Addon T3

Addon T3 to poręczny głośnik, który wyznacza nowe standardy dla przenośnych urządzeń audio. Dzięki intuicyjnej obsłudze, eleganckiemu wzornictwu, niesamowitej charakterystyce dźwięku i być może najlepszej żywotności baterii na rynku, T3 jest idealnym przenośnym głośnikiem, który oferuje znakomitą jakość dźwięku z czystymi wysokimi tonami oraz głębokim basem.

Outlet

Dźwięk, który możesz poczuć

Muzyka dostarcza najlepszych wrażeń, gdy możemy ją także poczuć, a nie tylko usłyszeć. Dlatego inżynierowie zoptymalizowali konstrukcję akustyczną modelu T3, aby uzyskać wspaniałą dynamikę, głęboki bas i obfitość ciśnienia akustycznego. Sięgnij po moc, która znajduje się na wyciągnięcie ręki.

Zwycięzca nagrody „What Hi-Fi” dla najlepszego zakupu 2016 i 2017 r. oraz wybrany najlepszym produktem w 2015 roku:

W tym przypadku nie jesteśmy w stanie nic zarzucić Audio Pro

Bateria starczająca na długi czas

Addon T3 jest przeznaczony do użytku przez naprawdę długi czas. Bateria wystarcza nawet na pełne 30 godzin pracy przy ustawieniu poziomu głośności na 50 proc. Jednak nawet na maksymalnym poziomie wciąż możesz słuchać muzyki przez 12 godzin.

Doskonałe materiały

Konstrukcja głośnika, z uchwytem wykonanym z prawdziwej skóry i detalami z litego aluminium, jest nie tylko przystępna, ale przede wszystkim wytrzymała.

Łączność z Bluetooth 4.0

Głośniki bezprzewodowe Addon wykorzystują łączność Bluetooth 4.0, gwarantując najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku i transmisji. Teraz możesz odtwarzać muzykę bezprzewodowo z dowolnego urządzenia kompatybilnego z technologią Bluetooth.

Specyfikacja techniczna

Bateria

Aż do 30 godz. (przy 50% głośności)
12 godz. przy 100% głośności

Wzmacniacze i przetworniki

Wzmacniacz: cyfrowy Class D, 2 × 5 W + 15 W
Głośnik wysokotonowy: 2 × 19 mm tekstylna kopułka
Głośnik niskotonowy: 1 × 89 mm o długim skoku

Wejścia

Bluetooth v4.0, Aux 3,5 mm stereo

Wyjścia

USB do ładowania urządzeń
(DC out/maks. 5 V 1000 mA)

Częstotliwość

Pasmo przenoszenia: 60 – 20 000 Hz
Częstotliwość zwrotnicy: 5200 Hz

Wymiary

W × S × G: 130 × 250 × 150 mm

Specyfikacja Audio Pro ADDON T3

Moc wzmacniacza2x5W + 15W Digital class D
Pasmo przenoszenia60 – 20.000 Hz
WiFiNie
AirPlayNie
BluetoothTak
Port USBNie
Wbudowany dockNie
Wejście analogoweNie
PilotNie
Wymiary (S x W x G) mm215 x 115 x 135
Inneczas pracy: 30 godz. (50% vol.); 12 godz. (100% vol.)

Opinie o Audio Pro ADDON T3

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(5 ocen)

  • 5 5
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

5 opinii

  1. Greg

    Ocena:
    Ocena: 5
    Super urządzonko. Bas zadziwia jakością. Wbudowany akumulator faktycznie trzyma parametry. Marka była mi obca dopóki nie trafiłem do salonu. Ten głośniczek pobił wszystkie inne tego typu sprzęty.
  2. Marcin Baczyński

    Ocena:
    Ocena: 5
    Jeżeli miałbym opisać to urządzenie w dwóch słowach to byłoby to: jakość i niezawodność.
    Gorąco polecam!
  3. Kacper Jamruz

    Ocena:
    Ocena: 5
    Świetne brzmienie w bardzo przystępnej cenie. Jakość wykonania tez na bardzo wysokim poziomie. Najbardziej zaskakuje stereofonia. Są tez dostępne wersje z akumulatorem wbudowanym oraz z funkcjami sieciowymi.
  4. Viki6969

    Ocena:
    Ocena: 5
    Trafiłam na to urządzenie przypadkiem. Totalnie nieznana mi firma, rozwaliła dźwiękiem całą konkurencję. Bardzo ładnie wykonany głośnik.
  5. Patryk

    Ocena:
    Ocena: 5
    Piękny głośnik, który zachwyca brzmieniem i jakością wykonania. Wybrałem wersję zieloną ze złotymi przyciskami i jestem absolutnie zakochany. Spasowanie elementów to poziom sprzętów z dużo wyższej półki cenowej, w dodatku na pokładzie jest akumulator więc mobilność pełna. Nie męczy, gra po cieplejszej przyjemnej stronie. BT łączy bez problemu. Super zakup.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: