Marka: Yamaha

MusicCast Pianocraft MCR-N470D

Mini-wieża Yamaha MCR-N470D z serii PianoCraft z funkcjami sieciowymi, radiem cyfrowym DAB+ i systemem multi-room Yamaha MusicCast

Yamaha MusicCast MCR-N470D to najnowsza konstrukcja z utytułowanej serii PianoCraft. Model ten stanowi niezrównaną kombinację funkcji klasycznych mini-wież i nowoczesnych urządzeń sieciowych. Te pierwsze realizowane są poprzez połączenie w jednej, eleganckiej obudowie wysokiej jakości amplitunera stereo i odtwarzacza CD, a moduły Wi-Fi, Bluetooth, Airplay, obsługa radia cyfrowego DAB+ i kompatybilność z systemem multi-room  Yamaha MusicCast sprawiają, że MCR-N470D to urządzenie na wskroś nowoczesne.

Yamaha MusicCast


O wszechstronności modelu decyduje przede wszystkim kompatybilność z systemem Yamaha MusicCast, dzięki czemu urządzenie może zarówno wysyłać, jak i odbierać muzykę z innych urządzeń MusicCast, także tych zainstalowanych w innych pomieszczeniach w domu. Mini-wieżą (tak jak wszystkimi urządzeniami z rodziny Yamaha MusicCast) można również sterować z urządzenia mobilnego dzięki intuicyjnej, polskojęzycznej aplikacji MusicCast Controller. Dodatkową funkcjonalnością urządzeń MusicCast jest również technologia Bluetooth Output - możesz dzięki niej wysłać dźwięk z MCR-N470D do dowolnych słuchawek lub głośników Bluetooth, również innych producentów. Dowiedz się więcej o możliwościach systemu Yamaha MusicCast: www.MusicCast.pl

Yamaha MusicCast MCR-N470D

Ponadto model MusicCast MCR-N470D obsługuje Wi-FiAirPlay i Bluetooth, a tym samym umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze smartfonu, tabletu lub komputera. Wbudowane radio internetowe pozwoli Ci wybierać z tysięcy stacji radiowych z całego świata, obsługa serwisów Spotify, Tidal i Deezer z kolei daje dostęp do milionów utworów muzycznych na wyciągnięcie ręki. Dopełnieniem niemal nieograniczonych możliwości urządzenia jest wbudowany tuner cyfrowy DAB+, który łączy wysoką jakość dźwięku z funkcjonalnością zarezerwowaną wyłącznie dla techniki cyfrowej oraz kompatybilność z DLNA dzięki czemu MCR-N470D odtworzy pliki udostępnione w domowej sieci (np. z dysku komputera lub serwera NAS). Uniwersalność modelu zwiększają port USB, umożliwiający podłączenie przenośnych źródeł dźwięku, wyjście słuchawkowe oraz wejścia analogowe.

Yamaha MusicCast MCR-N470D

Wysoka jakość dźwięku i łatwość w odwzorowywaniu naturalnego brzmienia to przede wszystkim zasługa zastosowanych układów elektronicznych. Wchodzące w skład zestawu MCR-N470D kolumny głośnikowe NS-BP150 zapewniają niezwykle przestrzenny dźwięk i gwarantują oczekiwaną spójność w całym spektrum odtwarzanych częstotliwości. Dzięki specjalnej technologii VCCS firmy Yamaha kolumny zabezpieczono przed niepożądanymi wibracjami obudowy. Miłośnicy mocnego uderzenia mogą doposażyć swój system w zewnętrzny subwoofer – model MCR-N470D wyposażony jest w specjalne wyjście dla głośnika subniskotonowego.

Yamaha MusicCast MCR-N470D

Specyfikacja Yamaha MusicCast Pianocraft MCR-N470D

Polecane Produkty

Akcesoria do Yamaha MusicCast Pianocraft MCR-N470D

Opinie o Yamaha MusicCast Pianocraft MCR-N470D

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(8 ocen)

 • 5 8
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

8 opinii

 1. Tata Muminka

  Ocena:
  Ocena: 5
  Zestawik mały, ale wigoru mu nie brakuje. Fajnie działa ta cała funkcjonalność internetowa. Korzystamy z radia internetowego i tutaj baza stacji radiowych jest ogromna. Dodatkowo Spotify connect, działający na aplikacji spotify na smartfonie. W końcu nie przestaje grać muzyka jak ktoś do mnie dzwoni. Radio DAB+ zbiera ładnie stacje polskiego radia. Korzystam także z możliwości sparowania słuchawek bezprzewodowych po bluetooth. Korzystam ze słuchawek Audio-Technica M50xBT i dzięki Yamaszce mogę słuchać płyt CD na słuchawkach bezprzewodowych.
 2. Waldek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Świetny mini zestaw do sypialni. Piano Crafty cały czas trzymają poziom, a teraz oferują możliwości sieciowe. Gra tu super, aż dziw bierze, że te kolumny są takie malutkie. Sieciowe dodatki w postaci Music Cast zadowolą każdego użytkownika. Mamy radio internetowe, można odtwarzać pliki z dysków NAS po sieci, Tidal, Spotify, Qubuz, radio internetowe, radio FM, radio DAB+, dwukierunkowy bluetooth, więc można wysłać np. dźwięk z płyty CD na bezprzewodowe słuchawki- rewelacja. Jedyne czego nie ma ten model w stosunku do większego brata 670D, to wejście optyczne dla TV. Dodatkowo 3 lata gwarancji i voucher na Tidal HiFi na 3 miesiące- super!
 3. Leon

  Ocena:
  Ocena: 5
  Bardzo stylowy minizestaw. Szczotkowane aluminium naprawdę wygląda świetnie. Co do brzmienia - nie jestem audiofilem, ale jak dla mnie brzmi dobrze. Nie korzystam z pilota zupełnie, przestawiłem się na obsługę smartfonem. Gram głównie muzykę z pendrajwa, trochę strumienia (Tidal). Polecam w 100%.
 4. Marion

  Ocena:
  Ocena: 5
  Doskonały, w pełni funkcjonalny system w świetnej cenie z dołączonymi w zestawie głośnikami i przewodami głośnikowymi i pilotem. Zresztą, pilot obecnie wciąż leży w kartonie, ponieważ system jest obsługiwany z Musiccasta zainstalowanego na telefonie. Udało mi się skalibrować sprzęt w tej aplikacji w ciągu 10 minut, co oznacza że jest ona naprawdę prosta i intuicyjna. Sama aplikacji tłumaczy następne kroki, wystarczy tylko przeczytać i to zrobić krok po kroku. Widać, że bardzo udanie połączono w tym systemie tradycyjne brzmienie z nowoczesną funkcjonalnością ;)
 5. Adam

  Ocena:
  Ocena: 5
  Swoją Yamaszkę MCR-N470D kupiłem w kwietniu 2019 r. Generalnie jestem bardzo zadowolony - sprzęt ma naprawdę spore możliwości i opcje. Aplikacja Musiccasta po prostu mnie zachwyciła - sterowanie sprzętem z każdego zakątka mieszkania jest super. Naprawdę porządny dźwięk, "wgrane" fabrycznie serwisy muzyczne typu Spotify...Jeśli miałbym się do czegoś "przyczepić" to fakt, że wieża nie ma... budzika - skoro producent pomyślał o opcji sleep to czemu nie możliwości "wybudzenia" sprzętu? Najprostsze wieże za 300 zł mają zegar, a tu go zabrakło. Przydała by się także aktualizacja oprogramowania, uwzględniająca, jeśli nie polskie menu, to chociaż polskie znaki w nazwach plików, czy stacji radiowych. Tym niemniej bardzo polecam zakup sprzętu.
 6. Joey

  Ocena:
  Ocena: 5
  Wieża jest super. Spotify, bluetooth, radio internetowe wszystko na pokładzie i sterowanie z aplikacji. Jestem zadowolony z zakupu :-)
 7. Andrzej

  Ocena:
  Ocena: 5
  Z żoną szukaliśmy niedużego zestawu stereo do sypialni z funkcjami sieciowymi i możliwością odtwarzania płyt cd. Yamaha spełniała wszystkie wymagania a dodatkowo fajnie wygląda. Do zestawu dołączony jest pilot z którego tak naprawdę niewiele korzystamy bo i po co jak wszystkim można sterować swoim telefonem za pośrednictwem aplikacji musiccasta. Kolejną zaletą 470 jest to że gra detalicznie pomimo niskiego poziomu głośności co pozwala na wieczorny relaks przy ulubionych kawałkach. Aplikacja Spotify z której korzystamy działa szybko i jest czytelna, z radiem analogowym jak i internetowym także nie ma żadnych problemów. Zestaw stylowy z rewelacyjną funkcjonalnością polecam.
 8. Hank

  Ocena:
  Ocena: 5
  YAMAHA 470 to bardzo fajny kombajn. Urządzenie wszystko w jednym wzmacniacz, cd i odtwarzacz sieciowy. Łatwo sterowane za pośrednictwem aplikacji Musiccasta a i dodatkowo posiada zgrabnego pilota. Moje pomieszczenie które ma około 13 metrów idealnie nadaję się na 470 która gra bardzo ładnie szczegółowo z odzwierciedleniem wszystkich detali. Lubie słuchać także muzyki na słuchawkach, za pomocą 470 śmiało można wysłać na nie sygnał. Wykorzystuje go także jako polepszenie dźwięku z TV. Odnośnie funkcjonalności nie wiem co można by było mieć więcej. Polecam wszystkim.

Do pobrania

Katalog

Test / Recenzja

News

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: