+ amplituner jest już przygotowany na przyszłe przejście z analogowej transmisji radiowej na cyfrową.

Sukcesor RX-S601D został przez japońskich inżynierów wyposażony w nowe możliwości. RX-S602 daje swojemu właścicielowi nowe funkcje poprawiające wygodę użytkowania oraz jakość doświadczania dźwięku. Przede wszystkim pojawiła się możliwość zastosowania głośników bezprzewodowych Yamaha MusicCast 20 lub Yamaha MusicCast 50 jako tylnych głośników efektowych w zestawach kina domowego oraz bezprzewodowego subwoofera MusicCast Sub 100 (funkcja MusicCast Surround).

Yamaha MusicCast Surround

Amplituner kina domowego Yamaha MusicCast RX-S602D jak sama nazwa wskazuje jest sercem domowego środowiska MusicCast. Systemu multiroom, który daje Ci szereg możliwości: dzięki MusicCast możesz bezprzewodowo przesłać dźwięk z RX-S602D do każdego innego urządzenia MusicCast w Twoim domu. Teraz w łatwy sposób wypełnisz każde pomieszczenie w domu swoją ulubioną muzyką, a dwuzakresowy moduł Wi-Fi zadba o stabilne i szybkie połączenie między komponentami systemu. Zobacz pełną listę produktów Yamaha MusicCast, które możesz połączyć z RX-S602.

Yamaha MusicCast

Dwukierunkowy Bluetooth powoduje, można nie tylko wysyłać muzykę np. ze swojego telefonu do RX-S602, ale także wysłać bezprzewodowo muzykę z RX-S602 na dowolne urządzenie Bluetooth, np. słuchawki czy głośnik bezprzewodowy.

MusicCast RX-S602 oferuje dostęp do gigantycznych bibliotek muzycznych serwisów streamingowych takich jak Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz i wiele innych. Wbudowanie tych serwisów w samo urządzenie sprawia, że telefon pełni funkcję pilota do wyboru utworów. Resztą zajmuje się RX-S602 a Ty możesz w tym czasie korzystać w pełni z telefonu (np. dzwonić i odbierać rozmowy) bez obciążania transferu i baterii wysyłką danych do amplitunera.

Możliwości wideo zamknięte w obudowie RX-S602 są równie imponujące. Zwraca uwagę wprowadzenie systemu HDR (High Dynamic Range), w 3 najpopularniejszych standardach: HDR10, Dolby Vision oraz Hybrid Log Gamma. Amplituner obsługuje w pełni format 4K Ultra HD (4K/60p, 4:4:4) - dodatkowo przeskaluje obraz niższej rozdzielczości do formatu 4K! Amplituner dysponuje pięcioma złączami HDMI® (4 wej./1 wyj.), w tym wyjściem z kanałem zwrotnym ARC (oraz eARC, które zostanie uruchomione za pomocą przyszłej aktualizacji oprogramowania) i sterowaniem CEC.

RX-S602D obsłuży dźwięk z plików muzycznych wysokiej rozdzielczości (z DSD do 11.2 MHz i FLAC  włącznie). Port USB do podłączenia pamięci przenośnych ułatwi dostarczenie wspomnianych plików do amplitunera. Mp3 również jest obsługiwane. Urządzenie oferuje możliwość wyboru częstotliwości sieci Wi-Fi (2.4 lub 5 GHz), podłączenie kolumn frontowych w bi-ampingu oraz funkcję Virtual Presence Speaker, dzięki której możemy przy zastosowaniu tylko 5 kolumn możemy uzyskać przestrzenny dźwięk 7.1-kanałowy. Konfigurację amplitunera przeprowadzisz w łatwy sposób dzięki aplikacji AV Setup Guide, a pomiaru akustyki pomieszczenia dokona autorski system YPAO (do amplitunera dołączony jest mikrofon pomiarowy).  

 • 5-kanałowy dźwięk przestrzenny 95 W na kanał (6 Ω, 1 kHz, 0,9% THD, 1 kanał sterowany)
 • Obsługa systemu multiroom MusicCast – bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku z amplitunera i podłączonych do niego urządzeń oraz odbieranie muzyki z innych źródeł
 • MusicCast Surround - możliwość połączenia bezprzewodowo z subwooferem i głośnikami tylnymi
 • Funkcje sieciowe – łatwy dostęp do internetowych serwisów muzycznych i radia internetowego
 • Spotify Connect dla darmowych kont
 • Współpraca z asystentem głosowym Google
 • Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth, AirPlay – bezprzewodowa muzyka ze smartfona i tabletu
 • AirPlay 2 – wysyłaj muzykę do wielu urządzeń MusicCast jednocześnie
 • Wyjście Bluetooth - możliwość wysłania dźwięku z amplitunera na słuchawki lub głośniki Bluetooth
 • HDMI® (4 wej. / 1 wyj.) z pełną obsługą 4K Ultra HD z 4K60p (4:4:4), HDCP2.2, HDR Video (HDR10, Dolby Vision, HLG)
 • Skalowanie wideo do 4K z wejścia HDMI®
 • HDMI® z ARC (Audio Return Channel) i eARC (przyszłą aktualizacją oprogramowania) oraz funkcje SCENE i HDMI CEC dla łatwiejszej obsługi kilku urządzeń jednocześnie
 • Funkcja Virtual Presence Speaker – 7-kanałowy dźwięk przestrzenny nawet z tylko 5 podłączonymi głośnikami
 • Odtwarzanie plików high-res audio (DSD, FLAC, WAV, AIFF, Apple Lossless) oraz odtwarzanie bez pauz (gapless playback)
 • Cyfrowy port USB na przednim panelu do podłączenia pamięci USB
 • YPAO™ – optymalizacja dźwięku umożliwiająca automatyczne skonfigurowanie głośników
 • Łatwa obsługa z poziomu aplikacji AV Controller i MusicCast Controller
 • 17 programów dźwięku przestrzennego DSP z możliwością regulacji oraz tryb 3D
 • Funkcja bi-amp
 • Tryb ECO obniżający zużycie energii o 20%

MusicCast – cały dom zanurzony w muzyce

Yamaha MusicCast to system, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki między kompatybilnymi z nim urządzeniami. Wszystko odbywa się za pomocą domowej sieci Wi-Fi i jest banalnie proste w obsłudze – wystarczy aplikacja MusicCast Controller. Co więcej, każdy z domowników może w tym samym czasie słuchać innej muzyki, niezależnie od pozostałych użytkowników systemu, czyli np. w pokoju dziecięcym mogą być odtwarzane bajki dla dzieci, w kuchni audiobook, a w gabinecie muzyka sprzyjająca koncentracji.

MusicCast Surround – bezprzewodowy subwoofer i głośniki tylne

RX-S602 oferuje możliwość bezprzewodowego połączenia z głośnikami tylnymi w systemie kina domowego. Wystarczy sparować amplituner z głośnikiem strumieniowym MusicCast 50 lub MusicCast 20 i można cieszyć się niesamowitym przestrzennym dźwiękiem bez kłopotliwych w ukryciu kabli. Przekształcenie salonu w salę kinową jest prostsze niż kiedykolwiek! Co więcej, również subwoofer możesz połączyć z amplitunerem bezprzewodowo - model MusicCast SUB 100

Serwisy streamingowe z muzyką 

Amplituner RX-S602 może czerpać z zasobów wielu serwisów strumieniowych m.in. Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz czy Napster. Dzięki temu użytkownik ma do swojej dyspozycji praktycznie nieograniczoną bibliotekę plików muzycznych, która codziennie sukcesywnie się powiększa, ponieważ każdego dnia są do nich dodawane nowe albumy.

Spotify Connect dla darmowych kont

Do tej pory właściciele urządzeń audio mogli korzystać z bezpłatnego Spotify tylko w jeden sposób – streamując muzykę z telefonu za pomocą Bluetooth – ponieważ usługa Spotify Connect była dostępna tylko dla właścicieli kont Premium. Teraz użytkownicy darmowej wersji Spotify mogą odtwarzać muzykę bezpośrednio na urządzeniach Yamaha MusicCast. Twój telefon nie będzie marnował baterii, a Ty możesz dzwonić/odbierać połączenia bez przerywania odtwarzania!

Dowiedz się więcej o tym jak korzystać ze Spotify Connect na urządzeniach Yamaha MusicCast.

Współpraca z asystentem głosowym Google

Najnowsza aktualizacja oprogramowania zapewnia wsparcie Actions on Google dla wszystkich urządzeń Yamaha MusicCast – dzięki temu zyskujemy możliwość głosowej obsługi urządzeń Yamaha za pomocą Asystenta Google. Dzięki sterowaniu głosowemu uwalniamy się od konieczności sięgania po smartfon lub tablet, aby móc cieszyć się swoją ulubioną muzyką. Możemy teraz głosowo włączać, wyłączać urządzenia, regulować ich głośność, zmieniać źródła czy łączyć urządzenia w grupy odtwarzające jednocześnie tę samą muzykę.

Sprawdź, co potrafią Yamaha MusicCast i Asystent Google – przeczytaj poświęcony temu artykuł.

Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth, Airplay – bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze smartfona lub tabletu

Wbudowany w amplituner moduł Wi-Fi gwarantuje ogromne możliwości bezprzewodowego zasilania MusicCast RX-S602 muzyką ze źródeł przenośnych. Wystarczy połączyć amplituner do domowego routera, aby uzyskać dostęp do opisanych powyżej serwisów strumieniowych, muzyki przechowywanej na dysku komputera, czy lokalnego serwera NAS. Brak routera nie jest problemem. W takim przypadku można przesłać muzykę za pomocą unikalnej funkcji Wireless Direct. Pozwala ona bezpośrednio przesyłać muzykę ze smartfona lub tabletu korzystając z funkcji Music Play w aplikacji AV Controller. Wszechstronność amplitunera MusicCast RX-S602 zapewnia moduł Bluetooth m(w wersji 4.2), który służy do bezprzewodowego odtwarzania muzyki ze smartfonów i innych urządzeń kompatybilnych z tą technologią. Projektanci zoptymalizowali również układ Yamaha Compressed Music Enhancer, który sprawia, że muzyka wyróżnia się żywą, naturalną jakością dźwięku – nawet w przypadku przesyłania skompresowanej muzyki Bluetoothem. Listę zalet MusicCast RX-S602 rozszerza obsługa AirPlay, dzięki której można bezprzewodowo odtwarzać nagrania z iPoda touch, iPhona oraz iPada, a także z komputerów Mac i PC z bibliotekami iTunes.

AirPlay 2 – wysyłaj muzykę do wielu urządzeń MusicCast jednocześnie

AirPlay 2 umożliwia wysyłania muzyki z produktów Apple do kilku urządzeń MusicCast jednocześnie (poprzednia wersja pozwalała tylko na połączenie 1:1 – jedno urządzenie Apple wysyła muzykę do jednego głośnika Yamahy). Teraz w każdym pokoju może grać inna muzyka lub ta sama w całym domu. O tym co gdzie gra, zdecydujesz na ekranie swojego iPhona/iPada/Maca – za pomocą Centrum Sterowania lub natywnej aplikacji Dom (Apple Home). Jeśli używasz Siri w urządzeniach Apple, teraz możliwe stanie się także głosowe sterowanie muzyką np. wywołanie głosowo utworów z serwisu Apple Music i odtworzenie ich na wybranym urządzeniu Yamahy.

Więcej o wszystkich funkcjonalnościach, które oferuje współpraca Yamaha MusicCast z AirPlay 2 dowiesz się z tego artykułu.

Bluetooth® Output

RX-S602D potrafi wysłać sygnał do dowolnego urządzania kompatybilnego z Bluetooth®. Dzięki temu rozwiązaniu, wędrówki po domu ze słuchawkami na głowie stają się możliwe, a na głośniku Bluetooth w sypialni możesz słuchać np. dźwięku z podłączonego do RX-S602 w salonie telewizora.

HDMI® (4 wej. / 1 wyj.) z pełną obsługą 4K Ultra HD z 4K60p (4:4:4), HDCP2.2, HDR Video (HDR10, Dolby Vision, HLG)

RX-S602 oferuje obsługuję najwyższej jakość wideo 4K Ultra HD dzięki wysokiej przepustowości na poziomie 4K60p. Złącza HDMI amplitunera obsługują HDCP 2.2 - cyfrowy standard ochrony praw autorskich.  RX-S602 obsługuje także HDR (High Dynamic Range) Video, w tym najnowsze standardy Dolby Vision, HDR10 i Hybrid Log Gamma. Specjalny układ poprawia jakość obrazu dzięki zwiększeniu szczegółowości w ciemnych i jasnych fragmentach obrazu. Dodatkowo urządzenie spełnia zalecenia dla producentów określone w wytycznych BT.2020 , dzięki czemu obsługuje szerszą gamę koloru. Ogromnym udogodnieniem wprowadzonym w modelu RX-S602 jest funkcja skalowania do 4K materiałów wideo przesyłanych za pośrednictwem HDMI®.

Yamaha MusicCast RX-S602

Skalowanie wideo do 4K video z wejścia HDMI®

Rozwój technologii AV przeprowadził miłośników kinowych wrażeń przez wiele formatów przenoszenia obrazu, zarówno analogowych jak i cyfrowych. DVD Vido oferuje obraz w rozdzielczości 480p, Blu Ray 1080p, podczas gdy znacząca większość nowych telewizorów obsługuje format 4K, który bezlitośnie obnaża braki w rozdzielczości. Inżynierowie Yamahy zawarli w RX-S602 układ, który podnosi rozdzielczość sygnału źródłowego do obecnego standardu, czyli wspomnianego 4K. Dzięki temu bogata kolekcja filmów ze starszych nośników zyska drugą młodość i będzie wyśmienicie wyglądać na nowoczesnych ekranach telewizyjnych.

HDMI® z ARC (Audio Return Channel) i eARC (przyszłą aktualizacją oprogramowania) oraz funkcje SCENE i HDMI CEC dla łatwiejszej obsługi kilku urządzeń jednocześnie

Kanał zwrotny ARC (Audio Return Channel) w złączu HDMI sprawia, że ścieżka audio „wraca” do amplitunera. Rozwiązanie to eliminuje konieczność osobnego łączenia tych urządzeń dodatkowym kablem audio.

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem są przyciski SCENE. Naciśnięcie któregoś z nich włącza zasilanie amplitunera AV i aktywuje przypisane do przycisku wejście źródłowe oraz tryb DSP. Użytkownik może przyporządkować przyciski dla różnych źródeł. Kolejne korzyści przynosi HDMI z funkcjonalnością CEC. W przypadku połączenia MusicCast RX-S602 z telewizorem kompatybilnym z CEC lub konsolą do gier, amplituner włączy się i wyłączy razem z telewizorem, a pilot do telewizora posłuży do kontrolowania głośności całego systemu lub poruszania się w menu konsoli. CEC umożliwia również zaawansowaną współpracę z innymi komponentami. Korzystając z pilota zdalnego sterowania do amplitunera można sterować odtwarzaniem, np. przeskakiwać do następnej/poprzedniej ścieżki lub zatrzymywać odtwarzanie.

* Wszystkie podłączone urządzenia muszą być kompatybilne z HDMI CEC. Nie wszystkie kompatybilne z CEC odtwarzacze i telewizory będą działały.

Funkcja Virtual Presence Speaker – 7-kanałowy dźwięk przestrzenny nawet z tylko 5 podłączonymi głośnikami

Virtul Presence Speaker sprawia, że system 5.1 brzmi jak 7.1. Ta funkcjonalność powoduje, że stosując mniejszy zestaw głośników można uzyskać przestrzenną scenę dźwiękową, dostępną tylko w bardziej rozbudowanych systemach. Dzięki temu Twoje kino domowe zagra jak 7.1 w pokoju, do którego mieści się tylko 5.1.

Odtwarzanie plików DSD, FLAC / WAV / AIFF i Apple Lossless oraz odtwarzanie bez pauz (gapless playback)

Wysokiej jakości obraz przetwarzany przez MusicCast RX-S602 idzie w parze z niezrównaną jakością dźwięku i brzmienia efektów dźwiękowych i muzyki. Amplituner obsługuje najnowsze formaty Hi-Res takie jak DSD (do 11.2 MHz), FLAC/WAV/AIFF (192 kHz/24 bity), a także Apple Lossless (96 kHz/24 bity). Zapewniają one studyjną jakość dźwięku w domowych warunkach. Praktycznym udogodnieniem jest funkcja odtwarzania bez pauz (gapless)*, która eliminuje przerwy pojawiające się pomiędzy utworami podczas odtwarzania ciągłych nagrań, np. koncertów.

*Kompatybilne z plikami WAV, FLAC i ALAC oraz wejściem z USB/PC/NAS.

Cyfrowy port USB na przednim panelu do podłączenia pamięci USB

Odtwarzanie materiałów multimedialnych z przenośnych źródeł umożliwia cyfrowy port USB. Umieszczony na przednim panelu RX-S602, ułatwia podłączenie zewnętrznych urządzeń, takich jak pendrive’y z plikami w formatach obsługiwanych przez amplituner.

YPAO™ – optymalizacja dźwięku umożliwiająca automatyczne skonfigurowanie głośników

YPAO™ to autorski system Yamahy, którego zadaniem jest dopasowanie dźwięk do warunków  akustycznych panujących w pokoju odsłuchowym. Specjalny układ elektroniczny generuje dźwięki różnej częstotliwości i o różnym natężeniu, jednocześnie zbierając dane za pomocą załączonego do RX-S602 mikrofonu, by na ich podstawie analizuje akustykę pomieszczenia. W kilka minut automatycznie zmieni parametry amplitunera tak, aby uzyskać optymalne brzmienie. To zupełnie tak, jakby Twój system został skalibrowany przez specjalistę.

Łatwa obsługa z poziomu aplikacji AV Controller i MusicCast Controller

Nawet najlepsze urządzenie staje się bezużyteczne, gdy użytkownik nie wie, w jaki sposób skorzystać ze wszystkich jego funkcji.  Amplitunerem Yamaha MusicCast RX-S602 oraz wszystkimi jego funkcjami można wygodnie sterować z poziomu aplikacji na iPoda, iPhona, iPada lub telefonów z Androidem. AV Controller oraz MusicCast Controller pozwalają  m.in. zmieniać głośność, włączać/wyłączać zasilanie, wskazywać źródło i tryb DSP, a także zarządzać wieloma innymi funkcjami środowiska MusicCast.

17 programów dźwięku przestrzennego DSP z możliwością regulacji oraz tryb 3D

Amplituner AV MusicCast RX-S602 wyposażony jest w różne programy dźwiękowe, korzystające z autorskiej technologii DSP. Dzięki nim w ułamku sekundy można zmienić akustykę pomieszczenia odsłuchowego tak, aby odwzorować rzeczywistą atmosferę, np. sali koncertowej lub klubu muzycznego. Korzystając z aplikacji AV Controller szybko dopasujesz parametry DSP do własnych oczekiwań w zależności od gatunku muzyki/filmu lub nastroju, jaki chcesz uzyskać.

Funkcja bi-amp

Ten amplituner AV wyposażony jest w funkcję bi-amping, zasilającą zakresy wysoko- i ni­skotonowy głośników frontowych (P, L) przez niezależne wzmacniacze.

Tryb ECO obniżający zużycie energii o 20%

Nowy tryb ECO Yamahy redukuje zużycie energii o ok. 20%. Można włączyć go z poziomu menu GUI.

* W porównaniu ze zużyciem energii, kiedy tryb ECO jest wyłączony (pomiar Yamahy).

 

Specyfikacja Yamaha MusicCast RX-S602

Ilość kanałów5.1
Moc wyjściowa95 W
Dekodery dźwiękuCinema DSP, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS HD Master Audio
Ilość trybów DSP17
3D VideoTak
4K VideoTak
Konwersja/Skalowanie wideoTak (HDMI do 4K)
HDMI (wej. / wyj.)4/1
Front HDMINie
Cyfrowe Optyczne (wej.)1
Cyfrowe Coaxial (wej.)2
Front USBTak
Wejście gramofonoweNie
Terminale głośnikoweZakręcane
Certyfikat DLNATak
Radio internetoweTak
Bezprzewodowy streamingYAMAHA AV CONTROLLER, AirPlay, Wi-Fi Direct, Bluetooth
Serwisy strumieniująceDeezer, Napster, Spotify, TIDAL
Tryb GAPLESS (bez pauz)Tak
Sterowanie aplikacjąTak
WiFiTak
Odtwarzane formaty plikówAAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
FLAC, WAV 192/24Tak
BluetoothTak
Zakresy radioweFM, DAB, Radio internetowe
Programator stacjiTak (do 40 stacji)
Automatyczna kalibracjaTak (YPAO)
Komendy makroTak (SCENE)
Pobór mocy (max)600 W
Pobór mocy (standby)0.1 W
Tryb ECOTak
Wymiary (S x W x G) mm435 x 111 x 327
Waga kg7.8

Polecane Produkty

Akcesoria do Yamaha MusicCast RX-S602

Opinie o Yamaha MusicCast RX-S602

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(7 ocen)

 • 5 7
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

7 opinii

 1. Grzegorz

  Ocena:
  Ocena: 5
  Witam.
  Produkt testuje drugi dzień.Gra to z Klipsch Reference 620
  Jak dla mnie rewelacja za tą cenę.Obsługa prosta nawet dla laika.
  Wszystko działa jak należy-serwisy internetowe,radio net...itd
  Aplikacja na telefon też fajna.
  Muzycznie jak dla mnie OK...stara kolekcja płyt CD odżyła na nowo-na razie nie wiem czego mam słuchać:)
  A, i polecam Top-Hifi...produkt dotarł na drugi dzień przy zakupie ratalnym.
 2. Dariusz

  Ocena:
  Ocena: 5
  Bardzo solidny amplituner od yamahy, nie jest to sprzęt z najwyższej półki, aczkolwiek trzyma założony poziom. Jednak ma jedną zaletę, która wybija go z pośród całej gamy sprzętów tego typu, która w obecnej sytuacji wręcz ratuje całą moją koncepcję na kino domowe w moim pokoju. Ta zaleta to jego wysokość, jest ona znacząco niższa od innych sprzętów i pozwala mi ona wpasować go we wnękę w komodzie co byłoby niemożliwe w "klasycznym" sprzęcie. Amplituner ma kilka ciekawych funkcji, najlepszą jest chyba mikrofon kalibracyjny, a na drugim miejscu tryby DSP. Warto się tym pobawić, jeśli ktoś lubi takie tematy ;p Sprzęt jest dość wydajny mocowo, spokojnie napędzi kino na dobrych monitorach, jak w moim przypadku.
 3. Yetii

  Ocena:
  Ocena: 5
  ŚWIETNY AMPLITUNER!
 4. Pomar

  Ocena:
  Ocena: 5
  Podstawową zaletą tego amplitunera jest jego wysokość, która jest zdecydowanie mniejsza od standardu, przy zachowaniu optymalnej mocy do mojego systemu AV. Teraz mieści mi się on na półkę, co rozwiązuje mi zasadniczy problem. Polecam!
 5. Jarek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Podstawową przewagą tego amplitunera względem innych jest fakt, że jest on o wiele mniejszy od swoich odpowiedników, co sprawia że można go schować tak aby nie był na pierwszy rzut oka widoczny. Posiada za to wszystkie funkcję, w tym dostęp do aplikacji Musiccast, tak jak inne amplitunery od Yamahy. Dźwiękowo również wypada całkiem nieźle, w tym maleństwie drzemie moc!
 6. Piotrek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Szukając systemu kina domowego do mojego niezbyt dużego pokoju dotarłem do jednego ze sklepów Top Hi-Fi, gdzie Panowie po wysłuchaniu moich oczekiwań polecili ten amplituner ze zgrabnym zestawem 5.1 Elaca. Okazało się to "strzałem w dziesiątkę". Za nieduże jeszcze kwoty zakupiłem sprzęt wykonany bardzo starannie i z bardzo dobrej jakości dźwiękiem. Amplituner posiada wszystko czego do szcześcia mi potrzeba, włącznie z funkcjami internetowymi. Rozmiar slim jest bardzo przydatny. Urządzenie nie przytłacza gabarytami, przy tym bez problemu nagłaśnia pomieszczenie. Bardzo duża ilość programów dzwieku przestrzennego bardzo przypadła mi do gustu. Przydatny jest także układ samokalibracji z mikrofonem, który dokładnie ustawił parametry głosników w pomieszczeniu. Gorąco polecam.
 7. Zbigniew

  Ocena:
  Ocena: 5
  Ten amplituner kina domowego ma jedną, zasadniczą przewagę nad resztą. Mianowicie nie wygląda on jak kombajn grając przy tym świetnie. Na półce prezentuje się idealnie, ponieważ jest dość niski przez co nie przytłacza całego wnętrza swoim rozmiarem. Do tego ma możliwość sterowania aplikacją co jest bardzo wygodne przy zmienianiu źródeł, włączaniu, wyłączaniu i sterowaniu głośnością dźwięku. Do tego ma świetny stosunek jakości do ceny, i widać że zostało w niego wpakowane sporo technologii ;) jak dla mnie, sprzęt na 5!

Do pobrania

Katalog

Test / Recenzja

News

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: